The Coca-Cola Championship 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏13/7/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-1 אצל לידס, שער של ריד בפנדל.

2. Julian Joachim Member

ארנסן, לא יכולת לקנות אותו כבר?

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומרים שדווקא קרבישלי יקנה אותו.

4. THE STRETFORD END Member

אוהד ווסטאהם
    אמרתי לך שאין מה להשוות בין טדי לבראיין דין.
    טדי שרינגאהם הליגה הזו קטנה עליו,אני רק לא בטוח אם המנגר שלכם מספיק טוב בשביל להעלות אתכם ליגה!

5. Hammers Fan Member

טדי בוי בהחלט מרשים, פשוט על אנושי. בגיל 38 לשחק פעמיים בשבוע, בקצבים מהירים ומול בלמים קשוחים במיוחד זה מדהים.

השאלה היא כמה זמן הוא יחזיק בלי להפצע. אם הוא ישחק ב30-35 משחקים מבין ה46 יהיה מצויין.

גם לוק צ'דוויק מפתיע לטובה, איתו מימין, את'רינגטון משמאל וריאו-קוקר במרכז יש לנו קישור מאוד דינאמי.

רק ההגנה נשארת ביזיון מתמשך, חוץ מפרדיננד שעשה עבודה מצויינת על ריברס, כולם על הפנים. אם לא נחתים בלם עד אוקטובר אפשר לשכוח מעלייה אוטומטית.

6. ג'רמיין דפו Member

אוהד ווסטהאם אתה לא מבין שטדי אף פעם לא היה מהיר אבל הסתדר מצויין גם ברמות הגבוהות בעולם בגלל השכל שלו.עכשיו הוא עוד פחות מהיר אבל רמת הבלמים גרועה כך ששום דבר בעצם לא השתנה ואתה יכול להמשיך לספור את הנקודות שטדי יביא לך.

7. THE STRETFORD END Member

דני פיוג ממשיך להבקיע בלידס והיום בניצחון 1-0 על האדרספילד השכנה במסגרת גביע הליגה.
    אני מתחיל לחשוב אולי טעינו ששיחררנו אותו!

8. Julian Joachim Member

בחייאת, זה גביע הליגה וזו ליגה ראשונה. אל תצטערו, הוא שחקן ברמה הזאת ולא מעל.

9. THE STRETFORD END Member

ברור שהוא לא שחקן מספיק טוב בשביל יונייטד,אני רק שמח ששחקן שגדל אצלנו מצליח רק חבל שזה אצל לידס.

10. THE STRETFORD END Member

אוהד ווסטהאם
    מה יהיה אתכם?טדי לא מפסיק להבקיע אבל אני חושב שהמשימה של לעלות ליגה גדולה על המנג'ר שלכם.

11. Julian Joachim Member

מישהו יכול להסביר לי למה המשחק של לידס נדחה מהיום? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. Julian Joachim Member

אה, וזה המקום לדווח שהחתמנו ביום האחרון של מועד ההעברות את ברנקו, הזכור (לי לפחות) בתור קשר (אה-לה-ויירה סטייל) נבחרת הזהב הקמרונית מאולימפיאדת סידני. היה אז אחלה שחקן, לא יודע מה הוא עשה מאז.

13. Hammers Fan Member

פתיחת עונה סבירה, לא יותר.

ורק הרעפנו שבחים, וטדי שיחק בצורה עלובה בהייפילד רואוד ביום שני (למרות השער שכבש, שכל הקרדיט שלו מגיע לנייג'ל ריאו קוקר שבישל).

ודווקא פארדו הוא האיש לעלות ליגה. הוא עשה את זה עם רדינג ב2002 וכמעט עלה 2 ליגות ברציפות בעונה לאחר מכן (הודח רק בחצי גמר הפלייאוף). אני סומך עליו, בינתיים הוא עובד ברצינות ונראה שהוא שולט במצב.

14. ArsenalFan Member

גם הצ'מפיונשיפ חוזרת השבוע לפעולה מלאה אחרי פגרת המשחקים הבינלאומיים. במוקד המחזור השביעי המוליכה וויגאן את'לטיק תצא למשחק חוץ מול וולבס המאכזבת. השנייה, סטוק, תצא למשחק חוץ קשה מול פרסטון בדיפדייל. הקבוצה המפתיעה של פתיחת העונה, פלימות' ארגייל תצא ללונדון למשחק חוץ מול קווינס פארק ריינג'רס. רדינג תשחק בפרייד פארק מול דרבי, ושפילד יונייטד תארח את ווסטהאם יונייטד לקרב מסקרן. ביום ראשון איפסוויץ', שפתחה היטב את העונה ומדורגת שלישית, תארח את מילוול שתעשה השבוע היסטוריה כשתשחק בגביע אופ"א נגד פרנצווארוש ההונגרית.

משחקי המחזור

שבת, 17:00
    ברנלי- קרו
    דרבי- רדינג
    ג'ילינגהאם- סנדרלנד
    לידס- קובנטרי
    נוטינגהאם- קרדיף
    פרסטון- סטוק
    ק.פ.ר- פלימות'
    רות'רהאם- לסטר
    שפילד יונייטד- ווסטהאם
    ווטפורד- ברייטון
    וולבס- וויגאן

ראשון, 15:00

איפסוויץ'- מילוול

בינתיים השלימה היום ווסטהאם את החתמתו של בלם נבחרת סקוטלנד, מלקי מקיי בן ה-32 תמורת 300,000 פאונד מנוריץ'.

http://www.soccernet.com/images/england/20040306/mackayceleb_jm.Xxx

15. Hammers Fan Member

בעונה שעברה היה אחלה משחק בבראמול ליין, נקווה שהפעם נספוג פחות משלושה שערים...

לגבי מקיי, אין מילים, אני חושב שזו הפעם הראשונה מאז שהתחלתי לעקוב אחר ווסט האם שיש לנו הגנה חזקה ומגוונת.

קודם דבנפורט שהוא כשרון אדיר, ועכשיו מקיי שנבחר בנבחרת העונה של ארגון השחקנים והעיתונאים של העונה שעברה. רק לקרוא את התגובות של אוהדי נוריץ' מעלה אופטימיות. שני בלמים מעל 1.90 מטר עם כזה מוניטין (ביחס לליגה) לא היו לנו המווון זמן...

והוא לא שיחק בטוטנהאם בשום שלב בקריירה שלו! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/04