Transfer Deadline Day

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י StevieG, ‏31/8/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לאנריקה אני בהחלט מסכים איתך. אבל לדעתי לפחות, הייתם גם צריכים לרכוש מישהו כמו קיהייל למרכז ההגנה. מישהו עם ניסיון בליגה האנגלית, מישהו שאתם יודעים מה תקבלו ממנו ושיוכל לתת לכם תרומה כבר עכשיו ולתקופה ארוכה.

אני לא חושב ששחקני ההגנה שציינתי הם אוברייטד. אין ספק שהקבוצות של אותם שחקנים ירצו לסחוט כל פאונד שיוכלו עבור שחקני ההגנה המרכזים שלהם, אבל לשלם 10 או 12 מיליון פאונד על ביינס או קיהייל (לא חושב שהמחיר התקרב ל15-20 מיליון פאונד בשום שלב ) ואפילו פחות עבור האנגלנד ואלכס, זה יותר מהגיוני במצב השוק היום.

קארול שווה 35 מיליון פאונד? וקראוץ' שווה 10 מיליון פאונד? ודאונינג שווה 20 מיליון פאונד? אבל קיהייל לא שווה 12 מיליון פאונד? זה נראה שהיד קלה הרבה יותר כשזה נוגע לשחקני קישור והתקפה מאשר לשחקני הגנה.

תנסו להסתכל על התמונה הכללית. לא בהכרח בקבוצה שלכם (למרות שאני חושב שאפילו סיטי צריכה להתחזק בבלם במרכז ההגנה, גם ליברפול כפי שציינתי) אלא גם על יתר הקבוצות.
    אך יתכן שבקיץ שבו משתחררים שוערים איכותים בשוק, שוער כמו מארטן שטקלנבורח לא חותם בארסנל או טוטנהאם שמסתפקות בשוער צעיר מידי שעדיין לא הוכיח את עצמו ברמות הגבוהות (שצס'ני) או שוער מבוגר ואחרי השיא (פרידל)?

לדעתי אגב מדובר בתופעה שקיימת כבר שנים. גם בשנה שעברה ההגנות של קבוצות כמו ליברפול, טוטנהאם וארסנל היו צריכות חיזוק איכותי והוא לא הגיע. זה לא רק משהו שעלה הקיץ. ועדיין, ברוב המקרים החיזוק לא מגיע או שהוא מגיע בדמות שחקנים זולים יותר.

2. StevieG Member

משה, אם זה היה כ"כ פשוט, כנראה שזה היה נגמר במעבר של קייהיל לאחת הקבוצות הגדולות באנגליה. ליברפול, ארסנל וטוטנהאם היו אחריו בוודאות בימים האחרונים. הוא קושר גם לצ'לסי וסיטי. השורה התחתונה היא שאף קבוצה לא רכשה אותו. מעדיפים לחכות עוד עונה, מאשר לשבור את הבנק עכשיו.

משה, ההגנה של ליברפול התייצבה מאוד תחת דאלגליש וקלארק. מרטין קלי נתן פריצה מדהימה, ובגיל 20 הוא יכול למצוא את עצמו כמגן הימני הפותח של ליברפול ושל אנגליה. גם גלן ג'ונסון השתפר הגנתית, ועם הפריצות של ג'ון פלאנגן(שיש לו עוד מקום לשיפור, אבל מראה פוטנציאל גדול), ג'ק רובינסון והרכישה של אנריקה, אנחנו סגורים בעמדות המגנים לשנים הקרובות. מבחינת בלמים, זזאת אמורה להיות תקופת מעבר עכשיו. אני מתאר לעצמי שקראגר יימשוך עונה שתיים נוספות בתור בלם פותח ואחר כך נראה את קואטס, אגר וסקטל משחקים בקביעות, כשגם דני ווילסון מחכה לפריצה, שאני מקווה שתגיע. בכל מקרה, אני רוצה להדגיש שמשחק ההגנה שלנו השתפר משמעותית מאז שקלארק ודאלגליש הגיעו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/11
  3. Magpie22 Member

מושוניקו אל תשכח את חוק הפייר פליי שיכנס בעונה הבאה.
    לקנות שחקן בסכומים כאלה זה אומר גם לשלם לו משכורת גבוהה.
    קבוצות לא ימהרו לשלם סכוממים מטורפים שכאלה על שחקנים שרק אצלנו בפורום מחזיקים מהם כשחקני על.
    מלבד הסיטי וצלסי שלבעלים שלהם כסף זה משחק שאר הקבוצות יותר מחשבות את עצמן.
    בעונה הבאה כל המצב הכלכלי הזה של חוסר איזון יתחיל להשמיד קבוצות וכל הליגה תיראה אחרת.

בנוגע לקהייל או סמבה או האנגלנד וכו. מי הם בכלל שימהרו לשלם עליהם 15-20 מיליון?
    אותו דבר אנדי קארול. אחלה עיסקה,שחקן גדול. מחיר= חסר פרופורציה.

אני חושב שבקיץ הבא סך כל העברות בכסף יהיה מופחת בחצי מהקיץ הנוכחי.אני מתבסס על פי הנתונים שהציגו כאן בפורום.

4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אך מנגד, כמות ההעברות לא תפחת לעניות דעתי, שכן הרבה קבוצות ימצאו את עצמן בבעיה ענקית ויצטרכו לשחרר שחקנים על-מנת לאזן את ההוצאות שלהן.

יהיה מעניין.
    אבל חכו, יש עוד עונה שלמה לפנינו.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. StevieG Member

http://www.bbc.co.uk/blogs/mattslater/2011..._first_win.html

פוסט פנטסטי על הטרנספר ווינדואו באנגליה. הוא טוען שליברפול יונייטד וסיטי גמרו חלק מהעסקאות ממש מוקדם על מנת שהכספים יירשמו בשנת הכספים הקודמת ולא הנוכחית. זתאמרת, הכסף שהושקע בהנדרסון, ג'ונס ואולי אף סאביץ' לא ייחשב במסגרת הFFP.

6. city Member

באמת פוסט מעניין. מאז ששמעתי בפעם הראשונה על ה-FFP הגעתי למסקנה שקבוצות שרוצות לעמוד בתנאים האלו צריכות לבנות סגל צעיר וחדש בשנתיים הקרובות (גם במחיר של לגמור את השנה בגרעון תקציבי) כי החל מהרגע שהחוקים האלו ימומשו במלואן יהיה להן מאוד קשה להתחזק בצורה דרסטית. בגלל זה אני באמת מאמין שהקיץ הזה היה האחרון בו סיטי מוציאה כל כך הרבה כספים ובדיוק בגלל זה מנצ'יני התעקש להביא את כל השחקנים שהוא רצה ולפוצץ את הסגל בצורה שהוא פוצץ.

ומי שוב יוצא קירח משני הכיוונים? אדון ונגר..

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא הרכישה הכי חשובה שלהם היתה לדעתי זו של וילסון פלאסיוס. העמדה שהקבוצה הזו הכי לוקה בה היא מרכז המגרש. גלן ווילאן ורורי דלאפ זה קישור מרכזי סטנדרטי לגמרי בצ'מפיונשיפ. פלאסיוס אומנם בירידה, אבל הוא כבר הוכיח את עצמו כקשר דפנסיבי טוב ברמת הפרמיירליג, והוא גם יבוא לסטוק רעב אחרי תקופה לא קלה לאחרונה בוייט הארט ליין. הוא לבטח יתפוס את מקומו של ווילאן בהרכב. דלאפ כדורגלן עוד יותר מוגבל מווילאן בעיני, אבל כאמור כל המשחק שלהם בנוי על החוצים הארוכים שלו, כך שהסיכוי שהוא ייצא מההרכב הוא נמוך.

אני מאוכזב מהעובדה שפוליס השקיע הרבה כסף כדי להביא את קראוץ' וג'רום, במקום להביא איזה חלוץ יותר זריז וטכני שיגוון קצת את המשחק. המאמן הוולשי חייב כבר לצאת מהמנטליות של עולה חדשה שנלחמת על ההישארות. סטוק הפכו כבר לקבוצת מרכז טבלה לגיטימית, ואת הכסף הרב יחסית שהבעלים שם מקצה לרכש אפשר להשקיע בשחקנים שיעזרו להם להשתדרג מבחינת סגנון המשחק והגיוון.

8. johnnie walker Member

הציטוט שהכי אהבתי מהמאמר שלו:

And what of the unsustainable situation in Spain where two teams gobble 70% of the TV revenues while the rest of the league slides towards bankruptcy? It is Scottish football with better weather

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx