ברצלונה 2021/22: החיים בלי מסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/9/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

אני חושב שהוצע לו חוזה מופחת ממה שהוא מרוויח כרגע, אבל הכלב קבור בעמלת סוכן.
    דרישה הזויה של 30 מיליון יורו לפי הדיווחים.

2. Ever Banega Member

אבל יש לו אלטרנטיבה? שכר כזה הרי אף קבוצה לא תשלם לו.

3. סמואל אטו Member

לא חושב שתהיה לו בעיה למצוא קבוצה.

4. Ever Banega Member

אני מתכוון מבחינת שכר, מה עוזר לו לבקש שכר שהוא לא יקבל בשום מקום? אולי הוא פשוט נעלב מההצעה של בארסה שהייתה נמוכה מאוד מבחינתו?

5. סמואל אטו Member

מי אמר שהוא לא יקבל?

6. zivmay Member

כשיש לך מאמן כמו צ'אבי, כל שחקן בעל פוטנציאל יכול להפוך למפלצת. ואם הוא מאשר את הגעתם של כריסטיאנסן, קאסי ומזראווי, כנראה שיש סיבה ( לטעמי שחקנים טובים מאוד לעמדות הכרחיות), נגמרו העונות שבהן שחקנים נקנו בשכונתיות וללא מחשבה ( גריזמן). כאמור גם מנסים לייעל כמה שיותר את ההוצאות.

7. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש כבר דיווחים קונקרטיים על פסז' כמחליף לאמבפה ואני מניח שגם לניוקאסל לא תהיה בעיה. מדובר על 30 ברוטו כמובן.

8. k_700 Member

דיווחים עליו יש כבר 3 שנים.
    חוץ מדיווחים על יונייטד באיזה שלב סופי בחלון העברות מי באמת מסכימה לקחת את הדרישות חוזה שלו?
    אני חושב שכבר די ברור שיותר מדי התעניינות בפרוייקט השיקומי הזה אין.
    אולי ניוקאסל שצריכה לייצר pr ולהדהד עם איזה מגה רכש לפתיחת הצוהר.

9. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, אמרתי ניוקאסל ופסז' שלפי הלאקיפ נמצאים ב"פול פוזישן" לצרף את דמבלה. כסף לא חסר להם ומדיניות רכש נכונה זה משהו שאף פעם לא היה להם. הם גם בפאניקה טוטאלית אחרי הבדיקה מהצ'מפיונס, סאגת אמבפה וגם ניימאר ומסי שאף אחד לא יודע מה יהיה איתם.

10. Ever Banega Member

דה יונג לדעתי לא נגע בכדור כל המחצית השנייה.

11. Raulito Madridista

https://pbs.twimg.com/media/FQa-DwfUcAAyK27?format=Xxx&name=large

"סקנדל הכרטיסים" - בברצלונה רותחים על כך ש-35 אלף אוהדי איינטרנט פרנקפורט היו בקאמפ נואו. "זו פשוט בושה, אני מתבייש", אמר הנשיא ז'ואן לאפורטה. מעתה ואילך 'יוקשחו התנאים' להיכנס לקאמפ נואו.
    - כפי ששמתם לב, פדרי הפצוע לא ישוב לשחק העונה. מצד אחד הוא עשה עוד התקדמות גדולה תחת צ'אבי ואפילו שיפר את מספר השערים שלו מאתשקד. מצד שני, הוא רשם 22 הופעות בלבד - פחות מחצי ממספר המשחקים שלו אשתקד - 52. עוד משהו מעניין: מבין השחקנים שפתחו את העונה בקבוצה - רק סרחיו בוסקטס וריקי פוץ' לא נפצעו אפילו לא פעם אחת.
    - ברצלונה מסיימת את העונה עם ניצחון ביתי אחד בלבד באירופה בשני המפעלים גם יחד - אותו 0:1 על דינמו קייב משער של ג'רארד פיקה בחודש אוקטובר. "מאסון לאסון. כל ההדחות של ברצלונה מאירופה בשנים האחרונות היו קטסטרופליות. היא רחוקה מהטופ", נכתב, מ-2017 וה-3:0 נגד יובנטוס ועד המשחק בחמישי.
    - חדשות טובות מגיעות מכיוונו של רונאלד אראוחו שלפי 'ספורט' סיכם את כל תנאיו ויחתום בימים הקרובים על חוזה חדש 2026 - מהמטרות הראשונות שהציבו לעצמם בברצלונה בחודשים אלה. הבלם עם 37 משחקים העונה וגם ארבעה שערים.

12. Civil Anti Madridista

13. סמואל אטו Member

אוריול דומנק, מהעיתונאים היותר אמינים בברצלונה, טוען אתמול בלילה שבברצלונה יקבלו בחיוב הצעה גדולה על פרנקי דה יונג.

באופן אישי אני מחזיק מפרנקי שחקן טוב אבל משהו לא מתחבר איתו בבארסה והוא מהשחקנים הפחות "נוצצים" של התחייה של הקבוצה מאז מינויו של צ'אבי.
    לא מספיק יצירתי בשביל לשחק כקשר קדמי, לא מספיק טוב הגנתית כדי לשחק כ"פיבוט", ובשורה התחתונה שחקן מאוד יקר.
    אלא אם כן צ'אבי מתכנן שינוי מערך וציוות של קסייה ודה יונג כצמד, קשה להיות אופטימי לגביו בהמשך ואולי זה זמן טוב לצאת מההתקשרות איתו.

14. Raulito Madridista

פרנקי דה יונג נרכש ב-75 מיליון יורו ולא עשה את קפיצת המדרגה. לא חושב שקבוצה תציע עליו יותר מ-50 מיליון יורו. יש עמדות תכופות יותר לחזק לדעתי כמו בלם, שחקן התקפה נוסף - שלישייה של דמבלה(לא בטוח שהוא נשאר, זה לא וודאי)-פראן טורס-אובמיאנג היא חביבה אבל לא יותר לדעתי וכן הלאה, מגן ימני עם כל האהבה לדני אלבס. צ'אבי יקבל החלטה נבונה, אני בטוח. מה שכן, ההולנדי לא נוסה מספיק לטעמי בעמדה של בוסקטס. מדובר הרי בשחקן היסטורי - סרחיו - ואי אפשר לצפות למשהו שיהיה זהה לו במאה אחוז (אני חושב שקסייה לדוגמא אוברייטד). כמו שהקשרים הבאים שיגיעו לריאל מדריד אני לא אשפוט במונחים של קרוס-מודריץ' ואפילו קאסמירו.

ה-2:3 של ברצלונה בברנבאו היה משחק מטורף ולמי שזוכר גם כל האוהדים רצו ללינקים וכן הלאה כי היה יום השואה. זו הייתה הפעם היחידה בחיים שלי שהקבוצת וואטספ של ריאל מדריד עדכנה אותי בגולים - גם ה-2:2 של חאמס (השידור באינטרנט נתקע) וגם במסי והחגיגה האייקונית שלו. ריאל תקפה בעשרה שחקנים וכל הכבוד לה, סרג'י רוברטו עם מבצע חייו למעט הגול ב-1:6.

15. Ever Banega Member

דווקא לדעתי כן אפשר להשיג עליו יותר מ50. לא יודע אולי יונייטד אולי ניוקאסל כל השוק האנגלי כבר שילם סכומים כאלה על שחקנים פחות טובים. מה גם שיש לי תחושה שאולי הוא דווקא יתאים לכדורגל האנגלי ושם כן יעשה את הקפיצה. הוא מזכיר לי קצת את קובאצ'יץ, שנייהם טכנים דיי גדולים פיזית יודעים לפרוץ עם הכדור מצוין וגם למסור מצוין אבל שנייהם לא עושי משחק מספיק טובים וזה מה שמנע מהם להצליח בספרד. באנגליה זה לא תמיד העיקר אולי שם יילך לו יותר.

מצב נושא:
הנושא נעול.