ארסנל 21/22 - This House Is a Circus

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏16/8/21.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מאכזב הסיפור עם ראפינה.
    חבל שנרדמו בשמירה,הייתה פה הזדמנות חד פעמית.

2. one united Member

רק אתם נרדמתם? יש קבוצה במנצ'סטר שאלנגה הוא השחקן הבכיר שלה בצד ימין, אז אתם נרדמתם?

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שנרדמנו. עם כל הכבוד לדיווחים, צ׳לסי וטוטנהאם בצ׳מפיונס הם יעדים יותר אטרקטיבים.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרעיון הוא לסגור לפני שבאות הצעות יותר ארקטיביות. פה ההרדמות.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנו בעיות יותר דחופות מאגף ימין כמו שני קשרים לאמצע (אחורי ו50/50), מגן שמאלי, בלם, מגן ימני וחלוץ.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע לי מוכר */aaa031

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

סאנצ׳ו יכול וצריך לשחק בימין, פשוט מתעקשים לתת לו מה שהוא ממש רוצה- להסריח בשמאל.
    כבר כמעט חודש שהשם של אנטוני לא יורד אף יום מהכותרות ככה שלא הייתי מגדיר שנרדמנו, אלא שסימנו מטרה אחרת.

אני כמובן הרבה יותר מחזיק מראפיניה.

8. oranfu Member

אני רושם את זה פה אבל זה יכול להיות גם דיון כללי יותר:
    זה רק אני או שיש הקיץ הרבה יותר מעברים של שחקנים בפרופיל יחסית גדול בין מועדונים בליגה?
    ג'סוס מסיטי לארסנל (אני חושב שיהיה טוב שם, המחיר קצת מוגזם אבל חושב שהוא שחקן טוב מאוד).
    ראפיניה (כנראה), סטרלינג ואקי לצ'לסי מסיטי.
    רישארליסון כמו שזה נראה יעבור לטוטנהאם (ואולי גם גורדון).
    פיליפס לסיטי.
    זה כשיש עוד הרבה זמן לחלון לעוד עיסקאות (כן, יודע שלא כל העיסקאות האלה סגורות).

Footballover אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

הרבה מזה זז בעקבות הצורך של קבוצות הצמרת בשחקנים בתפקיד הזה בנוסף למצב חוזי שמאפשר.

פיליפס, ראפיניה ורישארלסון רצו כולם לעבור כבר מהקיץ הקודם אבל אז היו עם 3 שנים לסוף החוזה. את המחירים של הקיץ הקודם לא היו משלמים עליהם.
    בשלושת המקרים החוזה נגמר ב2024 וזה הקיץ האחרון שאפשר לגייס עליהם סכום משמעותי אבל לא מטורף.

ג׳סוס וסטרלינג שחקנים שנדחקו אחורה ברוטציה, קיץ אחרון לחוזה ברור שסיטי לא תעדיף לאבד אותם בחינם בעיקר כשהיא מקבלת כאלה סכומים מגוחכים עליהם....ביקוש ושילוב של אופציה חוזית.

ועכשיו דין מדווח שארסנל מעלה את ההצעה שלה על ליסנדרו מרטינז ל35 מליון פאונד בנסיון לסגור אותו לפני שאנחנו נכנס לעסק.
    מקווה מאוד שלא נלך פה למלחמה איתם כי המחיר עוד יעלה.

10. oranfu Member

מה זה שונה מעונות קודמות?
    תמיד יש שחקנים עם שנתיים בחוזה.

11. k_700 Member

לידס לא הייתה מעבירה את ראפיניה בקיץ הקודם, המחיר היה גבוה מה55 מליון פאונד שיעבור עכשיו.
    אותו כנ״ל עם פיליפס. היא בדיוק סיימה עונה ראשונה בליגה, שני השחקנים סיימו אז עונות טובות, פיליפס אוהד של הקבוצה מילדות.
    לסיטי גם לא הייתה סיבה להתאבד על פיליפס, היה לה עוד את פרננדיניו והיא בדיוק קנתה ווינגר ב115 מליון.

בצ׳לסי היו הרבה פחות סימני קריאה לגבי החלק ההתקפי שלהם משיש היום.
    בקיץ שעבר עוד ספרו לי את הודסון אודוי כאיזה וונדר קיד שנועד לגדולה(הוא עדיין משחק כדורגל?).
    מילת המפתח היא צורך או ביקוש.

יותר קבוצות בכדורגל העולמי צריכות ווינגרים וחלוצים בקיץ הזה וברור שהשמות הראשונים שיעלו אלה כאלה עם מוניטין שנמצאים שנה לסוף החוזה או כאלה שדוחפים את עצמם החוצה(ראפיניה, אנטוני).

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/22
  12. Footballover Member

חשבתי על זה גם. לדעתי קבוצות התחילו להזהר עם רכש בפרופיל גבוה מליגות אחרות. כל קבוצת בונדסליגה עוקצת קבוצות פרמייר ליג בעשרות אחוזים על שחקנים שרק אלוהים יכול לנבא מה הם באמת שווים. חוץ מזה, אין יותר מדי דברים מעניינים בליגות אחרות. כל שחקן שקצת מצליח ישר מקבל טלפון מאיזה קבוצה אנגלית מאמצע הטבלה ומטה. עבור הגדולות, יש הרבה היגיון ללכת על שחקנים מוכחים באנגליה שמצליחים בקבוצות קטנות. כנ"ל לגבי שחקנים כמו סטרלינג וז'סוס שמוצעים במחיר מבצע. לא תמצא דילים יותר כדאיים מאלה בשום מקום.

באיירן עושה את זה שנים וסיטי התחילו ללכת בדרך הזאת. זה עובד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

ז׳סוס ב50 מליון פאונד עם שנה בחוזה זה מחיר מבצע??
    הוא בכלל טוב מטוני שיעלה פחות מחצי?

14. oranfu Member

עזוב שמות ספיציפיים קיי.
    הקיץ ז הראפיניה ופיליפס ובעונות קודמות היו שחקנים אחרים שאפשר היה להביא.
    ועדיין הקיץ מרגיש לי שיש יותר תזוזה בין המועדונים.

ליברפול עצמה עשתה את זה בכל השנים האחרונות, אגב.
    כמעט כל השלד שלנו זה שחקנים שנרכשו אחרי שהוכיחו את עצמם בליגה.
    מצד שני זה אומר שכל שחקן כזה עולה פי כמה מאופציות אחרות (למעט מקרים כמו סאנצ'ו...).

15. k_700 Member

בקיץ הזה כל הטופ 6 צריכות שחקני התקפה ורובם שיכסו לפחות שניים מעמדות ההתקפה.
    בגלל זה זה מרגיש לך שיש יותר תנועה של שחקני התקפה מהליגה לקבוצות הצמרת, בתוספת למצב של אותם שחקנים בקבוצות התחתית.

״מצד שני זה אומר שכל שחקן כזה עולה פי כמה מאופציות אחרות (למעט מקרים כמו סאנצ'ו...).״

מצד שני, אנקוקו מאריך חוזה עכשיו ויעלה מחיר לא פרופורציונלי בקיץ הזה, אנטוני לפי הדיווחים יעלה יותר מראפיניה, לבאנדובסקי בגילו יעלה 50 מליון אירו לברצלונה, האלאנד עלה בעסקה של 150 מליון, נונייז עלה 100 מליון אירו....
    מהצד השני אתם מוכרים את מאנה ב27 מליון פאונד מובטחים עם שנה לחוזה לקבוצה מחוץ לליגה, אפשר למצוא דוגמאות לכאן או לכאן.

הסיטואציות של ריצ׳ארלסון, ראפיניה, פיליפס, סטרלינג אפשר להשיג אותם במחירים הגיוניים בקיץ הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/22