אלוף האלופים: מכבי חיפה גוברת 0-2 על מכבי ת"א וזוכה בתואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏25/7/21.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המיילה מביך היא מחמאה למכבי ת"א עם איך שנראו אתמול. סגל של מקומות 4-9 בפער של 30-40 הפרש ממקום ראשון.

אין כמעט מצאי ישראלי כך שאלא אם הם יביאו 4 זרים תותחים נגמרה למכבי העונה עוד לפני שהתחילה.

אירופה? אי אפשר יהיה לשדוד בתים עם הסגל הזה, לא בטוח שאפילו את יום חמישי הקרוב

2. Raulito Madridista

* רז מאיר סוג של שחקן בית ולכן זה מקנה לו לדעתי לא מעט נקודות זכות. מגן סביר לליגה, בערך, אם נביט ימינה ושמאלה על המגנים הפותחים של קבוצות אחרות, ביחס לאיכות שסביבו - לא חושב שהוא יוצא דופן. לא כזה שמתאים למכבי חיפה אבל הוא אמור להיות גיבוי כרגע אז זה פחות נורא.
    תשאלו אותי על אבו פאני אז חד משמעית כל קבוצה צריכה שחקן כזה והאמת שפחות מהלכלוך כי שחקן בסגנון כזה אפשר למצוא בכל קבוצה בליגה - מפריע לי שהוא חושב שהוא קשר פרמיירליג טיפוסי ועף על עצמו יותר מדי.
    * מכבי ת"א במקרה הגרוע תסיים את העונה הנוכחית במקום השלישי, שכחתם מהי הרמה של הליגה פה? מסכים עם מה שנאמר לגבי הצעירים, מקרה גררו בשנה שעברה שהפגיז משום מקום בפלייאוף זה די נדיר. מכבי צריכה להכריע לכאן או לכאן את סאגת יונתן כהן כי הראש שלו לא פה. כדי שאם יימכר לדוגמא יהיה מספיק זמן להביא שחקן שאמור לנסות להיכנס לנעליים שלו.
    שוב אני אומר, היה סיכוי טוב שדור פרץ יעזוב ובקיצור זה לא שריאל סוסיאדד לקחה את אנריק סבוריט - הצהובים ידעו מה ייקרה, גולדהאר רצה שואן לוון ימשיך כך שתמוה מדוע הקיץ גרוע וכעת אין את הפייר-פליי שמקשה על ההכנות. לא חושב שמכבי התנהלה ככה עם איביץ'.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

על סמך מה אתה קוטל אותו?

4. Telkiyski Member

כמה שחקנים של חיפה דרור שמשון כבר הפיל?
    אנחנו עוד לא באוגוסט.

oranfu ו-rivaldo אוהבים את זה.
  5. Butragueño מנהלים

יתקנו אותי אוהדי מכבי תל אביב, אבל הרננדס ויונתן כהן ניראו אתמול כמו שני שחקנים שכל כך לא רוצים להישאר.
    אם המועדון מבצע 'רענון' - איך זה ששחקן כמו טב"ח נשאר? הוא שחקן ברמה של מכבי חיפה עונת 16-17.
    אגב, בלקמן סיים את דרכו במועדון?

עומר אוהב/ת את זה.
  6. zivmay Member

אם נתחזק בעוד שני זרים רציניים, ויהיה לנו כושר גופני סביר, אולי נעשה משהו העונה.
    אה, אבל רוני לוי.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה הייתה משמעותית טובה יותר וניצחה בצדק. מכבי ת"א לא הייתה במשחק מהרגע הראשון ונראתה כמו מי שמקווה שגם היריבה שלה לא תעשה כלום, אבל מכבי חיפה עשתה ולמרות יכולת פושרת מאוד, יכולה הייתה אפילו לעשות יותר.