WWE

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י הילד האדום, ‏7/7/05.

1. Number 8 Member

סביר להניח שרייבק לא ייזכה באליפות אבל אין ספק שהוא הולך להיות הכוכב העולה של WWE. יש לו הרבה כריזמה בדמות שלו, הרבה כוח מתפרץ, הוא מאוד מזכיר את בטיסטה, ובאמת יש לו כוח, לא כמו דיוויד אוטנגה למשל שיש לו שרירים ליופי. לפי דעתי הוא יכול להיות בטיסטה הבא או שיימוס הבא ברמת ההתפתחות שלו שלקחו מתאבק זר והיום הוא אחד הסופרסטארים הגדולים בחברה.

2. Fanatic Member

אני מסכים איתך חלקית.
    עוד לא ראיתי אותו בקרב של יותר מ10 דקות, עוד לא ראיתי אותו מול יריב ראוי ולא מול איזה ג'ובר, ועוד לא ראיתי אותו על המיקרופון.

יכול להיות שהוא באמת יהיה כוכב גדול בעתיד, אבל אני חושב שהפוש שנותנים לו מהיר מידי. באותה מידה כך גם יכולה להגיע הירידה. כבר ראינו דברים כאלה ב-WWE.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/12
  3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יכול להגיד לך שבמיקרופון ראיתי אותו בתור סקיפ שפילד בFCW והוא נדיר,הוא היה שם סוג של ג'סי מג'סי ופסטוס והקהל היה מת עליו,הבעיה שלו היא בזירה,הוא מוגבל ואפילו הבנתי שבהתחלה נתנו לו קרבות מול ג'וברים לא מוכרים כי המתאבקים היותר מוכרים (ריידר וברמה האלה) לא היו מוכנים להתאבק מולו כי הוא לא יודע לעשות את המהלכים טוב והם פחדו להיפגע.

הוא יצטרך לעבוד הרבה על יכולות הזירה שלו עד שהוא יוכל להעמיד קרב ראוי ברמה של PPV.

בגלל זה (מפה יש ספויילר לHAIC ) בסופו של דבר (שוב,אל תמשיכו לקרוא מפה אם לא ראיתם הל אין אה סל) היה את כל הסיפור עם השופט והקרב היה יחסית קצר,סביבות רבע שעה נטו,אפילו קצת פחות.

4. ייא Member

איפה יש תקטע המלא של האוהד ופאנק? מענין אותי לראות מה היה בהמשך

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אין המשך, פאנק המשיך להיות בדמות שלו והאבטחה הגיעה וחסמה את פאנק משאר האוהדים - מה שהם לא עשו לפני כן ובעצם גרם לכל הבלאגן.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני כבר המון זמן לא עוקב, אבל אני רק רוצה לומר כמה דברים..

הWWE שוב חוזרים למסלול הטלנובלות והדרמות ולמעשה כל מה שלא קשור להתאבקות ובידור אמיתי, מה שאותם 70,000 צופים שמשלמים המון כסף בכל יום שני באים כדי לראות.
    הקטעים עם AJ פשוט מביכים. זה התחיל כבר לפני שלושה חודשים נראה לי עם פאנק, קיין ובריאן במקביל, אחר כך זה הפך לזה שהיא קודמה להיות GM?!? אתם צוחקים עליי?! פשוט הפך להיות תכנית של ילדים בני 9 שישבו ויאכלו את השטויות האלה. ה"IM THE TAG TEAM CHAMPION" של קיין ובריאן היו כל כך עצובים שפשוט רציתי לכבות את הטלוויזיה כשכבר יצא לי לראות תכניות בשישי. פשוט מביך. וגם איך שדרדרו את סינה והעלימו אותו מקדמת הבמה.. רבאק הוא מחזיק לכם את התכנית כבר למעלה מעשור, איך הוא לא מקבל קרבות על אליפות הWWE?

שינוי הדמות של פאנק גם כן ממש עצוב, ויקי גררו בלתי נסבלת, פול היימן צריך לקבל בעיטה לאלף עזאזל ופשוט חבל שאני צריך לכתוב את כל זה בכלל. באמת שעד לא מזמן ממש נהניתי לצפות בRAW.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואים שאתה לא עוקב ולא רואה הרבה זמן.
    אם ראית את התוכניות האחרות אז הצופים שבאים לראות הם רובם ילדים קטנים וההורים שלהם,פה ושם יש כמובן אחרים,אבל הרוב אוהבים טלנובלות ואוהבים את AJ סינה וקיין.

הקטע של הim the tag team champion היה מצחיק רצח,דווקא לא שמעתי כמעט אנשים שהתלוננו עליו,דניאל בריאן אדיר בדמות הזאת וגם קיין לא משעמם אחרי שנים.

סינה לא בדיוק נעלם מקדמת הבמה,נכון שהוא כבר לא תמיד נמצא על האליפות (למרות שפעם אחרונה דרך אגב הוא היה בקרב משולש על האליפות) אבל הוא מופיע המון בתוכנית,הוא בסטוריליין המרכזי עם ויקי גררו דולף זיגלר וAJ (או הסטוריליין מס' 2).

בקשר להיימן,מה רע בו?גם פאנק,כולנו מתבאסים שהוא כבר לא פייס שכביכול מביס את כולם בכל קרב,אבל הוא היל מגניב ויש לו 380 יום בתור אלוף.

רו אכן ירדה ברמה אבל מצד שני המצב לא כזה גרוע,יש עוד הרבה דברים יפים ברו - אנטוניו סזארו,דולף זיגלר,פאנק,דניאל בריאן (וקיין איתו),דמיאן סנדאו וכו..

8. Fanatic Member

rainman, הקטע עם הim the tag team champions היה מצחיק, עם דגש על היה. היום זה כבר מאוס.

בכללי, רו וה-WWE פונים לקהל יעד צעיר וזה טבעי להרגיש כמו שhapoel fan מרגיש.
    כל הדברים הטובים שציינת ברו- אין לי ספק שהWWE הנוכחי יזרוק הכל לפח. זיגלר שסוף סוף מתחיל להראות שהוא עשוי מחומר של מיין איבנט יהיה הג'ובר של סינה בחודשים הקרובים, פאנק הוא הדבר היחידי שעדיין גורם לי לצפות ברו, ואנטוניו סזארו ודמיאן סנדאו נראים כמו הדבר הבא, אבל אי אפשר לדעת.

אני אישית צופה ברסלינג וב- WWE בפרט מאז שאני זוכר את עצמי. היום אני לא מתבייש להגיד שאפילו TNA מעניין יותר.
    מה אתה מעדיף? לשלם על PPV עם קרב בין ג'ף הארדי ובובי רוד על האליפות או קרב 6 men tag team עם טים הל נו ורייבק מול שלושה אלמונים?

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/12
  9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הלילה TLC, שידור ישיר בספורט 1 וספורט 1 HD החל מ03:00 לפנות בוקר.

מי יכול להביא את הקארד?

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקח לי קצת זמן עד שראיתי את התגובה,סורי :)

בכל מקרה אני חושב שבסופו של דבר הWWE ענו לשאלה שלך בגדול,הקרב של TLC לא רואה ממטר את הקרב של הארדי - רוד.
    זה מצחיק אבל לTNA פשוט אין את הIT פקטור הזה שיש לWWE (כן כן..גם לרוד אין את זה למרות הכינוי).
    אני חייב לציין שTNA למרות הכל,עדיין לא מעניינים אותי כמו הWWE,זה כאילו מרגיש שהם עושים הכל אותו הדבר,גם בWWE זה נראה לפעמים ככה,אבל בTNA אני כבר מתחיל לתהות מתי ראיתי קרב/פיוד שלא ראיתי בעבר.

AJ כבר היה נגד כולם,כנ"ל אנגל ודניאלס,הארדי מתחיל גם כבר למצות(האמת שהוא מאכזב אותי בגדול וכו..

בקשר לteam hell no אין ספק שהWWE מתחו את זה עד הרגע האחרון ואפילו התחילו קצת להמאיס את זה בסוף,אבל ידעו לסיים את זה כשזה עדיין לא מספיק מאוס.
    דניאל בריאן מצידו הוא ה-דמות.
    אני חייב לציין שאני נקרע מצחוק כל פעם שהוא על המסך שלי ולא מתאבק(כולל הכניסה לזירה) ושהוא מתאבק אני נהנה
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא משנמה אם אתם עוקבים או לא, תמיד יש שני אירועים מעניינים והם הרויאל ראמבל ורסלמניה.

אז היום בפיניקס מתחילה הדרך הדרך לרסלמניה 29 באירוע הרויאל ראמבל.

הקארד המלא:
    דה מיז נגד אנטוניו סזארו(א) על אליפות ארצות הברית (ישודר ביו טיוב בפרה-שואו)

קיין ודניאל בריאן(א) נגד קודי רודס ודמיאן סנאדו על אליפות הזוגות

אלברטו דל ריו(א) נגד ביג שואו בקרב "העומד אחרון" על אליפות העולם

CM פאנק(א) נגד דה רוק על אליפות הWWE

קרב הרויאל ראמבל המסורתי בהשתתפות 30 מתאבקים

--

אני תמיד אוהב את קרב הרויאל ראמבל, אחד הרגעים הכי טובים בWWE בכל שנה. אם הייתה לי ההזדמנות אולי הייתי מכוון שעון מעורר ל4:30 בבוקר לראות את דה רוק-פאנק ואת הראמבל. לצערי חופשה של 10 יום מהצבא מסתיימת דווקא מחר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx
    אם לא אחשף לספויילרים, אראה את 2 הקרבות בפעם הבאה שאהיה בבית.

יש כאן מישהו שיישאר ער?

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איפה רנדי אורטון באירוע הזה?
    טייקר עדיין פצוע?
    סינה?
    אייץ?
    איפה כל המתאבקים הבכירים של הארגון?

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/13
  13. ייא Member

יש רשימה של ה30 הלילה בראמבל? מי יופיעו באנקר שם?
    אם אני רוצ לקום רק לראמבל עצמו, מתי זה מתחיל?
    ומה האות [א] ששמת אחרי כל שם שם למעלה?

14. OriRR Member

רנדי אורטון יופיע בקרב הרויאל ראמבל, טייקר אני לא בטוח אבל הוא כנראה פצוע, במילא הוא לא אמור להופיע ואם הוא יופיע אומרים שזה יהיה ברסלמניה מול CMפאנק.
    סינה בקרב הרויאל ראמבל, אייץ כנראה לא יופיע הוא משמש כמנהל.

עוד לא יודעים מי יהיו ה30 אבל מי שבינתיים בפנים בטוח זה -
    רנדי אורטון, ג'ון סינה, רייבאק, דולף זיגלר(יכנס שני או ראשון), מיז, אנטוניו סזארו, וייד בארט, הית סלייטר, ג'ינדר מאהל, דרו מקנטייר, רי מסטיריו, קודי רודס, דמיאן סנדאו, קיין, דניאל בריין,דארן יאנג, טייסון אוניל שיימוס וכנראה גם פרימו ואפיקו. ו.... (ספוילר)

שלטון בנג'מין וקרליטו שיחזרו לקרב הרויאל ראמבל.

הקרב רויאל ראמבל עצמו עוד לא יודעים מתי יהיה כאשר משערים שהוא יהיה אחרון.
    האות א' הוא מתייחס למי שאלוף אני מניח.

לצערי יש לי למחרת בית ספר אז אני לא אשאר ער אבל בכל מקרה ברגע הראשון שאחזור מהלימודים אני רואה את זה. (מקווה לא להתפתות לראות ספוילרים במהלך היום)

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/13
  15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

האות א מציינת את מחזיקי האליפות נכון לרגע זה.

לפני כשבוע דלף מסמך שבו נאמר שקרב הראמבל ייארך 70 דקות. אורך זמן ראמבל ממוצע הוא באיזור ה60 דקות. מומלץ לקום ב4 וחצי כדי לצפות רק בראמבל.