איש התקשורת, מודי בר און, נפטר בגיל 59 ממחלת הסרטן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏30/5/22.

1. Raulito Madridista

https://www.israelfilmacademy.co.il/israelfilmacademy.co.il/originals/014808625947042c3db2f650589946c677b381a709d06f9.Xxx

איזה עצוב נורא, כמה החזקתי אצבעות, הייתה לי תקווה קטנה אחרי שהוא הקליט כתבה לפני גמר ליגת האלופות. מודי בראון הוא ללא ספק מגיבורי הילדות שלי, גדלתי עליו, הוא מסמל את כל מה שהיה טוב ויפה פעם בערוץ הספורט עם האולפן של ליגת האלופות שהיה שואו אמיתי והיית מחכה לו. יכולת הגשה, אלתור והומור מדהימים. אני זוכר שהוא גם התראיין ל-'שם המשחק' באחד הגליונות הראשונים שקניתי ודי הביך אותו שהוא הפך לאיזה כוכב של האוהד הצעיר והוא לא ממש הבין על מה המהומה. את ה-'תבלו' לקחתי בעצמי לכל מיני כתבות באתר ומעמדים גדולים. לדעתי על אף שפה ושם אחרים אמרו אחרת הוא גם הבין כדורגל בצורה מצוינת, לא צריך תמיד לחפור בטקטיקה. איפה הימים של מערכוני הרוי קין ופרננדו רדונדו ואיפה בזבוז הזמן שאנחנו רואים היום..

וברשותכם סיפור אישי - הייתה לי הזכות להתארח כאוהד באולפן ליגת האלופות כמה פעמים ואחת מהן בעונת 2013/14 דווקא לפני משחק זניח בשלב הבתים נגד גלאטאסראיי. אני מאוד אהבתי את כל אנשי הערוץ מפעם ועד היום מתלהב מנדב יעקבי. אבל כשהוא היה שם - סבבה, וכנ"ל מלר שהיה מאוד נחמד, וכנ"ל עמרי אפק וכן הלאה. היות ואני הייתי אחראי על 'הקהל' של ריאל מדריד באותו ערב, הבטיחו לצ'פר אותי בריאיון קצרצר עם מודי ופייר - התרגשתי כבר מלראות אותו הולך במסדרון עם כוס הקפה. הוא שאל אותי לאור פתיחת העונה הטובה של ריאל מדריד מה אני מעדיף - זכייה באליפות ספרד או בליגת האלופות ואמרתי לו כמובן שבריאל מדריד אנחנו תמיד רוצים הכל. "אבל אם אתה מתעקש, מודי היקר - אנחנו רוצים את הדסימה כבר". מודי שאל אותי ואמרתי לו - "הדסימה זה הגביע העשירי". הוא חייך ואמר: "טוב, מעניין. בהצלחה". וכך היה!

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/22
    prica9, oranfu, wings ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש דבר כזה שנקרא הוספיס בית.

עזוב, אתה לא באמת רוצה לדעת יותר מדי על הדברים האלה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Ajax Amsterdam, EuropeGuy ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבי עם אשתו וילדיו, רק מי שאיבד בעל או הורה בגיל כזה יבין את הצער והעצב שילווה את המשפחה.

מודי היה מגיש מיוחד, צנוע ובעיקר רגיש כלפי מי שאיתו באולפן, כלפי הצופים וכמובן כלפי הקבוצות והשחקנים. זה גם ליווה אותו בסדרות ובסרטים הדוקומנטריים שהוא יצר, ולא פלא שהם היו מעניינים ומעמיקים. כמה זה חסר בתקשורת היום.

אבידה גדולה, יהי זכרו ברוך!

oranfu, Sturridge, prica9 ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  4. Morientes Member

איש יקר, מחלה נוראית.
    יהי זכרו ברוך, תקשורת הספורט הישראלית לא תיהיה אותו הדבר בלעדיו.
    איזה יום עצוב.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

@Michael Carrick
    יש לך מושג מי היה בפאנל ליגת האלופות בעונת 95/96? זאת העונה שהתחלתי לראות את הליגה, אבל מסתבר שמודי עוד לא היה שם אלא בא בעונה שאחרי.

6. G.B7 ירוק עולה

עצוב.
    שמעו על הקול שלו ב-3 דקות שדיבר לקראת הגמר שהוא מדבר בשקט ובאיטיות לא אופייניים.
    יהי זכרו ברוך.

7. Ajax Amsterdam Member

לרוב פשוט אתה מתעייף כחולה לפי מה שראיתי בעצמי, אז למודי שלנו פשוט היה כבר קשה מנשוא. אי אפשר לצפות את המחלה הזאת

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

עצוב. אדם שלא פגשת אבל הכרת רוב ימי חייך.

oFiRzZz, yakov_y, Clichy ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

רמי וייץ, נדב יעקבי ואברם גרנט. רק בגמר וייץ שידר מהמגרש ומודי הגיש.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אז למה כתוב שמודי התחיל עונה אחרי זה?

11. wings Member

איזה איש. היה אוהד הפועל חיפה אבל לא חושב שיש אוהד ירוק אחד שלא אהב אותו. מחלה ארורה וגם הסיגריות ארורות. אפשר טיפה להתנחם שהשאיר אחריו תוכן רב בכל התחומים. יהיה זיכרו ברוך.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה לא נחמדה. רק בן 59 במותו. את האמת שלא היה לי הרבה עם האיש. לפעמים זה היה נראה יותר מדי כמו מופע סטאנד אפ לא מוצלח, אבל ללא ספק שנפטר איש שהיה מוכר לאוהדי הספורט בארץ. בן אדם מקצועי שמאד מוערך.

יהי זכרו ברוך.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ב-96 הוא הגיש את הגמר כספיישל. מ-96/97 נהיה המגיש הקבוע.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

כן נדב עכשיו מדבר בדיוק על זה, הוא מספר שעונת 95/6 היתה הראשונה שלהם בתור פאנל והכל היה בתולי ומבולבל עד שמודי הצטרף ולקח את הפרוייקט הזה על עצמו.

15. AE94 Member

נורא. איש משכמו ומעלה, מגיש אגדי, שנון, מצחיק, איכותי ובפרויקטים שעשה מעבר לספורט הגיש סדרות כל כך מעניינות, איכותיות ובעלות עומק. אחד מענקי התקשורת שהיו פה. עצוב מאוד