דיון הדפדפנים הרשמי

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Nesta, ‏22/12/05.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ישראלי.
    לרוזנר יש מחשב גרמני והוא עובד עם האקספלורר שלא עושה לו בעיות עם העברית. אני חושב על הדרך שיש פתרונות לכך עם גוגל כרום. אני רק התחלתי לחקור אותו בתקופה האחרונה ועדיין לא יודע לומר לך בוודאות.

2. שגיא Guest

אגב, נתח השוק של IE8 לא כזה גבוה. ל7 יש נתח שוק גדול יותר, כך שניתן להסיק מזה שרוב משתמשי האקספלורר, כמו שסלע אמר, הם אנשים שפשוט משתמשים בזה כי זה ברירת המחדל ואולי לא גולשים מספיק כדי שזה יציק להם או לא מודעים יותר מידי כך שהם נשארים עם מה שיש.

מה שעצוב בכל הסיפור הוא שיש עדיין אנשים שמשתמשים באקספלורר 6. אין לי מושג איך. לא ברור לי איך אפשרל לתפקד בלי טאבים, וזה עוד מבלי לדבר על "עיכוב" הטכנולוגיה שהדפדפן הזה ואחוז השימוש בו גורם.

למרות היכולות האדירות של הכרום הוא לא תופס נתח שוק מספיק גדול, ודווקא בגלל הפיירפוקס לו יש הכי הרבה יתרונות.

אני משתמש כבר הרבה זמן בפיירפוקס, עם התוספים המתאימים (ולא יותר מידי) ואין לי תלונות. כאשר כמובן יש לי מותקן גם את כל אחד מהדפדפנים שלא ממש זוכים לשימוש

3. קסיסאן Member

?אקספלורר זה דפדפן עלוב, אין ספק שפיירפוקס הוא הכי טוב גוגל כרום מספר 2 וספארי של אפל במקום ה-3

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גוגל ממשיכים לשפר את המוצר שלהם עם גרסת BETA נהדרת שכוללת גם אפשרויות הקיימות בפיירפוקס ועוד כמה משלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/10
  5. avdz7 Member

הפעלתי היום את גוגל כרום,
    איך אני מתאים את ההורדות שאני מוריד ממנו למנהל ההורדות שלי IDM?
    תודה מראש.

6. שלו Guest

אני אישית משתמש בפיירפוקס, יש לי במחשב את כל הדפדפנים שקיימים, מספארי ועד גוגל כרום אבל פיירפוקס הכי מהיר ונוח.

7. The Red Shark Member

אני ארשה לעצמי להצטרף לחפירות כאן...
    אני משתמש בפיירפוקס כבר המון זמן, אבל יש לי על המחשב גם IE6, IE8 ואופרה(כן כן, אופרה).
    היה לי גם את כרום של גוגל, אבל מחקתי אותו. מדוע? כי שמתי לב שלאחר ההתקנה שלו, תוכנת העידכון שלו תמיד פועלת ברקע גם כשהדפדפן כבוי - ועם כל הכבוד גוגל עוקבים אחריי מספיק גם בלי זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx כמובן שתוכנת העדכון נשארה על המחשב והמשיכה לפעול גם לאחר המחיקה של כרום... אז מחקתי אותה ידנית.

מבחינת מהירות ושימושיות בסיסית, לדעתי לאופרה יש אפילו יתרון קל.. אבל פיירפוקס והתוספים שלו לוקחים בהליכה כל דפדפן אחר.

8. גומ_אוויר Member

הדפדפן הכי טוב הוא הכרום, בגירסת הבטא שמאפשרת את הגאג'דטים המצויינים שלו. בבנצ'מארק שנערך לא מזמן התברר שהוא מהיר פי 5 יותר מהשועל. הוא מושלם בעברית, ומה שלא עבד בשועל, עובד בכרום מעולה.

מגרעה אחת קשה, שמטרידה את כולם: אין אפשרות צביעה בצהוב של תוצאות חיפוש, מכיוון שאין עדייין סרגל גוגל לדפדפן תוצרת ...גוגל. הם חייבים להוציא פיצ'ר שיפתור את הבעיה.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עזוב, הפיירפוקס היה חידוש מרענן ומחייב כל עוד האלטרנטיבה הייתה רק אקפלורר, אבל עכשיו שיש גוגל כרום עם כל התוספות, אז אין שום סיבה לגלוש יותר בפיירפוקס. הוא איטי יותר וכבד יותר, לוקח הרבה זיכרון ועכשיו הם גם מעתיקים את העיצובים מהדפדפן של גוגל. נסה ת'גוגל ולא תתאכזב.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/10
  11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני בחור נאמן בדרך כלל. בינתיים אין לי מה לחפש אצל גוגל שאין בפיירפוקס. מהירות? החדש הרבה יותר מהיר מהגירסא הקודמת וזה לא סתם נתון יבש.

העיצובים החדשים ממש סבבה.

12. ישראל היום Member

גם סוברו 1600 יותר מהירה מ 1300, ויש לה גיר אוטומטי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

לא שאני בא לפרסם פה איזה אתר אבל תנסה לפי זה (ההודעה החמישית)

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=4177621

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/1/10
  14. Riki Member

לגמרי. חיים מהפורום גם המליץ לי להריץ את גרסת הבטא, שהיא לגמרי יותר טובה מהגרסה המלאה.

15. Igi Member

סלע, על איזה תוספות מדובר?