בחירות 2021 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

5 הצבעות
    12.5%
  2. תקווה חדשה

6 הצבעות
    15.0%
  3. ימינה

7 הצבעות
    17.5%
  4. יש עתיד

6 הצבעות
    15.0%
  5. הרשימה המשותפת

2 הצבעות
    5.0%
  6. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    2.5%
  8. העבודה

2 הצבעות
    5.0%
  9. הציונות הדתית

4 הצבעות
    10.0%
  10. אחר

7 הצבעות
    17.5%
  1. Clichy COYG

בגזרת הפרת ההבטחות גם לנתניהו אין מה להתבייש. אשכרה הפגיש בין עבאס לרב דרוקמן. אבל כל אחד יבקר את ההפרה הנוחה לו כמובן.

ועכשיו הליכוד לא ממליץ על בנט. מעניין אם זה קשור לדיירים אחרים בבלפור.

2. רוברטו באגיו31 Member

קלישי,לא נמאס לך להנדס לנו את התודעה כאילו אנחנו ילדים בגן ??
    בוא תסביר למה הליכוד עם 30 מנדטים צריכים להמליץ על מי שעומד בראשות מפלגה עם 6 מנדטים ?? ועוד אחרי שבנט בעצמו לא המליץ על הליכוד, סירב להתחייב להקים רק ממשלה עם הימין, מנהל כבר חודש תוך כדי משא ומתן עם לפיד ועוד סירב להצעה הנדיבה של נתניהו לפני יומיים .

אחרי כל זה אתה באמת מצפה שהליכוד ימליצו על החתיכת סחטן הזה ?

לגבי הפרת הבטחת בחירות :
    בוא שנייה נעשה השוואה אובייקטיבית בין השקרים של נתניהו לשקרים של בנט :

נתניהו הבטיח לא להישען על רע"מ - שקר 1 .

בנט הבטיח :
    לא להישען על מפלגות ערביות - שקר 1 .
    לפיד לא ראש ממשלה בשום קונסטלציה - שקר 2 .
    מרצ מחוץ למחנה - שקר 3 .
    אך ורק ממשלה עם רוב ימני - שקר 4 .

בנט בחודש שיקר יותר ממה שביבי שיקר כל החיים שלו .

חוץ מזה ששמתי לב אצלך ואצל רבים אחרים, כשכל פעם שמישהו משקר אתם ישר מציינים "אבל גם ביבי", אז אם כולם שקרנים ורמאים כמו ביבי, אז למה כל כך דחוף לכם להחליף אותו ??

3. South Boy Member

הוא גם הבטיח שלעולם לא יישב עם המשותפת שבינתיים הופכת לשותפה קואליציונית של גדעון סער בקואליצייה המדומיינת שהם מקימים.
    אותי לא מעניין בנימין נתניהו כמו שמעניינת אותי שמירה על ערכי הימין הרוויזיוניסטי בקואליציה, על בסיס זה הצבעתי לגדעון סער ועל בסיס ההבטחה הזאת שהוא הפר הוא גנב את הקול שלי.
    אחרי שנמנעתי מלהצביע בשתי המערכות הקודמות כדי לא ליפול בפח של איזה נוכל תורן לצערי זה קרה במערכת הזאת, שנית מצדה לא תיפול.
    גדעון סער או כל מפלגה שהוא חבר בה לעולם (אבל לעולם) לא תראה את הקול שלי. אני מקווה שהוא הזמין מצבה לקריירה הפוליטית שלו.

4. Clichy COYG

@רוברטו באגיו31
    אחחח, "הנדסת תודעה". אף פעם לא מתיישן.

בנט מגה סחטן, חמדן שרוצה שלטון - הכל בסדר. מה זה סותר את העובדה שפוליטית היה עדיף לו להמליץ על בנט? הנה הוא לא המליץ עליו כי זה לא דמוקרטי ובלה בלה בלה, והמנדט כרגע אצל לפיד. יותר טוב?

לגבי הפרת בחירות - אני פשוט נזכר בווליום ב3 מערכת הבחירות שלפני שהקלף השחוק של הפחד מהערבים היה כמעט היחיד בקמפיינים שלו, והנה פתאום הוא הופך עולמות בשביל שזה יקרה.

**
    ואגב ספקולציה אחרת ודי מופרעת - אולי הסיבה שנתניהו לא המליץ על בנט היא מחשש שאם בנט יקבל את המנדט, הוא ימשוך אליו חלק מהח"כים בליכוד יחד עם החרדים, סער, גנץ ולפיד?

LFC-Gerrard1, oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  5. רוברטו באגיו31 Member

תשמעו זה קורע . הנה התחיל הלחץ על שיקלי והדה לגיטימציה של השמאל חסר הגבולות, מעניין מתי היועמ"ש הארור יורה על פתיחת חקירה פלילית נגדו ומתי שופטי בג"צ ינחו להרוס לו את הבית .

קלישי, זה שנתניהו הכשיר את רע"מ זה דבר גרוע מאוד, פסול ולא ראוי מבחינתי.
    אני ממש לא מתכוון להגן על נתניהו ועל כל מי שמכשיר תומכי טרור, לא משנה אם זה משמאל או מימין .
    אין ספק שנתניהו שיקר בבוטות והפך את עורו לגבי הישענות על מפלגה ערבית .

זה שנתניהו הפר הבטחת בחירות, מכשיר שקרים של פוליטיקאים אחרים ? גם אתה יודע שזה טיעון לא אינטיליגנטי בלשון המעטה .

ואני באמת לא מבין למה לנתניהו עדיף פוליטית להמליץ על בנט, אם בנט מתגלה כאיש לא אמין וסחטן שאפילו לא מוכן להתחייב בתמורה להמלצה עליו, שהוא יילך רק עם הימין .

Roma ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  6. Lebron Member

עדיין לא ראיתי שהוא הסכים להקים ממשלה עם המשותפת. הדיבור בכלל היה על ממשלה עם רע"ם, שעל פי הודעות שלך אין בעיה איתם. בכל מקרה הסדר דאגה מלבך, לא תוקם ממשלה כזאת.

לא ברור לי למה הצבעת לו, ההבטחה המרכזית והעיקרית שלו הייתה לא לשבת עם נתניהו, הוא חזר על ההבטחה הזאת כל הזמן. לפי ההודעות שלך אין לך בעיה שהוא יפר את ההבטחה הזאת,. אם נתניהו לא מעניין אותך אז למה הצבעת לסער? מה ציפית, שהוא ישקר לבוחריו ואני ביניהם ויפר את ההבטחה לא לשבת עם נתניהו?

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אז למה לא הצבעת ביבי? אצל סער ההתחייבות להפיל את נתניהו היתה מעל כול. והוא מספק את הסחורה.

oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  8. Clichy COYG

@רוברטו באגיו31
    ברגע שהמנדט אצל לפיד ומעבר לעניין של הקמת ממשלה (שעכשיו באופן רשמי תהיה או ממשלת הגוש הנגדי או בחירות), אזי גם הועדה המסדרת אצלו ככה שהוא יכול לזרז חקיקה של חוקים פרסונליים.
    האופציה השנייה כרגע היא בחירות שלטעמי לא טובות לנתניהו.

9. קשר שמאלי Member

אין ספק שאתה מבין פוליטיקה יותר טוב מנתניהו

10. Roma מנהלים

הלינץ' על עמיחי שיקלי מצד מחנה השינוי מצחיק, לפחות הוא מקבל את זה עכשיו. בנט וסהר יקבלו את זה בהמשך ואז עוד יאשימו אותם בפירוק הממשלה והליכה לבחירות.

---

מגעיל. אין ספק ששיטת הפריימריז מלאה ביתרונות אבל החסרונות אף עולים על היתרונות. אם אנחנו מקבלים אנשים כמו מיקי זוהר זה עצוב.
    לא מסכים עם שאשא אבל אין צורך בהתנהגות הזאת.

החלום להיפטר מכל האנשים האלימים האלה, גם כאלה בצד השנים שמסווים את זה בדיבור רהוט ומתחכם.

11. South Boy Member

זה לא שאין לי בעיה עם רע"מ (קל וחומר כשמדובר בתמיכה מבחוץ) כמו שיש לי בעיה עם המשותפת וגם עם מרצ שהיא בעיניי אש"ף בתחפושת.
    בינתיים המשותפת ממליצה על לפיד כך שבקואליציה (המדומיינת כמו שאמרתי, אני ממש לא חושש מהקמת ממשלה כזאת) הם הופכים לשותפים של גדעון סער.
    בשבילך המשחק הפוליטי סובב סביב ביבי, מי שיבטיח לך שהוא לא יילך איתו אתה כנראה תלך איתו עד שתקום מפלגת נישה חדשה שמבטיחה את אותו הדבר. אתה אולי תתפלא לשמוע אבל רוב הבוחרים של גדעון סער אמנם רוצים לראות את ביבי מפנה את מקומו (ולו רק כדי שהשמאל יסתום כבר את הפה וייתן למדינה הזאת להתנהל בשקט עד הקמפיין שלהם נגד מנהיג הימין הבא) אבל רובם המוחלט הצביע קודם כל ממניעים אידיאולוגיים.
    לא היה מפריע לי אם הייתה קמה ממשלת ימין בלי ביבי ובגלל זה הצבעתי לסער, אבל לי וכמעט לכל מצביע של גדעון סער יפריע עד כדי תחושת בגידה אם הוא יזרוק לפח את כל הערכים שהוא מתיימר לייצג בשביל לסגור חשבונות עם אדם אחד שנוא ככל שיהיה.
    כל טירוף הבחירות הזה גרם ליותר מדי אנשים להיתלות על עצים שיהיה להם קשה מאוד לרדת מהם בלי לעשות ויתורים, בטח ובטח כשהתחלת קמפיין בקול תרועה רמה וסיימת אותו עם 6 מנדטים, אם אתה או גדעון סער חושבים שויתור אידיאולוגי שכרוך בישיבה לא עם תומכי טרור אלא עם מחבלים פעילים ויודנראט בירוק הוא הגיוני יותר מלשבת עם ביבי בקואליציה למרות שהוא הבטיח לא לשבת איתו (כי השמיים יפלו אם הוא כן יישב) כשהוא יכול לפחות להימנע מהמלצה על מועמד אז כנראה שהבדיחה על חשבוני כשחשבתי שלמישהו בכנסת עדיין נשארה אידיאולוגיה.

12. Clichy COYG

אין ספק שאתה היוזר שהכי תורם פה לדיון.

VAR אוהב/ת את זה.
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת ממשלת שנאה לאיש אחד/גוש אחד, אי אפשר להתכחש לזה.
    הרשעים הם אלה שמשווקים את הממשלה המוזרה הזאת כממשלת שינוי/איחוד/ריפוי כמו מעודדות פתטיות למרות שהיא הכל חוץ מזה, כל הבן כספיתים למיניהם, העאלק עיתונאים שלא יעזו לפתוח פה על הפרת ההבטחות של בנט וסער אבל היו קורעים אותם אם היו נכנסים לממשלה עם נתניהו.

Roma אוהב/ת את זה.
  14. רוברטו באגיו31 Member

בקשה, לפידון מוזמן בכיף להעביר חוקים פרסונליים, למה זה צריך להפחיד אותנו ?
    שיעביר את החוק שראש ממשלה לא יכול לכהן עם כתב אישום, שיו"ר אופוזיציה לא יכול לכהן עם כתב אישום ושגם יעביר חוק לשלילת האזרחות של נתניהו .

לכל שבת יש מוצאי שבת, וזה רק יחזק את המחנה הלאומי .

אה ואם לא הספיק לכם ניר דבורי, קבלו עוד שני שופרות של מחנה השנאה והשיסוי :

https://twitter.com/talschneider/status/1389926300106776577?s=19
    https://twitter.com/arik3000/status/1389927366496079875?s=19

Love is in the air .

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/21
  15. קשר שמאלי Member

מה כזה נרא במה שזוהר אמר לפופוליסטית הזאת? איפה יש כאן אלימות?