אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. VAR Member

זה לא צריך להוות שיקול. ברור שכאשר מישהו שמנסה לשדוד אותך רואה שיש לך נשק, הסיכוי שירה גדל. מי שמפחד מתסריט כזה, שלא יוציא רישיון לנשק. זו בחירה אישית ושכל אחד יחליט לפי הuse case האישי שלו.

או שמשטרה תאבטח כל אירוע ובכל מקום בלי תירוצים של מחסור בכוח אדם (לא אפשרי) או שייתנו לאנשים את האופציה להגן על עצמם.

2. סיונרה Member

ישראל באופן כללי היא מקום די בטוח. אם המטרה שלך היא להפוך אותה למקום פחות בטוח בשביל עקרון אז סבבה, תגיד את זה.
    הנשק שלך הופך את הסביבה שלי למסוכנת יותר, ולכן זה בהחלט עניין שלי אם אתה נושא נשק או לא, גם אם הוא להגנה עצמית.
    החיים מורכבים מסיטואציות, הסיטואציות משתנות בהתאם לנסיבות. המצאות של נשק בהישג יד משנה את השתלשלות האירועים. לא היה חסר הרבה כדי שהמחבלים מאלעד יצליחו לחטוף נשק לאחד האזרחים שנפגעו וזה היה הופך לאירוע הרבה יותר גרוע.

3. abcd Member

מן הסתם, רק שאתה לא אומר ״לא בטוח שיותר נשקים=יותר בטחון״ אלא מדבר באותה רמת החלטיות כמו הצד השני נטול הביסוס לטענות.

בכלל, אם יותר נשקים זה לא הפתרון הנכון אז אולי דווקא צריך לקחת מאנשים את הרשיון? או שבמקרה הגענו ל-sweet spot של בדיוק כמות הנשקים הנדרשת?

אני לא חושב שמי שהיה לוחם בצבא ונושא אקדח בהכרח יתפעל אירוע פחות טוב מטירון שיצא הביתה עם M16.

VAR אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

פעם ראשונה שאני שומע את מיכל שיר
    פוסטמה רצינית האישה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/22
  5. קשר שמאלי Member

דיקטטור ארור

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  6. avicii Member

הם חייבים להתחיל למצוא טיעונים טובים יותר מ"אבל ביבי".

גנץ מפרסם בשוגג מסמכים סודיים.
    פדיחה רצינית. מזכיר לי את התמונה של רופא מהלל יפה מדבר על הפריצה של השרתים שלהם, כשברקע דף מודבק לקיר עם פרטי היוזר אדמין.

7. italiano Member

אז האיום על חיי ראש הממשלה ומשפחתו הסופר מאובטחים הוא ע"י אישה בת 65 שכנראה לא 100% לפי הפוסטים בפייסבוק.
    מאמין שהשב"כ היה מסתדר עם ניסיון חיסול ע"י אישה בת 65.

העיקר רכבו על הספין הזה יפה יפה. כאילו שראשי ממשלה לא היו מאוימים פה על ימין ועל שמאל(במיוחד הקודם בתפקיד) והתעלמו מכל מיני משועממים.

abcd אוהב/ת את זה.
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שרבים חששו שמשהו באמת יקרה לבנט, ולו לנוכח הלקחים שנלמדו מאז רבין והאבטחה הקיימת.

האם זה אומר שצריך לנפנף את עצם האיום ואת זה שאנשים מעזים לעשות דברים כאלה?

9. italiano Member

נפנפו איומים על ראש הממשלה הקודם.
    מה השתנה?

אפשר לטפל גם בלי להאשים מחנה שלם, להזכיר את רצח רבין, לפרסם כמה וכמה פוסטים בנושא ולשלוח את כל החכים לחגוג בתקשורת על העניין.

10. italiano Member

מופע לקקנות מרשים.
    כל החיילים הבכירים של יש עתיד התייצבו*/aaarofl

11. קשר שמאלי Member

גם האיומים על בן גביר מטרידים אותך? האיומים וההסתה נגד ביבי הטרידו אותך? מספיק כבר עם הצביעות הזאת. איך אתם לא נגעלים מעצמכם

Roma אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

זה לא עובד ככה. אם אתה טוען טענה פוזיטיבית כמו "יותר נשקים יותר בטחון" אז אתה צריך לחזק אותה. אני יכול להגיד לך שההיגיון שלך לא סביר ולמנות את הסיבות לכך מבלי שאצטרך להביא נתונים. נטל ההוכחה הוא על טוען הטענה תמיד.
    אם אתה מסכים שקיים אופטימום של כמות נשקים, אז מבחינתי עשיתי את שלי. ככל שקיים כזה, מי שרוצה להראות שאנחנו נמצאים בצד של "יש פחות מדי נשקים" שלו, צריך להסביר למה, וכמה זה כבר לא יהיה "יותר מדי". ואיך הוא מתכוון להתמודד עם "יותר מדי" כמובן.

13. abcd Member

בסוף זה פורום כדורגל ולא דיון בכנסת ולא סביר לבקש מאנשים לעשות תזה לפני שהם שולחים send.
    אנשים פה כותבים לפי התחושות שלהם ובאופן כללי לא כל דבר בחיים נדע לחזות.
    גם על הודעות שההרכב של בכר היה חלש אפשר לענות באי אפשר לדעת איך היו משחקים בהרכב אחר ושצריך להריץ סימולציות ולהתבסס על אלפי משחקי עבר מליגות שונות בעולם לפני שמסיקים מסקנות.
    אבל עדיין זאת זכותך לפסול כל הצעה בטיעון שזה לא מגובה במחקר וזה לגיטימי, קצת מוציא את העניין מהפורום לדעתי אבל בסדר, רק שלהגיד שההצעה הזאת תחמיר את המצב זה בדיוק אותו דבר כי אם אין מספרים אז אין מספרים.

14. VAR Member

ישראל היא מקום בטוח? אני מבין שכל הטיולים שלך לחו"ל הם למדינות עולם שלישי. למקרה שאני צודק - ניסיונות פיגוע זה משהו שקורה כאן (גרמניה) אחת לחצי שנה בערך, לא כל 4 ימים.
    אם אי פעם תהיה בזירת פיגוע, אני מאחל לך שיהיה שם אזרח חמוש ש"הופך את הסביבה שלך למסוכנת יותר".

Roma ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  15. italiano Member