Superleague Ελλάδα- ליגה יוונית 2011-2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Leoforos, ‏29/8/11.

1. Leoforos Member

רק נשאר לצבוע את בלומפילד בירוק, והשדרים חחח לא יודע אולי מושפעים מהמשבר הכלכלי

2. The_Arsenal Member

בתור אחד שקורא יותר תקשורת יוונית מישראלית, איך הם מתכוננים למשחק בשישי? מבחינתם תוצאה שהיא לא ניצחון תהווה כישלון? בכלל, איך ביוון, מרוצים מהמאמן החדש (פרננדו סנטוס?) אחרי המירורים שאכלו מרהאגל בסוף הקדנציה שלו?

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/11
  3. Yotam Member

השנה תתמודד אולימפיאקוס בשלב הבתים של ליגת האלופות ותהיה לכבשה השחורה בבית 6, שחקנים מנוסים לצד כשרונות מעולים, המאפיין העיקר בפיראוס. אולימפיאקוס התחזקה בשחקנים עם ניסיון באירופה לדוגמה, מקון מאסטון וילה ששיחק בעבר בליון, אורבאיז שהושאל מאתלטיק בילבאו ויסטה שהיה הכוכב של אתלטיק בילבאו בעשור האחרון. שווה לעקוב אחרי ורינייה פליט פורטו שלדעתי בקיץ הבא יימכר לאחת הקבוצות מדרג ב' באירופה. אני מאחל בהצלחה לקבוצות היווניות באירופה שמאחוריהן עומד קהל מושלם!

4. Ajax Amsterdam Member

כל הכבוד על הסיקור כיף לראות אנשיים שמתעניינים בליגה היוונית ומה שבטוח אני יעקוב אחרי הליגה הזאת השנה

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כל הכבוד על הסיקורים המעשירים והמעניינים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

כמו שכתבתי לך במקום אחר, אני אוהב את הליגה היוונית ועוקב אחריה לעתים בשל שחקנים מסוימים. רובם כבר לא בליגה, אבל אחרים הגיעו ויש מספיק שנמצאים שם. אני מצטער לכתוב שבמאבק בין שתי הבכירות, אני עם "הצד השני" השנוא, מהסיבה הפשוטה שנקראת אל קאניו איבאגאסה. יש לי מחלה לשחקנים שכונתיים שעל הקריירה שלהם היה מסומן "כלום" והגיעו לשחק במעמדים הגדולים של היבשת הישנה.

המושבה הארגנטינאית באסטראס טריפוליס, שבשיאה הגיעה ל 9-10 שחקנים, פורקה פחות או יותר, אבל מי שברח מזכרוני ואני שמח לגלות שהוא עדיין פעיל ברמות כאלו, הוא האורוגוואי פאבלו גארסיה. שחקן שהעניק לי המון רגעי עושר במדי הסלסטה, תוך כדי גרימת כאב לאחרים בד"כ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

יאללה, מקווה לעונה מוצלחת ואם אפשר (כנראה שלא), לשבירת ההגמוניה הכפולה של הגדולות

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות מבחוץ זה נראה שהם בסדר יחסית איתו כי הם מנצחים עד עכשיו את כל המשחקים שהיו צריכים ובקרואטיה עשו תיקו. אממה תאר לך מה היה קורה אם הם היו עושים את התיקו במלטה ובבית אם השוער המלטזי לא מתברטז והם חוזרים למשחק? כנראה שהם היו רוצים את ראשו למרות שאני לא אתפלא אם זה עדיין המצב גם עכשיו.

אולימפיאקוס כבשה שחורה? מבחינת חומר השחקנים אני לא רואה אותם נופלים כל כך ממארסיי ועם איך שארסנל נראית גם אותם הם יכולים לנצח

7. Leoforos Member

אני לא רוצה לאכזב אתכם כל כך אבל ליווני הממוצע שחי ביוון לא כל כך אכפת מהנבחרת, המשחק מול ישראל ממה שהבנתי אפילו לא ישודר בטלוויזיה! גם ראיתם בעצמכם את כמות הצופים ביציעים, הנבחרת פשוט לא מעניינת. היום בעיתונים מדברים רק על סיום חלון ההעברות, רק קצת על הנבחרת.

כמובן שעדיין יש סיקור והכל, ותוצאה של תיקו ומעלה תרצה את הנבחרת.

פרננדו סנטוס המכונה החציל הוא מאמן מוערך שעבר הרבה ביוון ופורטוגל אבל הוא עדיין מאמן מאוד הגנתי ושמרן. מבחינת תוצאות יוון עדיין לא הפסידה בעידן שלו ככה שיש לו גיבוי

8. Leoforos Member

גמני בתור חובב ארגנטינאים, הרבה מהם עזבו את הליגה, אבל הכי עצובה לי עזיבתו של נאצ'ו סקוקו לבזבוז הקריירה בסעודיה נדמה לי, כמה פינטזתי על השחקן הזה בירוק, אבל לבסוף העדפנו לפני שנה את סידני גובו שבילה יותר במועדוני הלילה באתונה ופחות במגרש.

למרות שסקוקו שחקן מאוד לא יציב, הוא היה כובש בצרורות מול אולימפיאקוס, והכניסה שלו מאגף שמאל לאמצע ושחרור בעיטה אדירה ברגל ימין היה מדהים, היו לו הרבה שערים מדהימים... אבל בחרתי להזכיר את זה:

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שער מדהים! הוא באמת הלך בגיל צעיר יחסית למפרץ, אבל זו מגמה שקיימת בשנים האחרונות שגם שחקנים באמצע הקריירה, או בתחילתה הולכים לשם, ולא רק המתכוונים לפרוש. אם כבר ארגנטינאים, אני דווקא מאוד הופתעתי לגלות שאיסמעיל בלאנקו עזב את הליגה, בארגנטינה הוא לא הצליח במיוחד (בליגה הבכירה לפחות) אבל ביוון הוא לא הפסיק לכבוש. בניגוד לסקוקו, במקרה שלו המעבר הוא לא נסיגה מקצועית לפחות.

10. Leoforos Member

אני זוכר שבלאנקו שכונה "זורו" כבש איזה 30 שערים בליגה השנייה בארגנטינה לפני שהגיע לאא"ק. באמת היה סקורר גדול, במיוחד בשנתיים הראשונות, לא שחקן יוצא דופן או משו כזה אבל חלוץ רחבה טיפוסי עם חוש מצוין לשערים. בתחילת הקיץ הוא חתם על חוזה של 1.2 מיליון יורו לעונה בקבוצה ממדינות המפרץ, אבל משו שם פוצץ והוא הוצע לפנאתינייקוס, אך גם לא רצו אותו כל כך וגם אין לפאו יכולה בתקופה הזאת לשלם. ממה שקראתי היו לו גם הצעות מארגנטינה, אבל הוא העדיף לו לחזור וחתם במקסיקו.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, בליגה השנייה הוא דפק עונה מהסרטים שבתאכלס סידרה לו את החוזה ביוון, בליגה הראשונה הוא לא הותיר חותם למרות שקיבל צ'אנסים. זה לא שהוא היה רע במיוחד, פשוט לא כבש מספיק כדי להצדיק את הדקות.

ארגנטינה לא הייתה ממש אופציה, הוא לא נתפס כחלוץ טוב מספיק בשביל הקבוצות הטובות יותר (ביחס לכסף שהוא רוצה) ולאחרות אין רצון או יכולת לשלם לו כמו שהתרגל. המסלול למקסיקו הוא בדיוק המסלול לשחקנים כאלו, שהם לא כוכבים גדולים אבל יש להם את היכולת להרוויח הרבה כסף בליגות אחרות.

12. Leoforos Member

כפי שזה נראה כרגע החיזוק האחרון של פנאתינייקוס יהיה החלוץ ההונגרי הבינלאומי רודולף גרלגלי שיגיע בהשאלה מג'נואה.
    http://www.focilegio.hu/wp-content/uploads/2011/04/rudolfgergely-300x225.Xxx
    אמנם הוא בטוח לא פחות טוב משני החלוצים שלנו כרגע...אבל הרבה ציפיות אינלי.

13. Leoforos Member

טוב בדיוק חזרתי מהאימון של נבחרת יוון וחוצמיזה שעכשיו ישלי חולצה של קראגוניס חתומה ע"י כל השחקנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx(חוץ מטורוסידיס הגועלי), מצאתי את הסיבה ליכולתו הירודה של קצוראניס- הבחור מסתובב עם פלייסטיישן כל הזמן, כולם יוצאים מחדר ההלבשה עם מים או אוזניות מקסימום והוא מסתובב לי עם פלייסטיישן! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

14. danielone Member

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

סתם שאלה, בעד מי אתה מחר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx