אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. קשר שמאלי Member

הכל אצלכם פוזיציה. מדהים שאתם חשבים שעדיין מאמינים ל''דאגה'' שלכם למדינה. רואים לכם הכל, אתם שקופים.

הכסף של המדינה ממחר יהיה בידיים של האיש הכי מושחת במדינה. נראה אתכם הולכים להפגין נגדו, נראה כמה אתם דואגים למדינה

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/21
  2. italiano Member

שמע יש גבול לפוזיציה. אתה פאקינג מביך.

זה לא תפקידו של דגן לקבוע לממשלה מה נכון או לא נכון למדינה.
    הוא יכול לייעץ, להגיד את דעתו המקצועית, להתעקש עליה ולחשוב מה שבא לו - אבל מי שמחליט בסופו של דבר זה רק הממשלה והעומד בראשה והוא צריך לבצע, בטח שלא ללכת להדליף דבר שכזה לאמריקאים כדי לסכל את הפעולה.
    חרפה של התנהלות.

abcd, רוברטו באגיו31 ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  3. FelaKaT Member

אין לך מושג במה מדובר אבל קבעת שהוא פעל למען מה שהוא חשב לאינטרס של המדינה. הגיוני.

וברור שיוסי כהן פעל רק מתוך מה שטוב לנתניהו, לא מה שטוב למדינת ישראל חס וחלילה.

4. סיונרה Member

זאת הבעיה עם סוג הדיון הזה, דברים לוקחים זמן. הבורסה האמריקאית נפלה באוקטובר 2008 לא כי קרה משהו באוקטובר 2008 אלא כי קרו מיליון דברים שהובילו לכך.
    15 שנים אח"כ די ברור שממשלת שרון עשתה את הצעדים שהובילו אותנו למצב שבו ישראל מדינה מוצלחת יחסית (נתניהו כשר אוצר וחומת מגן), ושממשלת אולמרט אחראית בחלקה לשקט הבטחוני היחסי (לבנון 2 וכיפת ברזל שאפשרה לנתניהו להמנע ממבצע קרקעי)

oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

6. South Boy Member

אלאור אזריה לא פעל נכון ושום מחבל או מחבלת לא ישנו את זה.
    בשום יקום אי אפשר לירות למחבל בראש אחרי שניטרלו אותו וכוחות הביטחון השתלטו על הזירה, צהל זה לא פלנגה של חמאס.
    הייתי שמח אם המחבל היה מת לפני שאזריה הגיע ואני גם שמח שבסוף הוא מת בלי קשר לפרשה אבל אזריה פעל בניגוד מוחלט להוראות פתיחה באש ובלי שום סמכות הוציא להורג אדם מנוטרל שלא מהווה יותר איום.
    מה שמבדיל את צה"ל מהטרוריסטים מסביבו זה הסדר והארגון שלו, אף אחד לא יכול לקחת את החוק לידיים ולעשות מה שהוא רוצה וכך גם אזריה.

7. קשר שמאלי Member

''אדם''. וזה מאוד מוסרי להרוג טרוריסט עם דם על הידיים

8. Clichy COYG

כי אנחנו מדינת חוק. או שאולי אתה מעדיף לתת לכל אחד להחליט מה הרף שמבחינתו "מוסרי" להרוג.

9. DRORIKO Member

אז עדיף שהמחבל ההוא היה משתחרר אחרי שנתיים וככל הנראה היה חוזר לטרור ״בכוחות מחודשים״

10. סיונרה Member

לא יודע למה תייגת אותי, אבל אם אלאור אזריה רוצה לקבוע גורלות, מציע שיגיש מועמדות לשיפוט.
    הסיבה היחידה שהוא איבד כ"כ הרבה זמן על הטעות הזאת זה כי הוא שימש כסמל בשביל אנשים שהוא מעניין אותם כקליפת השום. היה צריך לקבל את העונש שלו ולהמשיך בחייו. במקום זה כל מני חלאות ניסו לרכב עליו ולקחו לו איזה שנתיים מהחיים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

השאירו לו 2 ברירות: או להיכנס לכלא או להתנצל בפומבי על זה שהוא הרג מחבל. ככה זה כשהדיפ סטייט השתלט גם על צה״ל. אנחנו זוכרים את מסע ההשמצות של החלאה אייזנקוט, הרמטכל של אזריה. אגב אין לי ספק שגם את המאבטח שהרג את המחבל יחקרו מכל כיוון.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם הבאה שאתה קורא דברים ומתעצבן, אני מציע שתיקח עשר שניות לפני שאתה רץ לכתוב שטויות שיהפכו את החוק להמלצה ואת המדינה לג'ונגל.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שדגן פעל כשטובת המדינה לנגד עיניו כמו שאני מאמין שנתניהו פועל על סמך מה שטוב לו.

וכמו שאני לא בוטח באנשים שמונו על יד אדם שהציב כתנאי לכך את נאמנותם אליו

14. DRORIKO Member

15. סיונרה Member

כמה חיילים נשפטו על הריגה של מחבל מלבד אזריה? כמה הרגו מחבל ולא נשפטו? אין לאזריה שום טענת הגנה מלבד "כוס אמא שלו המחבל הזה" כשיש סרטון שמראה אותו יורה במישהו שלא יכול לפגוע בו במצבו הנוכחי. זה שבמדינת חוק אנחנו בכלל נכנסים לדיון הזה מראה שמשהו לא בסדר.
    אפשרות א' - אזריה מקבל את העונש שלו, הולך לאיזה כמה חודשים לכלא צבאי ומשתחרר לאחר מכן להתחיל להגשים את חלומו להיות אופה בגיל 20. אפשרות ב' - אזריה מקשיב ליועצי אחיתופל שמטרתם להביך את צה"ל ולגרום לחיילים לרעוד כשהם באים מול מחבלים, העיקר לשרת את האג'נדה שלהם, הולך למשפט פומבי ומאבד יותר משנה מהחיים שלו על משהו שיכל להגמר בכמה חודשים.
    אני לא מאמין שאזריה הוא סמל לכלום, סתם ילד חמום מוח שעשה מעשה שלא יהפוך את העולם לגרוע יותר. מי שהופך את העולם לגרוע יותר אלו אלה שמנסים להשתמש בו כדי לפגוע בצה"ל.

oranfu, Sturridge, LFC-Gerrard1 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 143)

1. Bianconeri