Winter is coming - דיון דרבי מילאנזי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/9/15.

?

סיניסה או רוברטו, באקה או יובטיץ', אינטר או מילאן?

הסקר סגור ‏12/9/15.
  1. אינטר

8 הצבעות
    53.3%
  2. מילאן

7 הצבעות
    46.7%
  1. Alta Tensione Member

באקה לא חלוץ מטרה קלאסי. זה בערך הדבר הכי קרוב לשבצ'נקו שהיה לנו מאז שהוא עזב. הוא מתרוצץ הרבה ב-30 מטר של היריבה, מכין מצבים, מפעיל לחץ ובורח לאגפים. משחק אגפים יוצרים המגינים במערך הזה (שכבר הוכיח את עצמו כמערך מצליח, ע"ע יובה של שנה שעברה). אני חושב שהמגינים שלנו סבירים + אבל זה לא אומר שאי אפשר לשאוף ליותר אם יש אפשרות.

בדיעבד כולם חכמים. מה שהם עשו זה לא התמסרות מסוכנת "לכאורה", זה היה מסוכן מאוד ולא היה רחוק מלהסתיים בחטיפה ושער שלנו. באופן כללי רומאניולי עוד ילד לא בשל והוא עוד יפתח טכניקה ומיומנות של מסירה (כמו גם דברים אחרים של בלם). סאפטה דווקא די טכני, הבעיה שהוא די לחיץ כי זו המנטליות שלו. אני חושב שלפעמים צריך ללכת על בטוח, לדעת את המגבלות שלך ולא לנסות לשחק אותה בקנבאוור ולחטוף אחר כך בגלל זה.

2. Milanista3 Member

וההתמסרויות של אינטר מאחור ממש לא היו רחוקות מלהסתיים עם שער בכיוון ההפוך.

3. VAR Member

אני לא מפנה את הטענות על היעדר משחק האגפים כלפי מיכאילוביץ' או מאמן אחר שאימן כאן אלא כלפי המערכת באופן כללי. הפעמים היחידות שניסינו לשחק ככה היו עם רונאלדיניו ואשתקד עם אינזאגי ובשתי הפעמים זה נעשה בצורה הכי עקומה ומאולתרת שרק אפשר לדמיין. תעבור קבוצה-קבוצה בטופ העולמי ולא תמצא אחת שמשחקת בלי 2 שחקני אגף טבעיים. אבל במילאן רוצים להחזיר את מחוגי השעון ל2005 במקום להתקדם ל2015 וזו הטענה המרכזית שלי.

+
    +
    קבוצה שמתאמנת על דברים כאלה תוכל להרשות לעצמה לעשות את זה גם במשחק. כמובן שברגע ששחקן מרגיש שהוא הולך לאבד את הכדור הוא ירחיק, אבל להרחיק מתוך אידיאולוגיה בכל פעם שלוחצים עליך זה מזמין את היריב לשלוט במשחק. אני רואה את רומא למשל עושה את זה נהדר רוב הזמן ושוברת את הלחץ של היריבות שלה, ושיהיה ברור: אין לזה קשר לזהות שחקני ההגנה אלא נטו לאימון. כדי שהקבוצה תתחיל להיראות כמו קבוצת כדורגל מודרנית אני מוכן לקחת גם את הצ'אנס שפעם אחת מתוך עשר אנחנו נאבד את הכדור ויווצר מצב מסוכן. הגיע הזמן לצאת כבר מהקונכיה הזאת שנכנסנו אליה לפני למעלה מעשור ולהתחיל לשחק כדורגל אחר.

אין לי כוונה להתחיל לחפש לבאקה טייטל כמו במנג'ר, בשורה התחתונה הוא חלוץ (=אחד שאתה לא יכול להציב אותו באגף או מתחת לחלוצים) ו-2 חלוצים זה משהו שכמעט ולא קיים יותר. יובה של עונה שעברה היא יוצאת דופן וגם היא לא שיחקה עם טרקווארטיסטה אלא עם רביעיית אמצע מפחידה שאיפשרה לה תמיד לשלוט בקצב המשחק. לנו אין רביעייה כזאת ועכשיו כשגם להם אין, אנחנו עדים לאיך שזה נראה.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההתמסרות בהגנה זה אחד הדברים העיקריים להפיל קבוצה שיוצרת עליך לחץ. אם אתה מסוגל לעשות את זה טוב אתה יכול תוך שניות להגיע למצב של שער. אני גם אוהב את זה, אתמול ספציפית פשוט קונדוגביה כמעט איבד את הכדור.

5. Milanista3 Member

קצת באיחור, אחרי הגול גוארין ואיקארדי שלפו חולצה שכתוב עליה "Bella Max" . יש למישהו מושג מה פשר החולצה?

6. cazzo Il Capocuoco

" Ho dedicato il gol ai miei figli e a Max Dellacasa, che ha passato un momento difficile. Ovviamente la dedica va anche al presidente Thohir, che ci ha sostenuto dall'Indonesia, assieme a un grande gruppo di tifosi".

Guarin ha poi chiarito che la maglia esposta ieri dopo il gol, con scritto "Bella Max", era stata preparata in onore dello storico fisioterapista e massaggiatore del club nerazzurro.

מקס דלהקאזה הוא הפיזיותרפיסט של אינטר והשער הארור מוקדש לו.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה הכי מתאים לכאן - בגזאטה מדווחים שאינטר ומילאן שוקלות לקנות את המיאצה, לאחר שהתברר שעיריית מילאנו מוכנה למכור אותו. נציגים של שתי הקבוצות יפגשו עם נציגים מהעירייה כדי לברר עד כמה המהלך אפשרי מבחינת פרקטית וכמובן כדי לתכנן את העתיד.

הפיתרון הטוב ביותר יהיה קניית המיאצה על ידי שתי הקבוצות ושיפוץ נרחב שלו. העלות תהיה נמוכה בהרבה מקניית המיאצה לבד או כמובן הקמת אצטדיון חדש, אבל הרווחים כמובן לא יתחלקו ולכן אינטר ומילאן יוכלו לכסות על עלות האצטדיון תוך זמן לא ארוך יחסית. אני גם לא חושב שצריך שיפוץ נרחב ביותר מיציע אחד, אלא רק שיפור התנאים הבסיסיים כגון תאי שירותים, איכות מושבים וכו'. ביציע מסוים יצטרכו לעשות שיפוץ מאסיבי ולבנות תאי VIP למיניהם בכמות גדולה.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  8. Milanista3 Member

הפתרון האידיאלי לדעתי. גם אצטדיון בבעלות הקבוצות, ההוצאות מתחלקות ב-2 וגם שומרים על הסאן סירו. נשמע מצויין . וכן הגיע הזמן שיעשו משהו עם השירותים שם.