בית ה' - ספרד, שוודיה, פולין, סלובקיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י alexshw, ‏11/6/21.

1. Raulito Madridista

https://phantom-marca.unidadeditorial.es/9a2ae5b137c5cf7a87830209aacedc0c/resize/1320/f/Xxx/assets/multimedia/imagenes/2021/07/07/16256534139983.Xxx

גולשי המארקה
    סיכמו את יורו 2020 ובכלל את מצבה של נבחרת ספרד, למעלה מ-60 אלף הצביעו. האוהדים מרוצים מאוד. 44% טוענים שהקמפיין היה מדהים ו-27% חושבים שהוא ראוי לציון. לגבי המאמן לואיס אנריקה, ההחלטות שקיבל שינו את דעת הקהל ו-44% חושבים שניהול המשחק שלו היה יוצא מן הכלל. 47% בטוחים שהעתיד ורוד מאוד. 70% חושבים שהבעיה הייתה שהיה חסר שער ברגעים המכריעים, 13% טוענים שההגנה לא הייתה יציבה מספיק ו-11% טוענים שהיה חסר ניסיון ברגעים הקריטיים, למשל כזה שהיה יכול לספק סרחיו ראמוס. ומי המצטיין? 56% חושבים שזהו פדרי, בוסקטס אחריו בפער ענק עם 13%, 11% בחרו באולמו ו-6% בשוער סימון.
    לגבי העתיד, בכתבה אחרת נטען כי סימון הרוויח את מקומו בין הקורות, בנבחרת מצפים בעיקר לחזרתו מפציעה של אנסו פאטי ושיהיה לקפטן ראמוס קשה מאוד לחזור לעניינים| "לואיס אנריקה - המאמן עם האותיות הגדולות. עכשיו כולם ידברו עליו ולא יפקפקו בו. הוא חיפש ויצר נבחרת אמיתית, זו שהצליחה לגרום לספרד להתלהב ולהסכים על משהו".

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הסקרים של מארקה מביכים. דני אולמו מצטיין הנבחרת, אבל אין לו לובי.

3. Ever Banega Member

אני בוחר בבוסקטס. יציב ושקט, היה טוב בכל המשחקים.

4. DRORIKO Member

מאד מבסוט על אנריקה. כמו מנצ'יני גם הוא הגיע לנבחרת עם תיוג של מאמן בינוני, והאמת שעד שלב הנוק אאוט התיוג הזה נשאר(למרות שלדעתי ספרד היתה טובה גם בבתים) גם אחלה בן אדם וגם מגיע לו קצת נחת אחרי הטרגדיה של בתו. אגב למרות הסיפורים על שנאה כביכול לאיטליה הוא הצהיר שהוא יעודד אותה בשבת. או שאולי השנאה לאנגליה מתעלה על הכל :p

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מה פתאום שנאה לאנגליה? חצי נבחרת שלו מהפרמייר ליג למרות שרק "אנגלי" אחד נתן עונה שמצדיקה מקום בהרכב הנבחרת. והאחד הזה הוא אספי, בלם ימני בקו של שלושה בלמים. אצל לויס אנריקה אין תפקיד כזה.

6. DRORIKO Member

זה היה בצחוק. פשוט לפני המשחק נגדינו ניסו לבנות איזה דרמה ש"אנריקה בא לנקום באיטליה" או משהו כזה. לפחות הוא יכול להתנחם בזה שטאסוטי קיבל רביעיה.

7. Raulito Madridista

כשוער אני לא יכול להגיד שאני מרגיש בטוח עם אונאי סימון, זה עדיף על דה חאה כנראה והסיפור שלו מרגש כלומר איך הוא התגבר על הטעות הפאתטית שלו, הדף שני פנדלים פה ועוד פנדל בדו-קרב אחר אבל זה לא מספיק. אני כן שמח שיש סימפטיה כלפיו. המצטיין שלי בטורניר הוא דני אולמו והפספוס הוא מרקוס יורנטה. גם ג'ורדי אלבה לדעתי ראוי למחמאות. תרם התקפית בכל המשחקים למעט נגד איטליה, לא עשה חורים, היה חיובי. אני חושב, שוב, שגם למוראטה היה טורניר בסדר ותוהה מה היה קורה אם היה פותח בהרכב.
    לגבי לואיס אנריקה - בכלי התקשורת הזכירו שלפני המשחק נגד איטליה ביורו 2008 הוא כן ביקש "נקמה" ושהנבחרת תסגור חשבון עבורו. אבל השנים עוברות, אתה מתמתן, כמאמן נבחרת אתה לא יכול להתנהג כמו אוהד או סתם שחקן עבר ואיטליה הזו הרבה יותר סימפטית, יש בה מאיטליה של פעם, בעיקר צמד הבלמים ואולי וראטי שיודע לשחק מלוכלך כשצריך, אבל היא שונה. המעמד של אנריקה בנבחרת חזק ממה שחושבים, ברמה כזו שלהערכתי היה ממשיך בוודאות גם אם היה עף בשלב הבתים למשל. הוא באמת שינה הרכבים ולדעתי מבין הנבחרות הגדולות רק מנצ'יני הריח את הנבחרת טוב ממנו.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

נראה לי בסדר לתת לדני אולמו לעייף את הבלמים הקשישים ואז להכניס את מוראטה. הבעיה היא שבזמן שאולמו עשה את העבודה פראן טורס שיתק את ז'ורדי אלבה.

9. Ever Banega Member

כמה מילים לסיכום:
    לא היה לי ספק שברגע שנפגוש קבוצה גדולה המחמאות יגיעו. בגלל זה גם קיוותי שנפגוש את צרפת ולא שוויץ. כשאמרתי במונדיאל שאם היינו פוגשים את צרפת היינו פייבוריטים נגדה, כולם צחקו עליי, מקווה שהאמירה הזו עכשיו מקבלת קצת היגיון אצלכם. (גם השנה צחקו עליי כשאמרתי שאנחנו פייבוריטים נגד איטליה רק שהפעם גם זכינו לראות את זה קורה).
    חלק מההחלטות התמוהות של אנריקה בהחלט התבררו כלא נכונות, סארביה (בינוני) פארן (בינוני מינוס) ואויירסאבל (חלש) לדעתי לא הצדיקו את הקרדיט שהם קיבלו ורק חיזקו אצלי את הדעה שספרד לא צריכה לשחק עם וינגרים.מצד שני דני אולמו ופדרי בהחלט הפתיעו אותי לטובה והוכיחו שיש להם מקום בנבחרת (והם גם בדיוק סוג השחקנים שאני אומר שהנבחרת צריכה ללכת עלייהם, לא חסוס נאבסים עם רגל על הקו, אלא יותר איסקויים שאוהבים את האמצע ומידי פעם לעשות תנועה לקוים). חבל לי שלא זכינו לראות 4-5-1 ספרדי עם חמישה קשרים יצירתיים, זה היה הופך את הכדורגל שלנו לכל כך סקסי.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

רק תיקון אחד. חסוס נאבאס המגן היה חסר.

Ever Banega אוהב/ת את זה.