The Australian Open 2009

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏19/1/09.

1. Selby Member

זימונסטור בחוץ!!!
    האחים מחר בבוקר נגד צמד אוסטרלי אלמוני ואני מצפה מהם לזכות בטורניר, אם הם יצליחו הם חוזרים למקום הראשון בעולם ובגדול.
    רק שלא יילחצו מזה שזימונסטור בחוץ, זה קורה לא פעם ולא פעמיים כשהמדורג ראשון עף יש לחץ עצום על המדורג שני.

לגבי רודיק, ניצחון יפה על הקוסם העייף(מה, זה היה הAO האחרון שלו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx ) , הגיש טוב מאוד אבל באמת כמו שאבו אמר, לא מבריק בכלל.
    בדרך כלל הייתי אומר שנגד רוברדו זה באנקר, אבל AROD יצטרך להעלות את הרמה קצת אם הוא לא רוצה שהמשחק יהפוך למרתון כי רוברדו בכושר נהדר.
    ואני אפילו לא מדבר על לעבור את ג'וקוביץ'...
    יכול להיות שAROD כבר לא יהיה כמו פעם, אבל הוא עדיין שווה רבע גמר בכל סלאם, זה גם משהו...

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/09
  2. אבו Member

רודיק זה לא באנקר מול רוברדו? קום און, כל פעם שהבחור רואה רוברדו מול העיניים הוא הוציא מעצמו את הטניס הטוב בקריירה שלו. לא חושב שהפעם זה ישתנה(לפחות לגבי הצד המנצח), מאוד אופתע אם כן. אגב, מה קרה שראית את המשחק בלייב?

בינתיים היום אין הפתעות בולטות. דל פוטרו פתח את היום עם ניצחון, אבל ניצחון אחרי הרבה הרבה מאוד תסכול. ג'ילס מולר הזה יכול לשגע פילים עם ההגשות שלו. אבל בסופו של דבר, דל פו הצליח לשבור ברגעים הקריטיים ולנצח. עדיין, דל פו לא היה מספיק אגרסיבי היום, ומה שניצח בשבילו את המשחק בסופו של דבר זה בעיקר ההבדל בכישרון בין השניים.

דוד פרר ממשיך להוכיח שכיום, ספק גדול אם יש לו מקום אפילו בטופ 20. מילא להפסיד לסיליץ', אבל ב-3 חלקות!?

נ.ב
    אין ספק שבאוסטרליה במלבורן, אין עוד טורניר כזה ששחקנים שהם לא מקומיים מקבלים עידוד כ"כ מסיבי. מדהים לראות את העידוד שברדיץ' מקבל עכשיו מול הצ'כים שמה, שלא נדבר על המשחקים של בגדאטיס ואחרים...
    צפו לעידוד כבד גם לדודי מחר. כמובן שצרפתים גם כן יהיו.

3. דנידין Member

ישראלים הגיעו לעודד? וואלה?
    אני זוכר אתמול עידוד מאסיבי לטסונגה. צרפתים יש בוודאות.

4. אבו Member

יגיעו בהמוניהם. תראה את העידוד שדודי קיבל במגרש פנימי! אז במגרש המרכזי?

5. דנידין Member

כבוד :aaa021:

יאללה שיעלה רוג'ר!

6. Selby Member

אכן ראיתי בלייב, בחיים לא הייתי כל כך שמח להיות חולה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

כן, אם רוברדו ינצח זו אכן תהיה ההפתעה של הטורניר עד עכשיו אבל הוא משחק טוב אז זה יכול ללכת ל4-5 מערכות ואני רוצה שAROD יגמור את זה בסטרייט סטס ובשביל זה הוא יצטרך להעלות את הרמה.

לגבי פרר, אני מעדיף לתת את הקרדיט לסיליץ' הנהדר, הוא יכול להיות שחקן גדול כי בניגוד לחבריו הקרואטים הביג סרברים הוא ממש לא מוגבל מוטורית...

יש המון המון צרפתים בקהל, אני לא מדבר על צונגה, גאסקה, מונפיס וכאלה, הם באים לכל מקום.
    ראיתי את בלייק נגד דה שרימפס או איך שלא קוראים לו, ראבאק, תהיו בשקט, רוצים לשחק פה טניס.
    אז מחר ב6 בבוקר בהחלט יהיה קרב בין שניים מהקהלים(ובכלל העמים) הקולניים והמעצבנים בעולם.

7. VaN Member

ברדיץ' הזה הוא פשוט פיספוס ענק.
    כשהוא פרץ הייתי בטוח שהוא יהיה אחד השחקנים המובילים בעולם ומשום מה הוא אף פעם לא הצליח לממש את הפוטנציאל שלו.
    הוא פשוט לא עומד בלחץ כנראה ובגלל זה הוא אף פעם לא הגיע לשלב גבוה בגראנד סלאם. רבע גמר אחד בשביל שחקן כמוהו שלו זה מאוד מאכזב.
    הוא לא מבוגר אבל אם עד גיל 23 הוא לא הצליח להתמודד מול השחקנים המובילים ולהצליח בתחרויות הגדולות (למעט תואר מאסטרט בודד) כנראה שהוא לא יצליח להפוך לאחד כזה.

8. אבו Member

מראט ורוג'ר אוטוטו מתחילים את החימום.
    יש לי תחושה של משחק גדול, אבל הלוואי ואני טועה ורוג'ר ינצח ב-3 חלקות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. duck kc samara Member

עוד מעט סאפין ופדרר(נראה לי אני מתרגש יותר מסאפין לקראת משחק) סאפין צריך להתחיל טוב את משחק בעיקר להגיש ואז כבר הכל יכול לקרות אם הוא יזכה בסט הראשון המשחק יהיה מעניין בטוח.

10. דנידין Member

אני מאוד אוהב לראות את סאפין משחק, אך כיום הוא נראה קצת כבד בתנועה.

11. Selby Member

מעניין איך פדרר יסביר את היכולת המבישה בדוחא לעומת היכולת הנהדרת באוסטרליה.
    "בדוחא היה לי סטאפילוקוקוס זהוב אבל עכשיו הבראתי"
    יש לו מזל שמארי לא בחצי שלו...

12. דנידין Member

שוב התחלת?
    אתה מוציא את עצמך כאן אידיוט פעם אחר פעם. שהוא פצוע אז הוא פצועו כשהוא לא אז הוא לא.
    הרבה שחקנים בסבב בכל הזמנים ייחסו פחות חשיבות לטורנירים קטנים.

שב בשקט ותהנה מהאומנות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

13. piston Member

לנצח את המערכה הראשונה זה נחמד מאד, אבל הרבה יותר חשוב לנצח את המערכה האחרונה.

14. duck kc samara Member

זה נראה שהמשחק הולך להסתיים עוד 36 דקות בלי שבירה סאפין לא יגיע לשום מקום ופדדר לא מביא לו להתקרב אפילו לזה.

15. דנידין Member

אני אוהב את סאפין, אוהב איך שהוא מפגין רגש, מת עליו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אגב, סאפין אמר שלא מעניין אותו שפדרר כבר לא מקום ראשון בעולם ולדעתו הוא הטניסאי הכי גדול בעולם.