באיירן מינכן 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/17.

1. סמואל אטו

סמואל אטו Member

חס וחלילה דואג, פשוט מופתע שהיו מוכנים לוותר עליו ככה בקלות. לא דבר של מה בכך בכדורגל.
    בדר"כ מוצאים את שביל הזהב(או סתם שביל כלשהוא), אבל ממה שיצא לי לקרוא הוא כנראה לא אדם קל ממילא.

2. morata

morata Member

בשנייה האחרונה של העונה - לבאנדובסקי כובש והופך לשיאן הכיבושים הבלעדי לעונה אחת בבונדסליגה - 41 שערים!

3. Raulito

Raulito Madridista מנהל

אין ראוי ממנו, אני חושב שבניגוד לבדרך כלל הוא היה מאוד-מאוד לחוץ והחמיץ מצבים טובים (המגן הציל מהקו, החמצה ממטר בשבוע לפניכן) וכשאתה רוצה יותר מדי והחברים שלך רוצים יותר מדי (דווקא הנוכחות של צ'ופו-מוטינג לטעמי די הפריעה לו בדקות האחרונות) - זה לא הולך. הוא שיחק השנה שני משחקים פחות לעומת העונה שעברה ועדיין עשה זאת ובגדול. אני קראתי דיווחים שהוא לא מרוצה מהעזיבה של פליק כמובן אבל אני מניח שיסיים את הקריירה בבאיירן. אגב המספר החזק הוא שהוא היה זוכה ב-17 מ-20 נעלי הזהב שחולקו בשנים האחרונות עם מספר השערים הזה - 41. מסי האפיל עליו פעמיים ורונאלדו פעם אחת.
    בכלל ערב אמוציונלי מאוד על המועדון, עם כל הפרידות האלה. בעיקר מפליק לדעתי וגם מדויד אלאבה וג'רום בואטנג (מודה שמעולם לא התחברתי אליו, לטעמי אין לו את האיכות הנדרשת וה נס ששרד בקבוצה כל כך הרבה) וחאבי מרטינס.

לגבי באיירן בעונה הבאה כבר כתבתי לא פעם: אפשר לבנות על לוקאס הרננדס כבלם. לדעתי סאנה ייתן יותר, זה מתבקש. מועמדת בכירה לזכות בצ'מפיונס כמובן. אבל ההגנה השנה הייתה קטסטרופה, היריבה משחקת טוב חמש דקות ובאיירן סופגת. 42 שערים אשכרה, הכי הרבה מאז 1996 נדמה לי.
    * אגב אוליבר קאן העלה בפייסבוק - בדיוק היום עברו 20 שנה מהזכייה בצ'מפיונס בסן סירו אחרי גמר מטורף נגד ולנסיה שהוכרע בפנדלים כשהטיטאן הדף שלוש בעיטות וניחם בסיום את קניזארס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!