U-21: גרמניה מעל כולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏13/6/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מצחיק העניין הזה, אבל תראו מי עמד על הקווים הערב. לגרמנים הורסט רובש שחקן שכשחקן זכה לדעתי בכל התארים (חוץ מגביע העולם עם גרמניה) ומולו סטוארט פירס שלא בדיוק זכה בהרבה תארים, אם בכלל. לא יודע, האם זה השפיע גם על קרב המוחות על הקווים? לא חושב, אבל סתם הייתי צריך לחשוב על זה.

2. riquelme1 Member

כל הכבוד לנבחרת ה'מתאזרחים' גרמניה, על זכייה בפעם הראשונה ביהסטוריה שלה(מי היה מאמין?).

בכל מקרה, יש שם כמה כשרונות נהדרים כמו סמי קדיירה, שבאמת הרשים, קשר 50-50 קלאסי. טוב מרקו מארין, בואטנג וכו'. וכמובן אוזיל שהוא באמת כשרון יוצא דופן, אני עוקב אחריו עוד משאלקה, אבל לא בטוח שהוא יכול לפרוץ בברמן למרת שיהיה מעניין לראות אותו ואת מארין העונה.

בסך הכל טעוניר נחמד, ספרד ואיטליה די איכזבו, אנגליה, גרמניה ושוודיה לא הבריקו אבל היו הכי מרשימות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/09
  3. Sergio_Ramos Member

גרמניה ממש הרשימה אותי, במיוחד אוזיל, קדירה ווגנר. מזל טוב על הזכיה.
    אגבף שמתם לב שהמאמן של גרמניה דומה לאלכס פרגוסון?

4. THE STRETFORD END Member

לואץ' השוער של אנגליה אתמול הוא השוער של ווטפורד,קבוצת אמצע/תחתית
    בליגה הראשונה,עם 2 הופעות וחצי עד אתמול,זה רק בשביל לשים את הדברים בפרופרציה,
    שילמנו על זה בגדול,
    גם ביציאה החפוזה שלו בגול הראשון ובוודאי בשער השני ששינה את המשחק כליל,
    הוא לא מייצג שום דבר בכל הקשור לשוערים אנגלים כיום,
    יש דור טוב יותר ודור טוב פחות,
    כרגע על הכוונת יש שלושה שוערים שעם ניסיון נוסף בהחלט יוכלו לעמוד שווה בשווה מול כל שוער אחרת ביבשת,
    גרין,פוסטר והארט.

סיוארט פירס ובלי קשר לרזומה שלו מבחינת תארים כשחקן הוא לדעתי טעות בכל הנוגע לעמדת המאמן הראשי של הנבחרת הזו,
    בתור עוזר ובמיוחד לצד קאפלו הוא נהדר,משמש כצינור בין קאפלו
    הטאקטיקן לבין התשוקה,הנשמה והאזון הקשבת האנגלית שצריכה לעבור לשחקנים,
    לדעתי שלימנו על זה אתמול וגם נגד שבדיה גם כן
    עם חוסר אונים מצידו.

בסך הכל טורניר מאוד חיובי של אנגליה,
    הרבה נקודות טובות שאפשר לקחת,
    סתמו את הפה להרבה מאוד פיות שקישקשו על חוסר כישרון אנגלי בכל הנוגע לדור הצעיר
    הלוואי ושהטורניר הזה יפקח את העיניים של כמה וכמה מועדונים באנגליה שיחזרו להאמין בשחקן האנגלי הצעיר על פני הזר הבינוני ואפילו שהוא זול יותר.

5. cazzo Il Capocuoco

מאריו באלוטלי צדק, אחרי ראיון במשחק של איטליה מול בלארוס, אמר השחקן של אינטר כי לשחק מול גרמניה בחצי הגמר יותר קשה מאשר לשחק מול אנגליה בחצי גמר מכיוון שהגרמנים יותר חזקים ומנוסים. אך לא ציפיתי לכזאת תבוסה...

6. johnnie walker Member

יש דאבל :aaa025:

אחרי הזכיה באליפות ליגת איסוקר בבונדסליגה פנטזי השלמתי את התואר הכפול עם זכייה נוספת
    והפעם עם גביע אייסוקר ביורו u-21 פנטזי

אני לא חושב שאי פעם לפני זה הגעתי מקום ראשון במשהו...(נדמה לי שקוראים לזה לוזר)

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/09
  7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקום 7 אחרי שהובלתי את הטבלה בסיום שלב הבתים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. Cup of Tea Liverpool, UK

אני חייב להגיד את הקלישאה הנוראית, המאוסה והמאוד מתבקשת פה: כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף גרמניה מנצחת...

9. riquelme1 Member

תפסיקו עם הקלישאה הזאת כבר. נכון שגרמניה היא בדרך כלל ווינרית, אבל דווקא בשנים האחרונות הם יותר לוזרים. ההפסד לאיטליה בהערכה בחצי גמר, ההפסד לספרד בגמר היורו האחרון, האכזבות שנה אחרי שנה של הגרמניות באירופה.

הקלישה הזאת לא קשורה לניצחון המוחץ של גרמניה אתמול.