אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. italiano Member

אולי כי אנחנו רואים את הבולשיט מקילומטרים.
    פתאום מפריע לכם איזה אי דיוק או סמנטיקה כזאת או אחרת אחרי שבמשך שנים אותה תקשורת משקרת, מסלפת, מרמה ועושה הכל כדי לדרדר את המצב בארץ בגלל מניעים פוליטיים.
    "חלקים נרחבים בציבור" הוטעו ערב-ערב על ידי אותה תקשורת במשך שנים, משום מה פחות הפריע.

תסתכלו קצת במראה לפני שאתם מטיפים לאחרים.

2. טל. Member

מבלי להתייחס לנושא הספציפי. עם כן התייחסות לעניין בכללותו:
    בני האדם הם יצורים פוליטיים שקרנים רמאיים ומסלפים ממילא. -אז מה פה ההפתעה שגם עיתונאים (משתי קצוות הקשת הפוליטית) יהיו כאלו?
    ושהצרכנים של אותם עיתונאים יהיו כאלו?

שאלת השאלות היתה ונותרה: כיצד יוצרים מערכת (תקשורתית או בכלל) מאוזנת ואובייקטיבית? והאם בכלל אפשר/צריך לשאוף לכזו?

Lebron אוהב/ת את זה.
  3. LFC-Gerrard1 Member

לא מפריע לי כלום ולא התבאטתי בכלל בנושא אז אני לא יודע מי זה אתם.
    אפשר להתכווח ולא להסכים. אני בכלל לא מבין כאילו איזו בושה הייתה אמורה להיות פה לממשלה הנוכחית כדי שתחשבו שיונמו צריך ללכלך על התקשורת כי הוא תומך בבנט. אבל נניח.
    מפה ועד לאחל למישהו כאן בפורום שיטרידו את הילדים שלו מינית?
    אני באמת שואל, זה נראה לך לגיטימי באיזהשהי צורה?

מילא אם הוא היה מצדיק את המעשים. אבל הוא בבירור לא.
    אז למה?

yonmu ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בהצלחה לדודו אמסלם בתביעת הדיבה שלו. זו הדרך. אין לי בעיה שהעיתונאים יבחעו את הדעות שלהם ושערוץ זה או אחר לא יהיה מאוזן. אבל שישלמו על השקרים.

5. רוברטו באגיו31 Member

כי מצד אחד הוא טוען שזה " לא כזה נורא" שכפו על חיילות לספק את הצרכים המיניים של מחבלים, ומצד שני הוא בא בטענות לממשלה הקודמת שהתעלמה וקברה את הפרשה שבה נאנסו ( מילים שלו, לא שלי ) חיילות ע"י מחבלים.

זה נשמע לך כמו בן אדם רציני או כמו שקרן זגזגן שמשנה את הדעות שלו כל כמה דקות ?

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/21
  6. LFC-Gerrard1 Member

זאת הייתה ההודעה המקורית שלו:
    אני הדגשתי את המילה ביזיון. איפה כאן כתוב שזה לא כזה נורא?
    בכל מקרה, אני לא סניגור של אף אחד וזה לא העניין. ירצה יונמו להגן על דבריו הוא יעשה זאת בעצמו.
    גם אם אתה חושב שהוא שקרן, זגזגן וכל דבר אחר אתה יכול לשמור את הוויכוח בגבולות הגזרה האלו.
    לאחל למישהו שיטרידו מינית את הילדות שלו זה בזוי. בזוי לחלוטין.

yonmu, oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  7. רוברטו באגיו31 Member

בנוסף לכל הבעיות, הוא גם התחיל להזות ולדמיין?
    מי בכלל דיבר על הילדות שלו ?

ו 3 השורות הראשונות של ההודעה שציטטת לעומת 3 השורות שלאחר מכן זה בעצם להגיד ש"זה לא כזה נורא" בלי באמת לרשום את זה

8. LFC-Gerrard1 Member

לגבי השורה השנייה שלך, לא זה לא. זה בחירה שלך להבין את זה ככה.

לגבי השאלה שלך, הייתה הודעה של Roma בה הוא בפירוש איחל שיטרידו מינית את הילדות של יונמו.
    כנראה שההודעה הזו נמחקה או נערכה. בכל מקרה, לאחר מכן גם הגיעה ההודעה הזו, למקרה שאתה חושב שאני משקר:
    כמו שאמרתי, בזוי. בזוי לחלוטין. בלי שום קשר לוויכוח על עצם התקשורת והממשלה ושאר הדברים שהוזכרו בדיון.
    אם זה סבבה לך שיח שכזה, תפאדל. אני לא בא לחנך אף אחד אבל אני גם לא אשתוק.

yonmu אוהב/ת את זה.
  9. טל. Member

כתבה מעניינת בהקשר הזה:
    עד כמה באמת משתלם לתבוע דיבה בישראל - גלובס

מלבד כך, קיימת השאלה העקרונית: האם כדאי להכניס את המשפטפטת בכלל, ואת עולם המשפט בפרט, כדי להחליט גם על העניין הנידון..?
    לטעמי כבר הכנסנו את עולם המשפט ואת השיח המשפטי - ליותר מידי מקומות וליותר מידי סוגיות - שלא היינו צריכים להכניס מלכתחילה, וגם לדעתי אנחנו לא נושאים שום פרי מכך (בכל אותן סוגיות אחרות).

10. איזה_עפולאי Member

אני לא מסיק מסקנות על שוודיה טוב ורע אלא נטו מדבר על העובדה שבשוודיה אנשים נדבקו והחלימו וכעת אין גלי תחלואה כמו שיש במדינות אחרות. וזה הגיוני כי כבר הוכח שהגנה של מחלימים מהמחלה טובה פי כמה מחיסון לא טבעי.
    זה גם הגיוני כי המערכת החיסונית מהונדסת (על ידי הקב"ה או על ידי מליוני שנים של אבולוציה) להיות כללית (גנרית) ולא ממוקדת.
    התגובה של הגוף לחיסון מאוד ממוקדת ואגרסיבית כאשר התגובה למחלה יותר כללית ולכן מחלימים יותר עמידי למוטציות. מן הסתם במוקדם או במאוחר גם בשוודיה יחלו שוב כי תהיה מוטציה שההחלמה לא מכסה. וזה כמו שהראו במחקר של הרווארד כמובן בגלל שלעולם לא ניפטר מהוירוס הזה. כי אין קשר בין רמת ההתחסנות להתפרצויות שלו.

11. טל. Member

החיסון של פייזר ושל מודרנה מדמה החלמה טבעית מהמגיפה.
    לא מזריקים לך את החלבון הספציפי שגורם לגוף להילחם בנגיף (ליתר דיוק במקרה של נגיף הקורונה - החלבון שנלחם במעטפת "הקוצנית" של הנגיף. זה החלק באנטומיה של הנגיף שאמור להיקשר לתא של הנשא. ותיאורטית לפחות אמור להיות פחות סביר לשינויי מוטציה).

-אלא מזריקים לך מולקולת mRNA שזה בעצם "הוראות הפעלה" לגוף לייצר את אותו חלבון דרוש, בכוחות עצמו.

מדובר בדור חדש של חיסונים... שמפותחים כבר עשור. זה חיסונים ש"מדמים" החלמה טבעית של הגוף.

12. סיונרה Member

צודק. הקב"ה הוא זה שהוריד את התחלואה בכל פעם שמדינות התחסנו

13. איזה_עפולאי Member

אגב נדמה לי שאתה דיברת על הזן החדש שאלול להיות בעייתי שבנט עכשיו דיבר שנתגלה בדרום אפריקה ומבוטסואנה.

אגב קחו את זה איך שאתם רוצים אבל זה מהטוויטר הרשמי של ממשלת בוטסואנה

מספיק לקרוא את שתי הפסקאות הראשונות.

14. סיונרה Member

השוודים לא יודעים על מה הם מדברים לגביי שוודיה, אבל ממשלת בוצואנה זה מי שאנחנו מקשיבים לו.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ספר את זה למכחיש הקורונה סיונארה.
    ההסבר שלך בסדר, בתיאוריה הכול טוב ויפה. בפועל זה לא עובד. החיסון המודרני הזה רק מייצר את הנוגדנים לפרק זמן מוגבל. ואלה נוגדנים לזן המקורי, זה שהיה לפני שנתיים.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 4, אורחים: 15)

1. DRORIKO
  2. Christian Dailly