Two Horses Race? Three Horses Race?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/10/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דווקא במקרה הזה בניגוד למקרה ההוא אני מניח שאפשר לגבש קואלציה כאן.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך על זה. ושיהיה רציני.

3. Gerrard Member

שמע גבי, אופטימיות אופטימיות, אבל עד גבול מסויים.
    בכל שנותיו של בניטז באנפילד לא יכולנו לקבוצות הגדולות והדומיננטיות של הליגה בשנים האחרונות, למעשה המאזן שלנו אל מול הגדולות בליגה הוא שלילי בצורה מחפירה.
    אני מתקשה לראות אותנו מנצחים בחוץ אחת מ-3 הגדולות האמיתיות בליגה כשאת שפילד בחוץ אנחנו לא מצליחים לנצח.

בשורה התחתונה, אין לנו סיכוי להתמודד על האליפות, כשכבר בתחילת העונה עברנו את מכסת ההפסדים של צ'לסי בשלוש העונות האחרונות נקודה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/06
  4. George Best Member

יעקב אתה צודק, אבל אין קשר לזה שלא ניצחתם בשפילד.יונייטד לא ניצחה ברידינג..אז?

בכל מקרה, המאזן של בניטז מול 3 הגדולות אכן רע מאוד, ציינתי את המאזן מתישהו אבל אני אחזור:

מול צ'לסי - 5 משחקי ליגה(2 בית 3 חוץ) - 5 הפסדים.

מול ארסנל - 4 משחקי ליגה(2 בית 2 חוץ) - 2 נצחונות(בית) 2 הפסדים(חוץ).

מול יונייטד - 5 משחקים( 2 בית 3 חוץ ) - הפסד ותיקו בבית, 3 הפסדים בחוץ.

סה"כ בית - 6 משחקים, 2 נצחונות, תיקו אחד ו3 הפסדים.
    סה"כ חוץ - 8 משחקים, 8 הפסדים!!

5. Gerrard Member

"אבל אין קשר לזה שלא ניצחתם בשפילד.יונייטד לא ניצחה ברידינג..אז?"

אז... סתם דרך להעיד על המצב הנואש... חוץ מזה יונייטד היא לא האלופה, והיא גם לא תהיה כזו העונה ככה שלשם השוואה השתמשתי בצ'לסי שלא נוהגת להשאיר נקודות בשטח האויב.

ולנושא אחר לגמרי, או שמא מנושא אחר לגמרי ארצה לפנות לנושא הטופיק הזה ולענות על השאלה העיקרית שלו.
    אז ככה, אני מאמין שידרשו לצ'לסי עוד חודש חודשיים בכדי לבסס את מעמדה בראשות הטבלה ולפצוח במרתון הנקודות והבריחה שלה. הסיבה לכך היא פשוטה, עומק בספספל, דבר שחסר ליונייטד וגם לארסנל, בקרוב מאוד נראה את סימניהם והשפעותיהם של עשרת המחזורים הקודמים בליגה על פני שחקני מנצ'סטר וארסנל, בעוד שמוריניו ישלוף מן הסתם קלפים טריים ולא פחות טובים לדשא בסטמפורד ברידג'.

6. Robin Member

אני דוקא לא ממש רואה את ה"סגל הקצר" כביכול של ארסנל. חלוצים יש לנו הנרי, אדביור, ואן פרסי, אליאדייר, בפטיסטה. שחקני כנף יש את חלב, רוזיצקי, וולקוט, ליונברג (גם ואן פרסי יכול לשחק שם אם צריך). קשרים מרכזיים: פברגאס, ג'ילברטו, דיאבי (עוד מעט יחזור מפציעה), פלאמיני, דנילסון, סונג, בפטיסטה. בלמים: טורה, גאלאס, דז'ורו, סנדרוס. מגנים: אבואה, לאורן, קלישי, גאלאס. צריכים שוער מחליף ללהמאן אבל לא זוכים באליפות לפי מי השוער השני שלך.

7. Gerrard Member

רוב השחקנים שנקבת בשמם הם סגל ראשון. וולקוט,אליאדייר אדביור ושחקנים מהסוג הזה שאמורים להיות כיסוי לסגל הראשון הם אולי כישרוניים מאוד, אך הם עדיין צעירים וחסרי ניסיון, בטח שלא באותו הקאדר של שחקני הספסל של צ'לסי שיכולים בעצמם להוות סגל של קבוצת צמרת, ומועמדת ראויה לאליפות באנגליה.

8. Robin Member

וולקוט וינגר רביעי לעומת קאלו שהוא גם הוינגר הרביעי וגם החלוץ השלישי, אני באמת לא רואה הבדל גדול. בעמדת החלוץ אין ספק שלארסנל יש יותר עומק וגם בעמדת הבלם אני לא רואה את העומק הגדול של צ'לסי.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אענה על השאלה בתחילת האשכול. אני חושב, בשיא הרצינות, שכן. לדעתי, העונה הזאת ארסנל גיבשה לעצמה קבוצה מצויינת וגם מנצ'סטר יונייטד פתאום נראית מצויין. שתיהן, כמו צ'לסי, מושלמות כרגע בליגת האלופות (הלוואי ומחר אני לא אוכל להגיד את אותו הדבר על כולן) ונראות מוכנות מאוד למאבק שימשך עד הסוף.
    אז יכול להיות שזה יוכרע כמה מחזורים לפני הסיום, אבל תהיו בטוחים שבעוד 15 מחזורים אנחנו עדיין נהיה במתח.