דיון ההימורים - עונת 2021/22 בסרייה A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏20/8/21.

1. DRORIKO Member

וואי פגעתי כמעט בכל ההימורים שלי!

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11 - כמה כיף לצטט את עצמי פה.
    מה שאני רואה פה זה אוהדי אינטר שמנסים להלחם באמונות תפלות לפני העונה + ניפוחים לא פרופורציונליים ליובה ואטלאנטה.
    איך קבוצה שברור לחלוטין שהיא אובר אצ׳יברית היא אכזבה יותר גדולה מקבוצה עם הסגל הטוב והשלם בפער, שגם היה לה כבר את המקום הראשון ביד ופשוט בעטה בדלי שוב ושוב ?

ושוב - אני גם הימרתי שאטלאנטה תסיים בטופ 4, היא בהחלט אכזבה. פשוט לדעתי אינטר יותר. אם אני אוהד אינטר אני מאוכזב מאוד מהעונה הזו.

SerieA ו-עומר אוהבים את זה.
  3. itzik.miro Member

אני לא מבין כלום מהחיים שלי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. DRORIKO Member

@itzik.miro
    לא שאני בא להיות חכמולוג כי אני בכלל לא הימרתי אבל למה חשבת שיובה תיקח אליפות? באמת האמנת שאלגרי יעשה קסמים? והאם בדיעבד אתה חושב שזה כשלון שלא לקחנו.

5. ASROMA Member

אלגרי מאמן שהיו מועמד לפסז' וריאל של העולם רק לפני שנה שנתיים - כזו קריסה אף אחד בחיים שלא ציפה וזה מה שיפה במשחק הזה. אנשים שוכחים שהכדורגל מתקדם כל הזמן
    אלגרי כבר כנראה לא ימציא עצמו מחדש, עשה את זה כבר פעם אחת אחרי ההישגים עם מילאן. אני מביא מאמן אחר ליובה ולא את הענתיקה הזה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

למה אף אחד לא ציפה? כי אלגרי היה מועמד לפריז סן ז׳רמן? לא היתה שום קריסה, היה בסך הכל שידור חוזר של העונה הקודמת רק עם כדורגל יותר משעמם והטרלות במסיבות עיתונאים. כרגע יובה ממשיכה לשקוע בבינוניות ונקווה שנצא משם, עם או בלי אלגרי.

7. itzik.miro Member

קסמים? לא, פשוט ציפיתי שהוא ידע לנצח בקושי משחקים כפי שהוכיח בעבר והאמנתי ביכולת של קייזה. לצערי קייזה נפצע.

ובטח שזה כישלון שלא לקחנו. כל עונה שבה הסקודטו לא מונח בויטרינה יפה בתוך המוזיאון שנמצא ב- via Druento, 153/42, 10151 Torino

היא עונת כישלון. בטח כזו כמו שעברנו.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז בוא נצטט אותך פה:
    אני לא סותר לרגע שאני מסכים שאינטר הקבוצה הטובה ביותר ולאור איך שהעונה התפתחה כאוהד התאכזבתי, אבל אני לא חושב שנקודת המבט היא של אוהד אלא מקצועית נטו. מקצועית, אינטר עשתה עונה טובה בהתחשב בקיץ שעברה ובשינויים שנעשו. בתחילת אוגוסט אני הייתי קונה מאבק עד הסוף, גביע והדחה מול ליברפול בצ'מפיונס. אם היינו מדברים מנקודת מבט של אוהדים, אין ספק מבחינתי שיובנטוס היא אכזבת העונה.

אטלנטה אולי אובר אצ'יברית אבל עדיין זו קבוצה שהציפיה הריאלית ממנה הייתה לסיים במקום לאירופה. זה המיקום הכי נמוך שלה מ-2015/16 ואחריי שלוש שנים רצופות של מקום 3. זה לא שמישהו ציפה שהם ישארו שם לנצח, אבל כן ציפיתי לירידה "מבוקרת". לא לנפילה כזו.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מילה בסלע

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שהציטוט הזה גם די עובד לטובתי בסה"כ */aaa031

אבל בוא נעזוב את הציטוטים עצמם.

אולי מה שהם מלמדים זה שהתואר 'מאכזבת' קשור בקשר ישיר לציפייה שהייתה ערב פתיחת העונה.
    בעייני הכשלון של אינטר הוא לא בגלל שהפסידו את האליפות, אלא הצורה שבה זה קרה.
    לטעמי - זו הייתה אחת העונות החלשות של הליגה, אולי החלשה ביותר שאני ראיתי, בעונה הזו, לקבוצה אחת היה יתרון גדול מאוד על השאר באיכות הסגל, הבגרות שלו, זמן הריצה המשותף - ובכלל המוכנות לקטוף תואר.
    יתרה מכך - כל הכוכבים הסתדרו עבורכם וכל שאר הצמרת נתנו עונה מזעזעת, ועדיין (ושוב, המקום הראשון עוד היה שלכם במחזור ה24, כלומר אחרי 2/3 עונה) זרקתם את זה לפח - אין מילה אחרת.

יובנטוס מאכזבת - לגמרי
    אטאלטנה מאכזבת - לגמרי
    אינטר בעייני הפסידה הכי הרבה. היא היחידה שהפסידה את תואר האליפות, ולא כי הייתה לה תחרות קשה.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  11. טל. Member

יאללה מנהלים פתחו נושא סיכום עונה.
    "סיכום עונת 2021-2022 בסריהA - רוסונרי, ויולה, סלרניטנה, ועוד 17 ליצנים עצובים".

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  12. yonmu Member

בזבזתי את האופטימיות שלי על פישול רציני יותר של יובה ולא על כיכוב רציני יותר שלנו...
    עם דיאז פישלתי, עם פיולי פגעתי, עם תמי, לאוטארו ובתחזיות הייתי לא רע.

uri ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

@yonmu
    אחלה תחזיות, דווקא הכי מוצלחת שלך היא זאת שלא ציינת וזה ההדרדרות של אטאלנטה, שלא הכנסת אותה לטופ 6 והיא אכן לא היתה שם. עם זאת פרגנת למוריניו יותר מדי כשחזית שהוא זה שיחליף אותה בטופ 4. כן אנחנו עדיין שם.

yonmu אוהב/ת את זה.