גומלין רבע גמר ליגת האלופות - המחזיקה תודח? עוד קאמבק באנפילד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏12/4/21.

1. oranfu Member

לא מחשיב בכלל את הבעיטה של מילנר כמצב.
    היו לנו מספיק מצבים (עם דגש על מצבים טובים) בשביל להבקיע 3 או 4 שערים אתמול.

אנחנו כל העונה בלי שחקנים קריטיים, לא משחקים ספציפיים. בגלל זה אנחנו (אני) בוכים. העונה שלנו הושמדה כי ברובה המוחלט אנחנו בחצי הרכב.
    כל הכבוד לכם שהסתדרתם במשחקים האלה בלי 2 הבלמים הפותחים שלכם, אני לא מבין מה זה קשור.
    כשתעלה עם שחקן כמו פיליפס (2 מהשערים שלכם על הראש שלו) שכל כדור ארוך סתמי הוא חצי גול בגללו, תדבר איתי.

והמשחק שלכם נגד ברצלונה מעניין לי תתחת.

2. קשר שמאלי Member

הגעתם למצבים ב0-0, מי יודע איך ריאל הייתה מגיבה אם היא הייתה סופגת? אולי היא הייתה מבקיעה שער ושוברת אתכם מנטלית? להגיד שהייתם שווים 3/4:0 זה לא נכון

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/21
  3. Raulito Madridista

אני שמח שזה מעניין לך את התחת, אבל קל יותר להיות רענן כשאתה משחק נגד אסטון וילה ולא נגד ברצלונה, גם אם הניצחון שלכם היה דרמטי. אני לא רואה שום הבדל בין ריאל וליברפול כרגע ברמת הסגל, אפילו אצלנו הבעיה גדולה יותר. המגן הימני השני שלנו פצוע. קח, תעיין קצת בדו"ח הפציעות שלנו ותבין על מה אני מדבר. תאר לך שהיית משחק אתמול בלי טרנט, חצי מההתקפות שלהם היו מבוטלות, הקרוסים הקטלניים בצד ימין. אני מסכים שבמשחק כזה אתמול הרגשתי שההתקפה גומרת לכם את העונה ולא ההגנה, דווקא סלאח אכזב כי מפירמינו אני לא מצפה לדבר. אגב לא אמרתי שאתה 'בוכה', אני רק אומר שאף קבוצה לא משחקת עם ההרכב המלא שלה. מעבר לכך, בספרד יכולנו לנצח 1:4 ואז לא היה לכם סיכוי. לא חושב שהיינו פחות טובים ממכם בסיכום שני המשחקים. הגול הראשון של ויניסיוס היה גאוני, אל תזלזל. אולי ההגנה זלזלה כי מי יאמין שוויני מילא יעצור ככה אבל גם יבעט כמו גדול..

4. oranfu Member

לכם יש את המאבקים שלכם ולנו את שלנו. לנו וילה מספיק קשה, לא מעניינת אותי ברצלונה.

טרנט לא שווה ערך לואסקס. תשווה את טרנט למודריץ' אולי מבחינת החשיבות לקבוצה.
    הוא השחקן הכי חשוב אצלנו ליצירת מצבים, הוא קריטי.

בסוף בסוף, הפסדנו את ההתמודדות בגלל פיליפס, הבלם השישי ברוטציה אצלנו ששניים מהשלושת השערים שלכם היו על הראש שלו. שחקן שהיה מושאל לליגה השניה בגרמניה בעונה שעברה ובקיץ רצינו לשחרר אותו אבל הוא לא מצא קבוצה. תשווה לי את זה לואלורדה או מיליטאו...

לא אמרתי שבשורה התחתונה אתם לא עליתם בצדק בסיכום המשחקים. אבל אתמול, היינו יכולים בהחלט להפוך ולעלות לפי מה שקרה על הדשא.

בכל מקרה, אני כמובן מאחל לכם הצלחה בחצי ובגמר.

5. Ever Banega Member

אני בטוח שגם זידאן מופתע מאוד מהיכולת הטובה של מיליטאו, הוא כבר איבד בו אמון ולא סתם נאצ'ו הועדף על פניו. נראה אם תהיה לזה המשכיות, אני בספק.

ההגרלה מעלה לריאל את הסיכוי לזכות משמעותית, היא יותר טובה מצ'לסי לדעתי ובגמר הפערים מצטמצמים כשמדובר במשחק אחד, הכל יכול להיות.