דיון הלגיונרים - עונת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

זאת דעתך, אני חושב שסאסוולו יותר מעניינת, כל אחד והליגה שהוא אוהב. אגב מנור בכלל חובב ליגה ספרדית.

matanbl22 אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

לא יודע, ענייני מו"מ אני מניח.
    מהתשובות שלו זה היה מאוד ברור שהוא מכוון לחזרה.

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הוא חובב ליגה ספרדית, אבל הוא וסוכניו דאגו לדחוף בכל מקום אפשרי את המנטרה של פרמייר ליג = החלום.

4. oranfu Member

ונציה הגיע לסיכום עם פרץ על התרת חוזהו.

איפה הוא חותם? אולי בני ריינה (או שזה הלגיונר שאוהד הפועל חיפה פינטז עליו)?

5. RubberSoul Member

מנור סולומון היה קרוב יותר בתחילת הבלאגן לריאל סוסיאדד, ויאריאל או סלטה ויגו, אבל כל אלה ירדו מהאופציה בגלל המחיר הגבוה דאז, ומנור עצמו לא רצה השאלה. איך הדברים התהפכו מאז...

6. DRORIKO Member

מה היה המחיר שששחטאר דרשה עליו אז?

7. alexshw Member

15-20 מיליון יורו אני מאמין. בלי קשר למלחמה, שכמובן הם לא יכלו לצפות מבעוד מועד, שחטאר פספסה את הנקודה האופטימלית שהיו צריכים למכור - קיץ 2021.

8. DaveTheSave Member

חושב עונה של מעורבות ב10 שערים תהיה הצלחה מבחינתו(שערים+בישולים)

9. DRORIKO Member

בוא נגיד ששחקן שלא מוכנים לשלם עליו 15-20 מיליון הוא כנראה לא מציאה גדולה וכנראה שלא סתם הוא נחת בסוף בפולהאם. בוא נגיד שהמלחמה באה טוב למנור, כי אם לא המלחמה הוא היה פותח את העונה הבאה בשחטאר. פולהאם פשוט ניצלו את הפירצה של אופ"א בשביל להביא אותו בעסקה אופטימלית מבחינתם.

10. DRORIKO Member

מסכים. הדוגמא הכי טובה להשוואה היא אייל ברקוביץ' שהגיע לסוטון שהיתה באותו מצב של פולהאם כיום, כלומר קבוצת תחתית שנלחמת על הישארות. לאייל בסוטון היתה מעורבות ישירה ב-11 שערים. 4 שערים+7 בישולים. זה אכן המספרים שמנור יצטרך לתת במינימום.

11. RubberSoul Member

אני רואה את זה אחרת. לא היו מוכנים להסתכן ולהתחייב על שחקן בלי ניסיון בליגה. היו מוכנים להשאיל ולרכוש אחרי עונה בליגה. אני אוהב ולא אוהב את הגישה הזאת. גישה קצת פחדנית לשחקן שכבר הראה יכולת ברמות גבוהות. מצד שני, לא חסרות קבוצות שמוכנות "להסתכן" בשבילו.

עונה טובה למנור היא עונה בה הוא מקבל הרבה דקות על הדשא, הרבה בהרכב, ושהסטטיסטיקה שלו תהיה יפה גם אם היבשה פחות.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפ על פי שאני מכביסט, אני מקווה שדסה, פרץ ויונתן לא יחזרו למכבי השנה:
    א. השניים האחרונים בכושר נוראי, ייקח להם זמן להיכנס לקצב וזה יכול להשפיע במיוחד כשכל הקבוצה צריכה להיבנות מחדש
    ב. למה לוותר כל כך בקלות בשביל עוד 100 או 200 אלף דולר, שברור לכל כסיל והדיוט - שגם אם הם יחזרו שנה הבאה אחרי עוד ניסיון - הכסף הזה עדיין יהיה שם!
    ג. דסה נתן עונה מעולה - עדיף לקפוץ קדימה באותו כסף או קצת פחות מאשר לחזור למכבי תא, זו ההזדמנות האחרונה שלו לחוזה של עוד שנה או שנתיים בחול - שינצל את זה

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי מנור:
    א. הבעיה הכי גדולה שלו היא שהוא הולך לקבוצה, שרוב הסיכויים תהיה בחלק התחתון של הטבלה, הלוואי שאתבדה, אבל אם זה יקרה, היא תתקוף פחות, תגיע פחות למצבים, תרשום יותר הפסדים, ולכן הוא יהיה חייב לנצל לרמת המקסימום את ההזדמנויות שלו - אחרת הוא נשרף שם, ואם הוא נשרף בפולהאם ולא פוגע שם הן ברמת בישולים ושערים, אני לא רואה אותו נשאר בפרמייר ליג, גם אם הם יורדים ליגה.
    ב. הבעיה השניה של מנור היא שהוא צנום, קטן ולא פיזי - והוא יהיה חייב להרים את הדברים האלה באופן משמעותי כי באנגליה לא שורקים על כל נגיעה, שם הכדורגל הרבה יותר אינטנסיבי וקשוח, ועם כל הכבוד להתמודדות יפה במשחק מול ריאל מדריד ואטאלנטה, אלה 2 משחקים ב-3 שנים, רוב הזמן הוא שיחק מול קבוצות מתנ"ס באוקראינה, וגם כשהוא היה בצמפיונס, נניח מול אינטר 4 פעמים הוא לא עשה כלום, וגם בשאר המשחקים שהוא היה בשחטאר באלופות, וגם באירופאית, הוא לא התבלט יתר על המידה. יהיה מעניין לראות אותו עושה את הקפיצת מדרגה.

14. EuropeGuy Member

אנחנו לא יכולים להיות בטוחים שלא היו מוכנים לשלם עליו סכומים כאלה. לפני שנה היו דיווחים שארסנל ואטאלנטה הציעו 20 מיליון יורו ושחטאר דרשה יותר. כשהמנייה שלו היתה גבוהה לפני שנה זה לא היה כזה מופרך שישלמו עליו סכומים כאלה. זה לא שתוך שנה הוא הפך לשחקן פחות טוב. גורם מרכזי נוסף שאי אפשר להתעלם ממנו זה תעודת הזהות שלו. על שחקנים הרבה פחות מוכשרים ממנו קבוצות משלמות סכומים גבוהים יותר רק בגלל שהשחקן בא ממדינה מוכחת בייצור שחקנים.

15. EuropeGuy Member

הוא יצטרך לעשות שינוי במיינדסט שלו כדי להשיג מספרים כאלה. הוא שחקן סופר-כשרוני ואני חושב שהשמיים הם הגבול עבורו, אבל דבר אחד מרכזי מונע ממנו לפרוץ וזה שהוא לא משחק כמו מישהו שמחפש מספרים. יותר מדי פעולות רחוקות מהשער. עם הזריזות, הכוח המתפרץ ומרכז הכובד הנמוך שיש לו, זה שחקן שצריך לשאוף בכל משחק לפרוץ לפחות 5 פעמים לאיזור הרחבה.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.