איטליה עם עליונות ברורה מול אנגליה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏24/6/12.

1. 亚历山大帕托 Member

זה אחד השחקנים הכי גרועים שדרכו במילאן ושורקים לו בוז בסאן סירו עד היום. שחקנים כאלה עפים מהר ולא הופכים לסמלים כמו בליברפול. אם זה הכי טוב שאתה יכול לעקוץ אותי איתו, זה רק מדגיש עד כמה ההצלחות שלנו נקיות.

2. oranfu Member

כזאת צלילה שגאטוסו לא הביע בכלל מחאה על השריקה לפנדל..

ואם את הגביע הזה ליברפול גנבו, אז מילאן גנבו את הגביע ב2007..

ואגב, הרמאי אולי הכי גדול ב20 שנה האחרונות זה אינזאגי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/12
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמתי לב שכל אחד כאן בוחר לעקוץ את השני כשכולכם מפספסים נקודה מאוד חשובה בקשר ליורו, הוא משוחק על ידי שחקנים שחוקים.
    הקצב ביורו לא מתקרב לקצב בליגות, ושחקנים, גם הגדולים בעולם, פשוט נופלים מהרגליים.
    כל השנה העומס על השחקנים היה עצום ומי שחושב שמדובר ברובוטים שאחרי עונה שלמה פשוט יכולים לבוא ולשחק באותו קצב כמו שהם משחקים בליגה טועה ומטעה.

קחו כדוגמא את רונאלדו, רק בריאל הבחור שיחק השנה 55 משחקים, וזה בלי משחקי הידידות של פורטוגל לאורך השנה. מה שאומר שהוא מגיע ליורו אחרי שהוא כבר שיחק העונה מינימום של 60 משחקים!

הכדורגל חייב להשתנות, העומס חייב לרדת, אחרת נמשיך לדבר על פערים (בכל הנבחרות ואצל כל השחקנים) בין היכולת במדי הנבחרת ליכולת במדי הקבוצה.

4. oranfu Member

או פשוט לוותר על משחקי הנבחרות שלדעתי מעניינים הרבה הרבה פחות אנשים מאשר כדורגל של קבוצות..

5. Andrea21 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

לא צריך לוותר על שום דבר, לא כל קיץ יש טורניר גדול, סה"כ פעם בשנתיים.ולגיטימי לבקש מהשחקנים האלה שמרוויחים הון תועפות קצת אקסטרה בשביל המדינה שלהם. גם כן, "מסכנים - אחרי 60 משחקים בעונה הסדירה יש להם גם טורניר נבחרות בקיץ". ליבי ליבי.

ואם כבר אז עדיף לוותר קודם כל על כדורגל הקבוצות הממוסחר מאשר על כדורגל הנבחרות הנקי והמרגש.

6. The_Magpie Member

אז מה ציפית? שיעיפו את ג'רארד מליברפול כי הוא צלל?
    מן הסתם ג'רארד סמל לא רק כי הוא זכה בליגת האלופות. הוא סמל כי הוא שחקן בית שמזוהה עם הקבוצה, כי הוא זכה בגביע האנגלי במו רגליו בגמר בלתי נשכח, בגביע אופ"א וכי הוא שחקן שנותן הכל על המגרש.

וד"א, ג'ילארדיניו מקבל שריקות בוז כי הוא גרוע או כי הוא צלל?
    ולמה ההצלחות שלכם נקיות? כי הצלילות של שחקני מילאן לא נעשו בגמרים?

7. 亚历山大帕托 Member

שקר כיאה לרמאים. אז מה הוא אמר כשהתנפל על השופט? "החלטה נכונה"?
    עוד שקר לאוסף. מה בדיוק היתה הגניבה חוץ מהשער בנבדל של קאוט בדקות הסיום שגרם לתוצאה להיראות יותר מכובדת.
    כן? תראה לי תואר אחד שהוא לקח ברמאות.

במיוחד בשבילך:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/6/12
  8. oranfu Member

אני בעצמי שונא כמה קבוצות, אבל השנאה שלך היא מדהימה.

זה גניבה כי היינו הקבוצה העדיפה בהרבה באותו גמר, כמו שאתם הייתם עדיפים ב2005.

אז רגע, אם ג'רארד צלל בגמר ההוא, זה יותר גרוע מצלילות אינסופיות של אינזאגי שבמקרה לא היו בגמר גביע, אבל נעשו באינספור משחקים לאורך השנים, בליגות ובגביעים השונים?

אגב, לא הורשעתם בשחיתות? אם כבר מדברים על מועדון רמאי..

בוא נסיים פה את הויכוח, הוא לא קשור לנושא.

9. 亚历山大帕托 Member

שני שערים חוקיים מול שער אחד לא חוקי (נבדל של קאוט). מספרים שווים מבחינת איומים על שערו והחזקת כדור. איפה היתה העדיפות או "הגניבה"?
    אם אתה יודע על מה אתה מדבר, אני בטוח שתוכל להביא דוגמה אחת שתחזק את דבריך.
    עוד נושא שאין לך מושג בו ואתה סתם זורק מילים באוויר?
    זה לא ויכוח כי אתה לא מעלה טיעונים אלא שקרים ואני לא מתווכח אלא רק מעמת אותך איתם.

10. oranfu Member

צודק,ניצחת בלא ויכוח.

11. Don Joan Roman Member

אתה מבין, אנגלים לא יכולים להתמודד ברמת הנבחרת כי הכסף שלהם לא משחק שם תפקיד אז הם רוצים לבטל את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נ.ב אני יכול להעיד על עצמי שאתמול הייתי בלחץ פי אלף יותר גדול ממה שהייתי בלחץ במחזורי הסיום של הסריה A לאורך כל המשחק ובטח שלאורך הפנדלים, בזכות איטליה אני תמיד אומר שאין כמו כדורגל נבחרות וזה לא משנה אם זכינו או לא.

12. Ice Cream חסה

יש שחקנים שמשחקים משחק לא בפער פחות דינאמי מכדורגל 82+ משחקים בשנה כולל 3 בשבוע לעיתים קרובות עם טיסות שיכולות להגיע ל-6 שעות. אז אולי לא כולם הכי פטריוטים בעולם כשזה מגיע לנבחרת (וכאילו שבכדורגל...), אבל אלה שכן מסתדרים עם זה יפה.

מה שכן, מתחיל להימאס הרעיון הזה של הנבחרות בכדורגל. בטח באירופה במצב הליגות גדושות הזרים וכל שחקן שלישי נולד עם 2 נבחרות אפשריות, בהמשך מנפיץ עוד 2 סבים ויש לו כבר 4 דרכונים וזה עוד לפני שאיחוד האמירויות וקטאר החליטו ללכת ברבאק על שיחוד שחקנים...

13. M_T_A Member

גלובליזציה, אמרו את זה כבר רבים וטובים לפניי..
    אין מה לעשות, זה העולם שאנחנו חיים בו. אמצע המאה ה20 כבר מזמן מאחורינו והתקופה ההיא לא תחזור.
    חוץ מזה אם כל כך מפריע לכם למה אתם רואים יורו ומונדיאל? למה אתם רואים כדורגל נבחרות? למה אתם משקיעים מזמנכם החופשי וכותבים את דעותיכם עליו באינטרנט?
    אנשים, תפסיקו לחפש בכוח על מה לקטר ותהנו מעוד חודש של כדורגל משובח שאתם מקבלים בנוסף לעונה. אז נכון שזה לא בדיוק אותו כדורגל שאתם רגילים לראות כל שבוע בליגות. אז מה?

14. אלי מתחן Member

אם נמאס לך אל תראה, אני נהנה כל פעם מחדש.

15. M_T_A Member

ד"א אני אפילו זוכר מהפורום של היורו הקודם דיון על כדורגל נבחרות ועל ה"נחיצות" שלו. באמת שאף פעם לא הצלחתי להבין מאיפה באה ההתנגדות לעניין הזה.
    מי שיש לו בעיה - באמת שפשוט לא יראה...