Winter is coming - דיון דרבי מילאנזי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/9/15.

?

סיניסה או רוברטו, באקה או יובטיץ', אינטר או מילאן?

הסקר סגור ‏12/9/15.
  1. אינטר

8 הצבעות
    53.3%
  2. מילאן

7 הצבעות
    46.7%
  1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איזה קישור מדכא יש לנו, הייתי מעדיף להוריד את ג'ק לקישור ולשים את הונדה מאחורי החלוצים.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באיטליה מדווחים שמי שיפתח במרכז ההגנה יהיה מדל ולא ראנוקיה.

מצוין. מדל אמנם לא מנוסה במערך הגנה קלאסי של שני בלמים ושני מגנים, אלא יותר בשלישייה הגנתית, אבל עדיין הסיכוי שהוא יהיה יותר גרוע מראנוקיה נמוך. אגב, זו הכרזה לא רשמית שראנו הפך מקפטן לאחרון הבלמים ברוטציה (מניח שאם וידיץ׳ היה כשיר הוא היה נכנס להרכב), והאמת? בצדק. בעונה שעברה הוא היה קטסטרופה ונתן פייט רציני לאיבן קורדובה בימי בניטז.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מיראנדה בסגל של אינטר לדרבי כמו גם איקארדי כמובן.

4. Milanista3 Member

מונטוליביו חייב לפתוח, נכון שזה הימור, אבל זה עדיף משלישיית קישור שבטוח תהיה חסרת מעוף ותתן לנו דרבי כמו האחרון.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ז'ואאו מירנדה סובל מפציעה ומי שעשוי לתפוס את מקומו בעמדת הבלם הוא גארי מדל, כשגם אנדראה ראנוקיה מועמד לקבל את המקום בקו האחורי לצידו של ג'ייסון מוריו. מאורו איקרדי עדיין סובל ממתיחה ונמצא בספק למשחק. רודריגו פלאסיו יתפוס את מקומו במקרה שלא ישחק ויעלה בקו הקדמי לצידם של איבן פרישיץ' וסטבן יובטיץ', שכבש שער בכורה דרמטי במדי הנראזורי ב-1:2 על קארפי. אדם ליאיץ', שהצטרף מרומא, ימתין על הספסל לבכורה שלו.

כמה כיף שהכתבים עושים שיעורי בית ובאמת מדייקים גם בפרטים שממש אבל ממש לא קשה לדייק בהם.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז עוד שעתיים וחצי זה מתחיל, ואלה ככל הנראה ההרכבים:
    אינטר: הנדה, סנטון, מדל, מוריז'ו, חואן, מלו, קונדוגביה, גוארין, פריסיץ', יובטיץ', איקארדיץ'.
    מילאן: לופז, אבאטה, רומאניולי, זפאטה, דה שיליו, מונטוליבו, קוצ'קה, בונהונטורה, הונדה, אדריאנו ובאקה.

אני אוהב את ההרכב של אינטר. הייתי מעדיף את מונטויה או דאמברוסיו על סנטון אבל זה לא קריטי, ומדל עדיף על ראנוקיה. אמנם מרכז ההגנה קצת מפחיד כי מדובר בשני שחקנים מאוד אגרסיביים, אבל עדיף את הפחד הזה מאשר את הפחד שראנוקיה בהגנה. בקשר למילאן, אני הייתי מוותר על הונדה ומשחק עם דה יונג, כי עם קישור כזה חלש מבחינה פיזית מילאן תתקשה להתמודד מול השלישייה החזקה מאוד שיש לנו באמצע.

בסופו של דבר מדובר בתחילת העונה, שתי קבוצות חדשות, אז קשה לצפות לאן המשחק יתפתח. אני מאמין באינטר, אני חושב שהשחקנים שלנו טובים ואנחנו במומנטום טוב, אבל גם הצד השני לא פראייר בכלל. מבחינת מילאן המון תלוי במונטוליבו, שבעקבות הפציעה של ברטולאצ'י מקבל צ'אנס שלא יחזור להוכיח את עצמו, ויצטרך לשחק מהר וחכם. מבחינת אינטר, אני מסתכל על גוארין כשחקן מפתח. אם הוא לא יעשה את השטויות הרגילות וישחק נורמלי, הסיכוי שלנו לנצח יהיה טוב, אבל אם הוא ישחק כמו אידיוט זה ימנע מאיתנו לפתח התקפות ויגרום להמון איבודי כדור שעלולים לעלות ביוקר.

7. SerieA Il Capitano

מדאיג אותי שמרכז ההגנה שלנו מעט נמוך. מורייו 1.82 ומדל 1.71. מילאן עשויה לנצל את זה לכבוש בנגיחה.

8. VAR Member

מתי דייגו לופז יפסיק כבר עם כל הבירטוזים האלה?! שמיכא יעיף לו כבר כאפה, זה הפך לבלתי נסבל הקטע הזה. כל משחק הוא מסדר התקף לב.

9. SerieA Il Capitano

מורייו פשוט בלם מדהים, מאיפה אוסיליו הוציא אותו אלוהים יודע.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מדל היה פשוט פנטסטי. ניהול המשחק של מאנצ'יני נראה כמו איקארדי.

יש כל כך אבל כל כך הרבה להשתפר. מילאן עם ברטולאצ'י ומנז תהיה הרבה יותר טובה ויש להם סיבות לאופטימיות.

11. Milanista3 Member

גם בלעדיהם לא הגיע למילאן ההפסד הזה.
    זה רק אני או שבאלוטלי נראה כאילו משהו השתנה אצלו? או זה שזה רק בגלל שזה המשחק הראשון?

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דווקא מגיע לכם כי יש לכם ניצול הזדמנויות עלוב, במחצית יכלתם לתת לנו 2 בכיף בעוד שאנחנו עד המצב של איקארדי היינו עקרים.

מבחינתי במילאן מאוד נהנתי ממונטוליבו ומזאפטה שעשה עבודה מצוינת במרכז ההגנה, באינטר מדל, מלו והנדנוביץ' היו המצטיינים. קונדוגביה היה נוראי.

13. Alta Tensione Member

כתוב על המצח של אדריאנו פלופ. בחיי שאני מסתכל עליו ואני רואה את אוליברה.

איזה משחק מרגיז. אני תכף הורג מישהו.

14. SerieA Il Capitano

באלוטלי היה מפחיד בדקות ששיחק. אם היו לו כמה ברגים נוספים בראש הוא היה הטוב באיטליה, by far.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באלוטלי היה מפחיד כי שחקני אינטר שיחקו לידיים שלו ועשו עליו עבירות, שחקנים שהיו בפאניקה מוחלטת כמו קונדוגביה וטלס.