Superleague Ελλάδα- ליגה יוונית 2011-2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Leoforos, ‏29/8/11.

1. danielone Member

הימור שלי שהוא בעד יוון. מה זה לא ברור?

2. Leoforos Member

למרות שבכתבה יש טעויות (אולימפיאקוס לא הוציאו על רכש? איפה הבחור חי) נכון שיש בעיות כלכליות, נכון שיש הרבה מועדונים בחובות אבל ככה זה בכל העולם, הליגה מושחתת אין ספק, אני האחרון שיסנגר.
    מבחינת צלילה של הכדורגל היווני אני לא חושב. ליוון בשנים האחרונות היו נבחרות צעירות מאוד חזקות, את הפירות יראו ב2014 וב2016.

ועידן בקשר לבעד מי אני..., ישלי משבר אמון עם הכדורגל הישראלי מאז המשחקים מול דנמרק וימי הלוזוניאדה לא החזירו לי את התשוקה לנבחרת מימי כילד,
    קצת קשה יהיה לי להיות נגד קראגוניס קצוראניס ליברפולוס וסלפינגידיס השחקנים עליהם גדלתי.
    בקיצור, לא יודע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

3. danielone Member

חח מוזר, הייתי בטוח שאתה בעד יוון ללא ספקות.

4. Leoforos Member

מכה גדולה לאולימפיאקוס! אלברט ריירה בדרך לגלאטאסראיי, 5 מיליון יורו +חוזה של 3.5 מיליון יורו לעונה!

5. Leoforos Member

הקיץ המקולל של פנאתינייקוס נמשך: סוטיריס ניניס קרע את הרצועה בברך מול ישראל והולך להיות הרבה הרבה זמן בחוץ ואולי אפילו גמר את העונה!

די כבר עם הנבחרת היוונית המז****ת הזאת, גם במשחק הקודם רמי גרשון פצע אותו ל3 חודשים.
    ניניס וחריסטודולופולוס היוונים הכי חשובים פצועים להרבה מאוד זמן...איזו עונה מקוללת שהולכת להיות מאוד מאוד ארוכה מבחינתנו.

6. XabiAlonso Member

בקשר להוצאות על רכש: אולימפיאקוס הוציאה כמעט 11 מיליון יורו על רכש בקיץ, כשפנאתנייקוס הוציאה 880 אלף יורו בלבד. מיד אחריהן ארגוטליס שהוציאה בקיץ 450 אלף יורו ואז פאו עם 400 אלף יורו בקיץ. מסתבר ששאר ההעברות בקיץ ביוון היו ברובן הגדול העברות חופשיות.
    http://www.transfermarkt.de/de/super-leagu...bewerb_GR1.html

איפה אולימפיאקוס ואיפה פאו?

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/11
  7. Galatasaray Member

תגידו איך ריירה היה באולימפיאקוס בעונה שעברה?

היום הוא חתם בגלאטסראיי.

8. Leoforos Member

ריירה בהחלט נתן עונה בהחלט עונה טובה, עם 13 בישולים ו6 גולים, אבל בהחלט יחזק אתכם באגף שמאל ושדרוג גדול על כל האופציות שלכם באגפים.
    אבל 4 מיליון יורו לעונה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx שמח שם בטורקיה.

לפי המשחק אימון שלכם בפיראוס אתם תאכלו הרבה גולים במתפרצות השנה עם מרכז הגנה שמורכב מאויפלושי וצ'טין, חייבים עוד בלם מהיר. ומזה מתי נגמר חלון העברות בטורקיה?

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/11
  9. Galatasaray Member

המשחק בפיראוס היה סתם משחקן אימון אבל ללא ספר יש לנו בעיה בהגנה ואני לא מבין למה פאטיח טרים לא עושה רכש הגנתי.

סרבט צ'טין אם כמה שהוא גדול הוא עגלה ובעונה שעברה אכלנו הרבה חרא בגללו..

חלון העברות מסתיים ב-5 לחודש.

יש שמועות על רכש עולמי אחד נוסף עד אז.

תגיד, מה עם הטורקי טומר מטין שהיה משחק בלריסה? הוא עדיין ביוון?

10. Leoforos Member

טומר מטין- השנה עבר לקרקירה ושמתי תמונה שלו בסיקור פתיחת עונה של הליגה. היתה לו חצי עונה מצויינת בלאריסה כשהושאל מפנר מאז דעך ושנה שעברה ירד ליגה עם לאריסה.

עוד טורקי בליגה הוא ארול בולוט בן ה36 שהיה המגן השמאלי של פנר בשנות ה90 ואחרי שנתיים בליגה השנייה ביוון עלה עם אופ"י כרתה ליגה. במחזור הראשון כבש שער עצמי.

11. Leoforos Member

5 חודשים ניניס בחוץ...פשוט לא ייאמן, ילד בן 21 כבר עם קריירת פציעות שלא תבייש שחקן בן 30, והכל בגלל הנבחרת, אסון.

12. The_Arsenal Member

הפציעה שלו זה מהנפילה ליד עמרי בן הרוש לקראת הסוף? אם כן, זה יצא ממש מגעיל כי כיאל ישר אחרי זה התנפל עליו וניסה להקים אותו בכח.

בתור אוהד ארסנל אני יודע איך זה מרגיש שהשחקנים נפצעים פציעות קשות במשחקי נבחרת (אהמ ואן פרסי..).. שיחלים במהרה!

13. Leoforos Member

כן...סעמק ועוד תאקל חזק דקה אחרי הגול.

נקודת האור היחידה אתמול היתה המשחק המצוין של רודולף גרגלי החלוץ ההונגרי החדש שבישל את הראשון וכבש את שער הניצחון מול שבדיה, נקווה שימשיך כך.

14. saras 21 Member

שמע זה פשוט לא יאמן, ניניס כל כך מוכשר וכמו שאתה אומר הוא כל הזמן נפצע.
    זה מה שעוצר אותו מלהתקדם כנראה.

15. Leoforos Member

בשל פגרת הנבחרת מצאתי עוד סיבה לשנוא את אולימפיאקוס

http://www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/multimedia_normal/article/2011_08/kokkalis_rafaeli.Xxx

מי שחומד את נשות ארצינו הוא הבן של בעלי אולימפיאקוס עד 2010 סוקראטס קוקאליס(שעל מעלליו בכדורגל היווני אפשר לכתוב ספר) ואחד מ500 עשירי תבל.