דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. alexshw Member

הגיור שלו לא התקבל או משהו בסגנון. שורה תחתונה הוא לא שיחק.

2. DRORIKO Member

נו זה מה שאמרתי, בכל מקרה הוא היה סקוטי אז זה לא רלבנטי.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חושב שהיה יהודי.
    דידו הברזילאי גם שיחק באותה עונה, לדעתי הוא התחתן עם ישראלית וקיבל אזרחות.

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

אכן ונדרמולן היה יהודי. חשבתי מגויר.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קורצקי אחרי שלא בעטנו למסגרת נגד הפועל ירושלים קטל את השחקנים במצלמות, כל האשמה עליהם. בושה שהם מתפרנסים מכדורגל הוא אמר.

רוני לוי ״סולח לשחקנים״ ומקווה שזו מעידה חד פעמית.

אין פלא שהכדורגל כאן רק דורך במקום. לנצח את הפועל חדרה ביכולת יותר גרועה מהיום זה להמשיך במומנטום, להפסיד למכבי תל אביב זה ״משברון״. כמה חסרי מושג יש סביב הכדורגל, הן אנשי מקצוע והן בתקשורת.

6. DRORIKO Member

מאמן שמפיל הכל על השחקנים זה בדרך כלל מאמן בלחץ שיודע שהכסא שלו רועד. אני לא מדבר חלילה על קורצקי כן? :tonguewink:

7. alexshw Member

לא סתם היה מהיר

8. Raulito Madridista

הוא מפרשן בערוץ הספורט, יש כמובן את 'הבוזגלוס' אבל מה לעשות - אין כמו כדורגל. מאור בוזגלו נשבר ומספר על הקושי:

"בתקופה האחרונה הכדורגל לא חלק מהחיים שלי וזה שינה לי את כל ההתנהגות. אני הולך לישון מאוחר, אוכל ג'אנק פוד שמעולם לא הכנסתי לגוף, מאוד משועמם ואין לי יותר מידי אנרגיה לעשות דברים. משהו נכבה בי. הדגדוג הזה של לחזור לשחק כבר לא קיים, זה לקח ממני את כל התחושות של הכדורגל עצמו. אני רואה שידורים חוזרים של משחקים שלי, ואני לא יודע בכלל מי זה על המגרש. אני מרגיש אפס, כאילו לא עשיתי כלום בחיים שלי. לקחו ממני את הטייטל של הכדורגלן, זה כמו תווית שמדביקים – מאור בוזגלו, כדורגלן. עכשיו לקחו לי את הכדורגלן, מה אני? אני לא יודע מה אני".

היו יכולים להיות לו הרבה יותר אוהדים ופחות 'שונאים', מזלזלים, שמחים לאיד. לא רוצה להיות ציני אבל אם יגיע הכסף מהתביעה נגד הפועל הוא בטח יעלה חיוך. היה צריך להישאר במכבי חיפה, איזו טעות נוראית הוא עשה כשעבר לבית"ר ירושלים. לפעמים אקורד הסיום עלוב, תשאלו את גילי ורמוט.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הקריירה שלו רצופה בטעויות וקבלת החלטות נוראיות.
    מההחליטה לעזוב את מכבי חיפה בשיאה,ולעבור למכבי ת"א,,יציאה לאירופה בטיימניג גורע,ועד למעבר האחרון להפועל ת"א במקום לחזור למכבי חיפה. שם הוא גמר לעצמו את הקריירה סופית.

10. Melikson24 Member

הזכרת לי את המעבר למכבי ת"א ועכשיו נפל לי האסימון שהוא נלחם לעזוב את חיפה דווקא בעונה שאלישע הגיע.
    כמה החלטות גרועות האיש הזה קיבל, לא פלא שהסיום כ"כ עגום.

EsheD ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  11. gilbsh27 Member

מה החלטה גרועה בזה שהוא סירב למכבי חיפה ובחר לחתום בהפועל ת"א? רצה לשחק יותר, בהפועל ת"א כנראה הבטיחו לו מן הסתם מקום בהרכב. הגיוני ששחקן מבוגר לא ירצה להילחם על מקומו.

DaveTheSave אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

הבחירה בהפועל תל אביב לא הייתה טובה, בכל מקרה זה נבע מחוסר ביטחון ומחשק שטותי להיות 'הכוכב' של מועדון גדול כביכול הרי מכבי חיפה קבוצה בריאה יותר. אבל אני דיברתי בכלל על ההחלטה שלו להגיע לבית"ר ירושלים ב-2018/19 ולא להמשיך בירוק וזה קרה עוד לפני. הרי הוא רצה לסגור מעגל בחיפה, הגיע, נפצע וקרה מה שקרה, המועדון ליווה אותו בשיקום וחיכה לו - וזה לא היה מספיק. בשעתו כשעבר למכבי ת"א לדעתי זה היה נכון כי שמו עליו המון כסף ונתנו לו להוביל. במכבי חיפה היו עדיין גוסטבו בוקולי ויניב קטן וכן הלאה ועם כל הכבוד לאלישע לוי. בוזגלו הצעיר, הרעב והבריא היה כל כך טוב שהוא היה פורץ גם ללא מאמן נוח כמו אלישע לדעתי.

13. gilbsh27 Member

קשה להאשים שחקן בגילו עם הפציעות שעבר שחותם על חוזה כמו שחוגג נתן לו. הוא לבטח היה משמעותית גבוה יותר ממה שבחיפה הציעו לו.

14. Telkiyski Member

כל בחירה שלו הייתה מתבררת לדעתי כ"לא טובה".
    הוא היה שחקן גמור כשהגיע להפועל.
    הוא עוד התחיל טוב (נתן גול באשדוד במחזור הראשון) ואח"כ נפצע, וכשחזר כבש נגד כפ"ס ובפליאוף עליון נגד ביטר.
    אבל זהו.

לא רואה סרט שבמועדון אחר בוזגלו היה מצליח יותר ו/או לא נפצע וכאלה.

15. Raulito Madridista

כן אבל אם תגיד לי שרק הכסף חשוב או 'התהילה' והאגו אז אני אענה לך: לגמרי. כמה פעמים במהלך הקריירה שלו הוא לקח החלטה שמקצועית הייתה נכונה עבורו? ואם הפועל של ניסו אביטן למשל (זה היה המאמן באותו הזמן) הייתה קבוצה של בונקר ולבעוט כדורים למעלה, בוזגלו היה פורח או דווקא בכדורגל ההתקפי של בלבול גם אם היה שחקן 12-13 אחרי חזיזה ושרי למשל? בהמשך הגיע קלינגר ונלחמנו בתחתית חצי עונה. ולבוזגלו כן הייתה קצת כמיהה למכבי חיפה. אגב אני גם מציע עבורו לצאת מהדיכאון, הוא אוטוטו בן 34, גם ככה הכיף הזה של הכדורגל היה נגמר עוד שנה-שנתיים גג. אם הוא רוצה להפיל הכל על הניסנובים אז בסדר..