אינטר 2020/21 :: אלופת איטליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

מארסיאל היה באמת טוב ובעונה הראשונה שלו כחלוץ 9, עד אז שיחק כמעט כל הקריירה בכנפיים.

בקרב האוהדים שלנו היה קוצנזוס שחייבים להעיף אותו, חלק אפילו לא שינה להם מה המחיר. העיקר להעיף(אותו דבר עם פוגבה אגב).
    לא היה לי ספק שהוא יהיה הצלחה אדירה באינטר וגם כתבתי את זה ביום שנמכר. בדיוק החלוץ שהכי מתאים לכדורגל של קונטה והוא אנדיירטד בכל כך הרבה תחומים. אצלנו בכדורגל של מוריניו התייחסו אליו כאל חלוץ מטרה חזק שזורקים לו כדורים קדימה.
    בכדורגל מודרני רואים כמה דברים הוא יכול לתת גם ליד קשרים התקפיים, בישולים, לינק אפ, תנועה, נגיעה מצוינת(תיד צחקו אצלנו על הנגיעה הראשונה שלו, אני עוקב אחריו מקרוב רוב הגולים שלו מגיעים מהשתלטות מצוינת על הכדור עם ימין).
    סולשאייר לא ספר אותו מהשנייה הראשונה, היה ברור שהוא לא רוצה אותו והאוהדים לגמרי תמכו בזה.
    הוא היה השעיר לעזאזל הזה מהתקופה של מוריניו שהיה קל לסמן, כזה שעלה הרבה, רץ פחות ו"תוקע את המשחק".

בדיעבד אנחנו נצטרך לחזור לשוק להביא חלוץ בקיץ הבא(כי קאבאני ישאר ונביא כנראה שחקן התקפה לכנפיים).
    לוקאקו ליד ראשפורד, ברונו, גרינווד זה היה בגדר פנטזיה.

לדעתי באובראול זה חלוץ טוב מאיקרדי, בטח כשמוסיפים ההבטים שהשחקנים מסוגלים להתחבר אליו טוב, שהוא לא תופס פוקוס משחקני התקפה אחרים, חלוץ שיכול להיות חלק מהמערכת ולא המערכת עצמה ולא מגיע עם אשה מעצבנת בחבילה.

מעצבן מאוד שהיה לנו חלוץ שהוא טופ 5 בעולם ופשוט פספסנו אותו.

אגב, מה נסגר עם הבעלים הסינים? יש זרימה של כסף לחשבון שלהם?
    אני מבין שלקיץ הנוכחי לאטורו ובאסטוני זו המטרה הראשונה בהארכות חוזים.
    הלוואי שזה יסתבך והם יצאו לשוק :), מגיע לנו פיצוי על לוקאקו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/21
    Raulito ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תמונת מצב ראשונית של הסגל לעונה הבאה על סמך התקשורת:

צפויים להישאר (במודגש החשובים ביותר לקונטה):
    הנדנוביץ', שקריניאר, דה פריי, באסטוני, חאקימי, דרמיאן, בארלה, ברוזוביץ', אריקסן, גליארדיני, לאוטארו ולוקאקו

מתנדנדים:
    דאמברוסיו, פרישיץ', סנסי, ראדו, אלכסיס (בגלל השכר)

צפויים לעזוב:
    וידאל, ראנוקיה, פינאמונטי, וסינו

יעזבו בוודאות:
    יאנג, פאדלי, קולארוב

צפויים לחזור:
    פדריקו דימרקו, אדי סאלסדו

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/21
    Raulito ו-Roma אוהבים את זה.
  3. SerieA Il Capitano

לקולארוב נגמר החוזה או שאנחנו מצפים שמישהו ייקח אותו?

מעניין אותי אם סנסי מסוגל לחזור לעצמו. הוא שיחק יותר בחצי השנה האחרונה, נפצע פחות, אבל בעיקרון אי אפשר לסמוך עליו כרגע. מצד שני, לא בטוח שיש לנו אלטרנטיבה. מן הסתם יהיה מחסור בתקציב בקיץ הקרוב.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קולארוב חתם על חוזה לעונה עם אופציה שלא תמומש.

הקושי העיקרי יהיה להיפטר מוידאל שמחזיק בחוזה גבוה וספק אם יקבל משהו דומה במקום אחר.

5. SerieA Il Capitano

קונטה ייפגש עם ז׳אנג לדון על העתיד.

קיץ 2020 שוב? האם אלגרי שוב ממתין?

6. VAR Member

דפוס עבודה קבוע של מארוטה להחליף את קונטה באלגרי אחרי אליפות + כישלון באלופות.

7. SerieA Il Capitano

מבחינתי, אמריקה.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה לא רק קונטה הפעם אלא כל ההנהלה שמחכה להבהרות מסונינג לגביי העתיד הקרוב.

9. Raulito Madridista

אני לא אוהב את זה שקונטה שוב מאיים לשבור את הכלים (לפי הגאזטה תוך 48 שעות הוא בחוץ בפרידה 'ברוח טובה'), אלא אם כן נרקמה כאן עסקה מאחורי גבו (בערך) למכור למשל את לוקאקו שהוא יחד עם בארלה לטעמי הכי חשוב בקבוצה. אני מניח שאי אפשר להגיע אפילו קרוב למאה מיליון בדרך הזו אבל אפשר לקצץ בשומן עודף מהסגל (קולארוב, וידאל, או שחקן רוטציה צעיר על חשבון אלכסיס שהיה בסדר גמור). מעבר לכך זה אתגר לקחת עם אינטר אליפות נוספת למשל וגם בסגל הקיים היה אפשר לעשות אליפות+שמינית גמר ליגת האלופות למשל. הרי גם מה קונטה יעשה, לאיזה מועדון פאר הוא יילך? הוא חי על טירוף וזה לא שהוא יישב בבית. עזיבה של קונטה עלולה להשפיע גם על רצון שחקנים לעזוב.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לדעתי הוא שוב עושה תחזיקו אותי דרך מקורבים שלו בתקשורת כדי לנסות ולייצר את התנאים הטובים ביותר בשבילו בסיטואציה הנוכחית. באוגוסט שעבר התחושה הייתה דומה וראינו איך זה נגמר. מארוטה ואוסיליו יודעים איך להתנהל איתו, השאלה איך ז'אנג יגיב.

11. DRORIKO Member

תחזיקו אותי מגוחך. זה ברור לכל ילד שהכח של אינטר זה הסגל שלה, קונטה הוא בסך הכל הסדרן עבודה שידע איך להפיק את המיטב מהסגל הזה, עם כל הכבוד זה לא גספריני באטאלנטה שמחזיק את הקבוצה על הגב. יש מספיק מאמנים שיכולים לעשות עבודה לא פחות טובה ממנו. אני מכיר אחד שיכול לעשות עבודה אף יותר טובה(אלגרי). הסיבה היחידה שהנודניק הזה לא נבעט כבר היא הפיצויים.

12. yonmu Member

נודניק, בכיין, פאה - הכל טוב ונכון, ועדיין אינטר עם קונטה היא פייבוריטית לאליפות ואינטר בלי קונטה... מי יודע.
    השיטה שנבנתה העונה באינטר, שהסגל הותאם לה, שתפקדה מעולה ושהביאה סקודטו - זו השיטה של קונטה.
    אפשר להגיד שהוא מעל מילאן בגלל התקציב ומעל יובה בגלל ההתנהלות שם, אבל באותה מידה אפשר להגיד שמילאן היתה צריכה להיות מעליו בגלל ההתנהלות שלה ויובה מעליו בגלל התקציב שלה. תמיד אפשר למצוא את הפרמטר שבו הוא קיבל עדיפות, אבל שורה תחתונה - הוא סיפור הצלחה.

אפשר לדבר על אלגרי או סימאונה או סארי כשמות שיהיה מסקרן מאוד לראות מה הם יעשו עם אינטר הנוכחית, אבל קשה לי לחשוב על אחרים.
    בכל מקרה - אם ממשיכים להשקיע באינטר אז טיפשי להחליף את קונטה שכבר מצליח כאן, ואם הולכים לקיצוצים אז קשה לי לראות מאמן רציני מגיע, ובטח לא משיג תוצאות מוצלחות מדי.

בקיצור, האינטרס הברור של אינטר זה לשמור על קונטה.

13. DRORIKO Member

ברור שהאינטרס שלה זה להשאיר אותו, אבל בכל מחיר? אם הוא יבוא בדרישות תקציביות שלא מתאימות למועדון אז צריך לשבור בשבילו קופות חסכון?

קונטה מאמן מצויין, ויש לו הרבה מניות באליפות, אבל הנרזורי יכולים לחיות גם בלעדיו. בדיוק כמו שיובה וצ'לסי הצליחו לחיות גם בלעדיו. בוא לא נעשה ממנו איזה קוסם.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא פשוט חולם לאמן את הסגל של לאציו, וברגע ששמע שאינזאגי מתנדנד...

15. Raulito Madridista

יש כאן מעין משחק כיסאות אולי, אם קונטה ילך ואלגרי יבוא זה לא הפסד גדול, אני לא מזלזל באמוציות, תנועות ידיים וצרחות במחצית אבל אני לא חושב שאלגרי פחות טקטין גדול גם אם הוא מאופק (ונראה ממזר). אם ריאל לא תהיה רלוונטית עבור אלגרי אז הוא לא יחזור לאמן? עוד שנה בבית? לא בטוח שיחזור ליובנטוס אולי יחפש משהו חדש. מה שנאמר לקונטה בזמן X פחות רלוונטי לזמן הקורונה לדעתי, אני קורא כל מיני כתבות באיטליה של "אי אפשר לעמוד בפרויקט השאפתני שהבטיחו לו" - מה לעשות שכל עולם הכדורגל עוד מנסה להתאושש מהקורונה.
    אינטר יכולה לעשות את קפיצת המדרגה גם עם הסגל הזה לטעמי למרות שבכדורגל צריך תמיד לרענן. גם הסגל הנוכחי שווה אליפות למשל ועונה מכובדת באירופה, נגדיר זאת כך. אני בטוח גם שמסתובבים צעירים מוכשרים ויש שחקנים שאפשר לקבל מהם יותר כמו אריקסן שבלט בחצי השני, אפילו חכימי בעונה שנייה בקבוצה ועוד ועוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.