אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כמה כבר נותנים על עבירת שוחד? שנה וחצי? הפרקליטות בהחלט יכולה לוותר על זה כשיש תמורה טובה.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הדברים האלה, לרבות של ברק כהן, הם קשקושים תיאורטיים עד שתהיה עסקה, אם תהיה, ויתברר מה היא כוללת.

אלא אם כמובן התפישה היא שעצם קיומם של מגעים ונכונות לפשרות מצד הפרקליטות, מעיד על כך שהתיק היה מפוברק. ומי שהיה משוכנע בכך מלתחילה רק יחפש עכשיו להסביר איך עסקה תחזק את גישתו. בין אם זה נכון ובין אם לאו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  3. FelaKaT Member

מה נוח לי?

מגניבה של מיליארדים, השוחד החמור בתולדות המדינה, נשארנו עם עבודות שירות ו(אולי) קלון? על זה שפכו המון כסף?

אתה מוזמן ללכת אחורה ולראות מה הייתה הדעה שלי בנוגע לתיק 4000, אבל ככל שהמשפט מתקדם מתברר שהפושע הגדול פה הוא לא ביבי.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. italiano Member

צריך לחכות לראות מה תכלול העסקה. כרגע יש בעיקר ספינים ותקשורת שמסמנת ליועץ המשפטי ולפרקליטות שלא כדאי להם להתקפל.

5. סיונרה Member

ולכן מיסוי על ייצור פסולת מיותרת לא אמורים לפגוע בהם במיוחד, והבכי של הפוליטיקאים והעסקנים החרדים היה סתם כלי התנגחות בממשלה.
    המדינה לא אמורה להיות אדישה בין אם אתה קונה בגד שיחזיק לך ל-10 שנים או 10 בגדים שיחזיקו לך כל אחד לשנה, או בין אם אתה קונה כלי זכוכית לכמה שנים או כמה ק"ג של פלסטיק שילך אחרי זה לחופים או לטבע.

6. oranfu Member

המשת"פ מנדלבליט ממשיך לספק את הסחורה עבור ראש משפחת הפשע.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאדם או למשק בית?

8. Clichy COYG

ממליץ מאוד לקרוא את השרשור הזה שברקע מתנפלים על הכתב המשפטי של ערוץ 20 שהעז להגיד שנתניהו יזם את המגעים. משעשע.

לאט לאט אני מתחיל לחשוב שכל התופעה הזו של הביביסטים (ההארדקור, לא אלה שסתם מצביעים לנתניהו) זו פשוט תרמית פרמידה קלאסית.

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  9. avicii Member

מופיעות בכתבה כמה השוואות: לאדם, למשק בית וליישוב.
    משק בית חרדי מייצר כ-16 אחוז פחות אשפה מאשר בית לא חרדי, על אף שבממוצע יש בו יותר נפשות.
    הממוצע לאדם בישראל הוא 1.7 ק"ג אשפה ליום, כאשר במודיעין עילית הממוצע עומד על 0.8, בית"ר עילית 1 קילו. המזהמות הגדולות הן סביון, כפר שמריהו.

אין פה הפתעות, ככל שאורח החיים יוקרתי יותר, אדם מייצר יותר זבל.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

זה תמיד קורה לאנשים הנחותים האלה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

11. רוברטו באגיו31 Member

אברהם בלוך אחלה בחור, יצא לי לדבר איתו כמה פעמים והוא באמת בחור על הכיפאק . והוא עיתונאי מצויין .

ההתנפלות של יוסי פוקס שמשמש כפרשן המשפטי בערוץ שבו בלוך גם עובד היא מכוערת וגם לא נכונה עובדתית.

למה ללכלך בצורה כזאת על מישהו שעובד איתך בערוץ?? איזה בן אדם טיפש ומתנשא היוסי פוקס הזה .
    אם ערוץ עכשיו 14 רוצה להיות ערוץ איכותי - הוא חייב לתת חירות מקצועית לעיתונאים שעובדים בו גם אם הדברים שהם אומרים לא מוצאים חן בעיניי יוסי פוקס או אחרים .
    אני מצפה מהקולגות של אברהם בלוך בערוץ 14 לגנות את פוקס ולגבות את בלוך.

לעצם העניין : לנתניהו מן הסתם יש שיקולים אישיים ומשפחתיים לחתום על עסקת טיעון שתסיים את הסאגה המשפטית הארוכה הזאת שעד שתסתיים ייקח עוד כמה שנים .
    הוא כבר בן 72 ויכול להיות שלהגיע לבית משפט ולנהל משפט ארוך וקשה נמאסה עליו והוא מעדיף לוותר בשביל שקט נפשי לו ולמשפחתו.

מצד שני זה ברור לגמרי שהעדויות של ישועה וחפץ גרמו נזק לפרקליטות ולתביעה וככל שהמשפט יתארך, ככה יהיה ברור שאין שום בסיס ראייתי לעברת שוחד מצד נתניהו, כלומר התופרים האכזריים המנדלבליט, ניצן, בן ארי ושות' עשו חרא של עבודה וכשלו ( בלשון המעטה ) בעבודתם .

אני חושב שנתניהו לא יחתום על עסקת טיעון בסוף.

אגב, מי שחושב שאם נתניהו יפרוש מהפוליטיקה וכן יחתום על עסקת טיעון, שבמצב כזה הממשלה הנוכחית תיפול משלה את עצמו.

לבנט הנוכל אין סיבה להפיל את הממשלה כל עוד הוא ראש ממשלה וכנ"ל לגבי השותפים שלו משמאל שאילולא אותו נוכל יכלו רק לחלום על תפקידי שרים ותפקידים בקבינט ובקבלת החלטות בממשלה .

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/22
  12. italiano Member

כי בצד השני שגודלו בגודל צימוק כולם נורמליים ולא תוקפים כל מי שלא מתיישר עם הכת.
    למעשה אני די בטוח שיש יותר חולי נפש בשמאל הקיצוני מאשר ביביסטים הארדקור.

13. קשר שמאלי Member

טוב זה סגור. המאפיונרים ניצחו. נתנחם בזה שהימין מהבחירות הקרובות יחזור לשלטון והשמאל יחזור לאופוזיציה לעשרות השנים הקרובות. צ'או וביי שמאלנים לא חכמים. ויאללה סמוטריץ עם הלב

14. רוברטו באגיו31 Member

זהו ? זה סגור שנתניהו החליט ללכת על עסקת טיעון ??

תתכוננו בשבוע הבא כשהבנטיסטים האומללים והמסכנים שהסבירו לנו שממשלת תומכי הטרור הזאת קיימת רק בגלל נתניהו, איך הם יסבירו את זה שהממשלה תמשיך כרגיל גם אחרי שנתניהו יפרוש.

הרי הטענה שלהם היא שבגלל שמחרימים את נתניהו קמה ממשלת שמאל, אז מה הם יגידו אחרי שנתניהו יפרוש ??

הימורים מה יהיה התירוץ החדש שלהם ? אולי יאשימו את אמסלם ומירי רגב .

אני מעריך שבמידה ונתניהו יפרוש, ממשלת השמאל תמשיך כרגיל, בטח כל עוד הנוכל ראש ממשלה .

15. קשר שמאלי Member

קטע שהמפסיד הכי גדול מיציאתו של נתניהו מהמשחק הפוליטי יהיה לפיד. הממשלות הבאות יורכבו רק ממפלגות ימין. המושחת מצפון תל אביב יחזור לספסלי האופוזיציה