Uefa Cup 2005/6 :: הוגרלו שמונת הבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏21/6/05.

  1. עומר

    עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏3/8/02
    הודעות:
    19,117
    לייקים שהתקבלו:
    782
    [​IMG]

    אז בנוסף לליגת האלופות, גם ביום שישי הזה ייצא לדרך הגביע השני בחשיבותו, הלא הוא גביע אופ"א. הגביע שעשה את דרכו כל הדרך מהז'וזה אלבלדה שבפורטוגל עד למוסקבה, ירצה להישאר שם אם צסק"א מוסקבה, שנכשלה בלהשיג את האליפות ברוסיה, תלך שוב עד הסוף ותיקח אותו בשנית. כולם זוכרים את הגמר המצויין של השנה שעברה, ומקווים כי העונה תהיה לא פחות טובה מזו של העונה שעברה, בה נוסה גביע אופ"א במתכונתו החדשנית.

    [​IMG]

    תגן על תארה? צסק"א מוסקבה.

    50 קבוצות יטלו חלק בסיבוב הראשון של גביע אופ"א. 25 הקבוצות שינצחו יצטרפו אל 37 הקבוצות שיתחילו את דרכן בסיבוב השני. אל 31 המנצחות מהסיבוב השני יצטרפו 16 קבוצות שינשרו מסיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, וביחד עם עוד 23 קבוצות שיחלו את דרכן בסיבוב הראשון תוגרלנה הקבוצות לסיבוב הראשון של גביע אופ"א. 40 הקבוצות שיעמדו בלחץ ויעברו את הסיבוב הראשון יוגרלו לשלב בתים, הנקבע על פי דרגי איכות (ע"פ הניקוד של הקבוצות).

    שלב הבתים:

    איך הולך שלב הבתים? בכל בית נמצאות 5 קבוצות. כל קבוצה משחקת נגד קבוצה פעם אחת, וכתוצאה מכך כל קבוצה משחקת פעמיים בבית ופעמיים בחוץ. ע"פ השיטה החדשה, 3 הקבוצות הראשונות מכל בית עולות לסיבוב הבא אליו מצטרפים 8 הקבוצות שיסיימו במקום השלישי בשלב הבתים של ליגת האלופות.

    מכאן והלאה כל הדרך במשחקי נוק-אאוט עד למשחק הגמר שיערך באיצטדיון פיליפס באיינדהובן במאי.

    סיבוב ראשון:

    עם כן 50 קבוצות ישחקו בסיבוב הראשון של גביע אופ"א. אופ"א מחלקת את 50 הקבוצות הללו לשלושה אזורים על פי מיקומן הגיאוגרפי:

    1.דרום אירופה/מזרח תיכון
    2.מרכז/מזרח אירופה
    3.צפון אירופה


    הקבוצות הישראליות שלנו, מכבי ת"א, מכבי פ"ת ומועדון ספורט אשדוד יהיו מדורגות בסיבוב השני, וישחקו באיזור הדרומי/מזרח אירופאי ועל כן ישחקו מול הקבוצות שישתתפו באזור זה בסיבוב הראשון.

    כמו כן אל הקבוצות שיעלו מכל אזור מצטרפות קבוצות שמתחילות בסיבוב השני, אך עקב ניקודן הנמוך אין הן מדורגות ועל כן יכולות להיפגש עם הקבוצות הישראליות, אך נתייחס אליהן כשיגיע הסיבוב השני.

    הקבוצות המדורגות בסיבוב הראשון באזור הדרום אירופאי/מזרח תיכוני:

    ראפיד בוקרשט (רומניה) 8.101
    אפועל ניקוסיה (קפריסין) 5.694
    דומצאלה (סלובניה) 3.189
    אומוניה ניקוסיה (קפריסין) 2.694
    וארדר (מקדוניה) 2.484
    שירוקי (בוסניה) 2.364
    זפצה (בוסניה) 2.364

    הקבוצות הלא מדורגות בסיבוב הראשון באזור הדרום אירפואי/מזרח תיכוני:

    בירקירקארה (מלטה) 1.989
    באסקימי (מקדוניה) 1.484
    היברניאנס (מלטה) 0.989
    אלבאסני (אלבניה) 0.879
    טאוטה (אלבניה) 0.879
    דומאניאנו (סן מרינו) 0.000
    סנט ז'וליה (אנדורה) 0.000

    הקבוצות המדורגות באזור המרכז/מזרח אירופאי:

    פרנצווארוש (הונגריה) 18.389
    מיינץ (גרמניה) 16.166 - עלתה בזכות ה-UEFA FAIR Play*
    ז'ילינה (סלובקיה) 3.849
    דאציה (מולדובה) 2.089
    ניסטרו (מולדובה) 2.089
    לוקומוטיב טיביליסי (גרוזיה) 2.034
    טורפדו קוטסאי (גרוזיה) 2.034

    הקבוצות הלא מדורגות באזור המרכז/מזרח אירופאי:

    MTZ RIPO (בלארוס) 1.347
    BATE (בלארוס) 1.347
    ואדוז (ליכטנשטיין) 1.320
    MIKA (ארמניה) 0.989
    באנאנטאס ירבאן (ארמניה) 0.989
    באקו (אזרבייג'אן) 0.439
    לנקוראן (אזרבייג'אן) 0.439

    הקבוצות המדורגות באזור הצפון אירופאי:

    ויקיניג (נורבגיה) 12.666 - עלתה בזכות ה-UEFA Fair Play*
    EFB (דנמרק) 6.676 - עלתה בזכות ה- UEFA Fair Play*
    ונטספליס (לטביה) 3.199
    מטאלורג (לטביה) 2.199
    מיפה (פינלנד) 2.158
    אליאנסי (פינלנד) 2.158
    אטלנטה (ליטא) 1.759
    אקראנאס (ליטא) 1.759
    BV (איסלנד) 1.594
    קפלאביק (איסלנד) 1.549
    לונגפורד (אירלנד) 1.374

    הקבוצות הלא מדורגות באזור הצפון אירופאי:

    קורק (אירלנד) 1.374
    פלורה (אסטוניה) 0.824
    TVMK (אסטוניה) 0.824
    לינפילד (צפון אירלנד) 0.714
    פורטדאון (צפון אירלנד) 0.714
    קארמארטן (ווילס) 0.604
    רייל (ווילס) 0.604
    אצטלה אטלבורג (לוקסמבורג) 0.549
    NS (איי פארו) 0.329
    B36 (איי פארו) 0.329

    UEFA FAIR PLAY - שלוש המדינות הכי הוגנות (כרטיסים, עבירות, התנהגות קהל, אלימות וכו') מקבלות 3 כטריסים לסיבוב הראשון של גביע אופ"א.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏21/6/05
  2. robson

    robson Member

    הצטרף ב:
    ‏17/8/04
    הודעות:
    4,369
    לייקים שהתקבלו:
    0
    שאלה?..
    במידה ומכבי ת"א מעפילה לסבוב הראשון של גביע אופ"א {הגיוני..} האם היא תהיה מדורגת או שזה גם תלוי בקבוצות שינשרו מהסבוב השלישי של מוקדמות הצ'מפיונס?..

    בקשר למכבי פ"ת ואשדוד די ברור שלא..
     
  3. עומר

    עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏3/8/02
    הודעות:
    19,117
    לייקים שהתקבלו:
    782
    תהיה מדורגת בלי קשר לקבוצות שיעופו בסיבוב השלישי.
     
  4. עומר

    עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏3/8/02
    הודעות:
    19,117
    לייקים שהתקבלו:
    782
    תוצאות הגרלת הסיבוב הראשון בגביע אופ"א:

    FK Baskimi (MKD) v NK Zepce (BIH)

    Birkirkara FC (MLT) v APOEL FC (CYP)

    UE Sant Julià (AND) v AFC Rapid Bucuresti (ROU)

    KS Teuta (ALB) v NK Široki Brijeg (BIH)

    KS Elbasani (ALB) v FK Vardar (MKD)

    Hibernians FC (MLT) v AC Omonia (CYP)

    SP Domagnano (SMR) v NK Domzale (SLO)

    Ferencvárosi TC (HUN) v FC MTZ-RIPO Minsk (BLS)

    FC Banants (ARM) v FC Lokomotiv Tbilisi (GEO)

    FC BATE Borisov (BLS) v FC Torpedo Kutaisi (GEO)

    FC Vaduz (LIE) v FC Dacia Chisinau (MDA)

    FK Baku (AZE) v MSK Zilina (SVK)

    1. FSV Mainz O5 (GER) v FC MIKA (ARM)

    FC Nistru Otaci (MDA) v FK Khazar Lenkoran (AZE)

    Longford Town FC (IRL) v Carmarthen Town AFC (WAL)

    FK Ekranas (LIT) v Cork City FC (IRL)

    ÍBV Vestmannaeyjar (ISL) v B36 Tórshavn (FAR)

    AC Allianssi (FIN) v CS Pétange (LUX)

    Linfield FC (NIR) v FK Ventspils (LAT)

    NSÍ Runavík (FAR) v FHK Liepajas Metalurgs (LAT)

    FC Etzella Ettelbrück (LUX) v Keflavík (ISL)

    Viking FK (NOR) v Portadown FC (NIR)

    FC TVMK Tallinn (EST) v Myllykosken Pallo-47 (FIN)

    Rhyl FC (WAL) v FK Atlantas (LIT)

    Esbjerg fB (DEN) v FC Flora (EST)
     
  5. robson

    robson Member

    הצטרף ב:
    ‏17/8/04
    הודעות:
    4,369
    לייקים שהתקבלו:
    0
    מתי ההגרלה של הסיבוב השני?..
     
  6. עומר

    עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏3/8/02
    הודעות:
    19,117
    לייקים שהתקבלו:
    782
  7. ReL

    ReL Member

    הצטרף ב:
    ‏27/7/04
    הודעות:
    3,759
    לייקים שהתקבלו:
    0
    אז למכבי יש סיכוי טוב מאוד להעפיל לשלב הבתים
     
  8. shachtiur

    shachtiur Member

    הצטרף ב:
    ‏31/5/05
    הודעות:
    183
    לייקים שהתקבלו:
    0
    מכבי ת"א יכולה בלי הגזמה ללכת חזק על התואר ואני אוביקטיבי מאוד
    אם כזאת קבוצה ואם כזה ניסיון הכול יכול לקרות
    מה שרק מונע ממני להיות יותר בטוח ביכולת של מכבי ת"א זה שהיא נכשלה בלהביא את קלמי סבן המגן הימיני הטוב בארץ .
     
  9. daniel_haifa

    daniel_haifa Member

    הצטרף ב:
    ‏8/7/05
    הודעות:
    876
    לייקים שהתקבלו:
    0
    למכבי אין שום סיכוי.
     
  10. Obafemi

    Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏1/3/04
    הודעות:
    13,886
    לייקים שהתקבלו:
    0
    להתמודד על התואר? ממי אתה משיג את החומר שעישנת? אחלה טריפ..

    תאורטית, אם הקבוצה תתחבר, אפשר לצפות 1\16 גמר, אם ההגרלה תהיה סבירה.
     
  11. עומר

    עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏3/8/02
    הודעות:
    19,117
    לייקים שהתקבלו:
    782
    היום יערכו משחקי הסיבוב הראשון בגביע אופ"א:

    FK Baskimi (MKD) v NK Zepce (BIH)

    Birkirkara FC (MLT) v APOEL FC (CYP)

    UE Sant Julià (AND) v AFC Rapid Bucuresti (ROU)

    KS Teuta (ALB) v NK Široki Brijeg (BIH)

    KS Elbasani (ALB) v FK Vardar (MKD)

    Hibernians FC (MLT) v AC Omonia (CYP)

    SP Domagnano (SMR) v NK Domzale (SLO)

    Ferencvárosi TC (HUN) v FC MTZ-RIPO Minsk (BLS)

    FC Banants (ARM) v FC Lokomotiv Tbilisi (GEO)

    FC BATE Borisov (BLS) v FC Torpedo Kutaisi (GEO)

    FC Vaduz (LIE) v FC Dacia Chisinau (MDA)

    FK Baku (AZE) v MSK Zilina (SVK)

    1. FSV Mainz O5 (GER) v FC MIKA (ARM)

    FC Nistru Otaci (MDA) v FK Khazar Lenkoran (AZE)

    Longford Town FC (IRL) v Carmarthen Town AFC (WAL)

    FK Ekranas (LIT) v Cork City FC (IRL)

    ÍBV Vestmannaeyjar (ISL) v B36 Tórshavn (FAR)

    AC Allianssi (FIN) v CS Pétange (LUX)

    Linfield FC (NIR) v FK Ventspils (LAT)

    NSÍ Runavík (FAR) v FHK Liepajas Metalurgs (LAT)

    FC Etzella Ettelbrück (LUX) v Keflavík (ISL)

    Viking FK (NOR) v Portadown FC (NIR)

    FC TVMK Tallinn (EST) v Myllykosken Pallo-47 (FIN)

    Rhyl FC (WAL) v FK Atlantas (LIT)

    Esbjerg fB (DEN) v FC Flora (EST)
     
  12. TariboWest

    TariboWest Member

    הצטרף ב:
    ‏10/6/04
    הודעות:
    3,008
    לייקים שהתקבלו:
    8
    מה התאריכים של משחקי הישראליות בגביע אופ"א?
     
  13. Ariel

    Ariel Member

    הצטרף ב:
    ‏31/7/02
    הודעות:
    2,399
    לייקים שהתקבלו:
    91
    אם אני לא טועה-המשחק הראשון ב-11 באוגוסט והגומלין ב-25 באותו חודש (שבועיים אחרי המשחק הראשון).
     
  14. אני אוהב אותך בית"ר!

    אני אוהב אותך בית"ר! Member

    הצטרף ב:
    ‏19/7/05
    הודעות:
    487
    לייקים שהתקבלו:
    0
    ממש לא הבנתי בקשר למכבי פ"ת ומ.ס. אשדוד, אם הם יצליחו לעלות לסיבוב השלישי, אז יכול להיות שהם לא ישחקו שם בגלל הדירוג הנמוך?
    כי שנה שעברה אני זוכר שסכנין ומכבי פ"ת כן שיחקו בסיבוב השלישי...
     
  15. עומר

    עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏3/8/02
    הודעות:
    19,117
    לייקים שהתקבלו:
    782
    מכבי פ"ת ואשדוד אם יעלו מסיבוב המוקדמות השני לסיבוב הראשון, ישחקו שם כמובן (למה לא?) אבל הן לא תהיינה מדורגות
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!