ברצלונה 2021/22: החיים בלי מסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/9/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ever Banega Member

לא אמרתי שאין הבדלים. יש אבל כרגע זה נראה יותר רע, ואני לא מדבר על התוצאות אמרתי את זה גם אחרי המשחקים נגד ויאריאל ואספניול שלמרות הניצחונות אלו היו הופעות מהיותר גרועות של בארסה העונה.
    שוב אני גם ממש לא אומר שצ'אבי לא יצליח בהחלט יכול להיות שכן, אבל זה שבנתיים זה נראה יותר רע מדאיג אותי קצת.

2. סמואל אטו Member

אתמול בצהריים פגישה בין לאפורטה ואלמאני למינו ראיולה, על הפרק: ארלינג הלאנד ונוסאיר מזראווי.

בערב: בתיווך "גולדמאן-סאקס" בארסה מתקרבת להצטרפות לתוך ההסכם של לה ליגה עם CVC. דבר שיזרים לבארסה יותר מ-200 מיליון יורו לקופה.

בלילה: אני. חולם על אבדה, שעלה לבארסה רק 2 מיליון יורו, עובר שחקנים באגף.

3. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם עבודת אימון נכונה והשתפשפות ארוכה יותר אבדה יכול להיות אחלה שחקן עבור בארסה גם בימים כתיקונם. הוא עדיין חסר ניסיון ונראה קצת לא מחובר לשאר השחקנים מבחינת הפעולות שהוא עושה על הדשא (אינדיבידואליסט נורא), אבל קשה מאוד להתמודד מולו באחד על אחד.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

אני לא מופתע מכך שבברצלונה 'קופצים על המציאה' עם הרעיון לחתום על ה-CVC ומחרבים את השם של המועדון עוד יותר. שומעים כסף והם רוקדים לפי החליל, הכל בחיפזון. הדיווח הוא ראשוני על תנאים שונים מההסכם שהיה בקיץ ועדיין, עובדה שאתלטיק בילבאו שהיא בטח לא קבוצה עשירה - עדיין לא אמרה 'כן'. הייתי מציע להם ללמוד קצת מאיך ריאל מדריד מתנהלת שזה יותר מכישלון בשחקן רכש X או Y. ההסכם הזה הוא שערורייה, בושה וחרפה, לה-ליגה תופסת טרמפ על המועדונים הגדולים. ארלינג הולאנד? אנשים לא מבינים כמה הוא יקר. זה נראה לי כמו כותרת למכור עיתונים.

בינתיים לא לוקח חלק בפסטיבל של השחקנים הצעירים, לא אחרי חודש בקבוצת הבוגרים. כל כך הרבה דברים יכולים להשתנות. אני מזכיר לכם דוגמא אחרת, איך היללו פה את פרנקי דה יונג בחודשיו הראשונים. מישהו רואה שחקן שמביא ערך מוסף אמיתי?

עוד חדשות אחרונות: קון אגווארו יודיע מחר על פרישה מכדורגל במסיבת עיתונאים - טרגדיה ספורטיבית, עצוב מאוד, לא ככה מגיע לו לפרוש. אחד מהשחקנים שאני הכי רציתי לראות בריאל מדריד בעשור האחרון. בכל מקרה, אני חושב שמבחינתו גם בלי הבעיה בלב היה סימן שאלה גדול לגבי הכשירות שלו; מה שיותר קריטי ל-2021/22 - דמבלה סבל מפגיעה במשחק נגד אוססונה ואלה החדשות הכי גרועות מבחינת הקבוצה.

5. סמואל אטו Member

הלאנד יקר, אבל הוא גם שחקן שמכריע משחקים וזה מביא איתו כסף בכל מיני אופנים.
    זה בלי ספק עסקה קשה לעיכול בהתחשב במצב של בארסה, אבל אם יכנס הכסף מהעסקה עם CVC זה לבד מכסה כמעט את כל העלות של הלאנד(כ-300 מיליון).

6. Ever Banega Member

מה זה הcvc?

7. סמואל אטו Member

חברת השקעות שסיכמה עם מנהלת הלה ליגה על השקעה/הלוואה של 2 מיליארד יורו שאמור להתחלק בין קבוצות 2 הליגות הראשונות.
    בקיץ זה היה אמור לכסות את החוזה של מסי עד שבארסה החליטה להתנגד.

8. Ever Banega Member

להתנגד לקבל הלוואה? התנאים של ההלוואה לא נראו לה?
    לא כל כך הבנתי.

9. סמואל אטו Member

התנאים של החוזה לא נראו לה.
    ריבית גבוהה, זמן ארוך, סעיף איסור על הקמת סופרליג ועוד כמה דברים.

10. Ever Banega Member

מה בעצם רע תדמיתית בעסקה איתם?
    ראוליטו כתב "מחרבנים את השם של המועדון".

11. סמואל אטו Member

הוא יצטרך לענות לך על זה בעצמו.

12. Raulito Madridista

ברצלונה רצתה לחתום על ההסכם הזה עוד כשהוא היה ראשוני, כמו הומלס ברחוב שמקבץ נדבות. העסקה הזו היא כמו דירה בתל אביב שאתה רואה שהשכירות בה היא 2,000 שקל בחודש בערך, ושואל את עצמך "מה הפאק? מה אני מפספס". הדבר האחרון שהתכוונתי אליו הוא שהולאנד אינו שחקן על. הוא בהחלט רכש שיכול לשנות מועדון כמו רונאלדיניו של 2003 והוא שחקן עשור. ומה עם התאוששות מתונה יותר כמועדון ובאמת להמר על הרבה צעירים? אגב אם סכום כסף גדול נכנס לברצלונה יש עוד הרבה דברים שצריך לעשות איתו.

13. Ever Banega Member

לא הבנתי עדיין מה לא בסדר בהלוואה הזו (מבחינה תדמיתית לא מבחינת תנאי ההחזר).

14. yonmu Member

מישהו מזהה שינוי משמעותי שצאבי עשה מאז שהוא הגיע?
    אני לא מצליח להבין את הכיוון שלו או את ההיררכיה שהוא חותר אליה.
    פרישה של אגוארו ופציעה (?) של דמבלה רק הופכים את המצב לאומלל יותר.

הדיבור על הלאנד נשמע לי לא מחובר למציאות. לא תקציבית, לא מקצועית לברצלונה, לא מקצועית להלאנד. מוזר מאוד.

LFC-Gerrard1 ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  15. Ever Banega Member

בנתיים לדעתי הקבוצה נראת פחות טוב מאשר תחת קומאן. מבאס אותי שגם אצל צ'אבי פוג' אחרון בהיררכיה, לדעתי הוא כישרון ענק.

לגבי הדיבורים על האלנד לא יודע כמה זה נכון, היה פה דיבור על איזו הלוואה ענקית שבארסה הייתה אמורה לקבל ולפי מה שנאמר פה בסוף לא יצא לפועל. אני מאוד אשמח אם הוא יגיע לספרד כי מעבר שלו לאנגליה רק יגדיל את הפערים לטובת הטופ של אנגליה. הוא בעיני כבר היום אחד מ5 שחקני ההתקפה הכי טובים בעולם וברור שיש לו מה לתרום לבארסה, האם בארסה נכונה בשבילו זה כבר לא בטוח.

מצב נושא:
הנושא נעול.