The FA Cup: ליברפול היא מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ShrimpEr, ‏6/9/05.

1. George Best Member

נו אז מה?

ג'רארד היה אחד הטובים השנה אין ספק.
    אבל המדד שאתם טוענים שהוא העיקרי לזכייתו של ג'רארד בתואר, בעצם אמור להביא את התואר לאחד משחקני צ'לסי או ליונייטד.
    אתם אומרים שלא מגיע להנרי כי ארסנל סיימה רביעי.אז יונייטד סיימה שנייה, מעל ליברפול.
    אתם אומרים שג'רארד סחב את ליברפול לבד.רוני סחב את היונייטד על גבו לא פחות מאשר הקשר האנרגטי של החלאות עשה.
    אני מאמין ששחקן העונה צריך להיות השחקן הכי בולט שהציג גם את היכולת הכי טובה, וזה היה הנרי או רוני, עם עדיפות לראשון.
    התרומה שלו לקבוצה הייתה הכי משמעותית, ו27 שערים ויכולת פשוט מהסרטים.

2. Gooner Member

מה הקשר,ג'רארד יודע לבעוט חזק...טיל!!יוואווו!!ראית איזה גול הוא שם נגד ווסט האם!!!!!!1
    ישששששששששששששששששששש!!!!!השחקן הכי טוב בעולם,רונלדיניו לא יכול עליו..

ג'רארדג'רארד!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

3. TheLane Member

אתם צודקים, אבל בראש שלי הגמר הזה סידר משהו. באמת לג'רארד לא הייתה את העונה הכי טובה, וסביר להניח שהוא לא השחקן הכי טוב מאלה שהוזכרו פה.
    אבל מלחמה כמו שהייתה בגמר, והמשחקים שהוא נותן כשזה באמת חשוב (כבר פעמיים)... אפילו שזה רק משחק אחד, זה העלה אותו דרגה מבחינתי.
    שחקן השנה לעומת זאת, עדיין לא מגיע לו...

4. George Best Member

יפה, זה בדיוק מה שאנחנו מנסים להסביר פה כמה ימים.
    ג'רארד שחקן ענק, באמת שחקן יוצא דופן, באמת ענק אבל הוא לא היה הכי טוב השנה בזירה האנגלית.
    שנה שעברה ג'רארד זכה בשחקן העונה בליגת האלופות, למרות שהיכולת שלו בשלבי הנוק אאוט למעט הגמר לא הייתה מרשימה במיוחד.אבל היה אפשר להבין את הבחירה כי הוא שיחק בקבוצה שזכתה בתואר.

5. TheLane Member

אני לא הייתי כאן בימים האחרונים, כך שקראתי רק חלקים קצרים מהדיון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Teddy Picker Member

מה אתה חושב שאני עד כדי כך מטומטם???

בקשר לדיון, אין לי בעיה שאתם חושבים שהנרי (או רוני) היה צריך לזכות, כל אחד בדעה שלו
    ואני לא ינסה לשכנע אותכם, אני שראיתי כל משחק של ליברפול בליגה העונה בלי יוצא מן הכלל שם לב
    לתרומה האדירה שלו לקבוצה מכל כך הרבה בחינות ולפי דעתי הוא שחקן העונה
    אני לא מזלזל לרגע בתרומה של הנרי אבל אני חושב שזאת לא הייתה העונה הכי טובה שלו
    בארסנל ושג'רארד היה יותר טוב

7. Jose Mourinho Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx
    גדול....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/5/06
  8. raanana4ever Member

הנרי נתן את אחת העונות הטובות בקריירה שלו אם לא הטובה ביותר... הוא הולך ומשתבח עם השנים הגאון הזה.
    אני הייתי נותן לו כל תואר אפשרי רק כדי שלא יעזוב את אנגליה. זה יהיה הפסד עצום לכדורגל האנגלי אם הוא יעבור לברצלונה...
    ג'רארד עוד יקבל את ההוקרה שמגיעה לו, נקווה שעוד במונדיאל הקרוב.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/06
  9. Gerrard Member

כמה שתנסו לסתור את זה ג'אררד כבר לקח את התואר ולא נראה שבאנגליה מערערים על כך יותר מדי

10. Arsenal fan Member

ג'רארד לקח אחד משלושה.

הנרי לקח את השניים האחרים.

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

Gerrard, אתה ליצן ואתה מוכיח את זה בכל הודעה מחדש, בפעם האלף הישגי הקבוצה לא קשורים לבחירה בתואר!

אגב גם כששואלים אותך באופן הכי פשוט שיש, אם סטטיסטיקה אישית ותארים זה המדד אז במה ג'רארד עולה על למפארד? אתה סותר את עצמך ללא הפסקה.

12. THE STRETFORD END Member

אני יודע על כמה ישראלים שנסעו לגמר הגביע,4 חברה מערוץ הספורט,לא מצאו ספסרים ולכן ראו את המשחק בפאב מחוץ למגרש.
    ועוד שניים(אוהדי ליברפול) שלא קשורים ל 4,מצאו ספסר עם כרטיס ב 400 פאונד,האחד שילם השני ויתר
    והלך גם הוא לצפות בפאב מחוץ לאצטדיון,
    דקה 91 לאחר שגרארד כבש הוא רץ לכיוון האצטדיון,שם פתחו את השערים בכדי שהקהל לו ירצה יוכל כבר לצאת(היציע של ליברפול)במחשבה שהמשחק יסתיים בניצחון של ווסטהאם,הוא נכנס במהירות פנימה,התערבב בין האוהדים וזכה לראות מבפנים את הארכה והפנדלים.
    שניהם היו גם בגמר באיסטנבול עונה שעברה,גמר אחרי גמר הם חזו בתיקו 3-3 כשליברפול חוזרת מהקרשים,הארכה וניצחונות בפנדלים.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/06