דיון השופטים הרשמי לעונת 21\20 - גרינפלנד שופט בליגת האלופות, ומה נעשה עם הVAR?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏28/2/21.

1. alexshw Member

יש רק בעיה אחת. אם שופט/ת מקבל/ת את השיבוץ בגלל פוליטיקלי קורקט והייפ ולא על פי שיקול מקצועי.

2. South Boy Member

לא רק שזה לא בסדר מבחינתי זה לא בסדר מבחינת אף אחד, יש במדינת ישראל ובכל מדינה מתוקנת איסור התערטלות בפומבי.
    זה ממש לא בסדר מבחינתי ללכת ערום ברחוב, כנ"ל ריקודים בחוטיני על משאיות במצעד הגאווה, אני חושב שיש דרכים הרבה יותר לגיטימיות להביע מחאה ולעמוד על הזכויות שלך כמו שאני חושב שמגיעות לקהילה הלהט"בית, אבל לא על ידי מחאה בצורה הזאת. זאת דעתי בכל אופן.
    איך זה קשור למה שאנחנו מדברים עליו? אם מחר מבחינתי זה יהיה לא בסדר ללכת ברחוב עם חולצה כמו החולצה שאתה לובש עכשיו אז גם אותך צריך להדיר?
    זה לא בסדר שאנשים ינהגו איך שהם רוצים, לא אמרתי דבר כזה, אמרתי שאם בנאדם רוצה לחיות לפי נורמות חברתיות (לשון דיבור, מראה חיצוני, לבוש) של אישה אז במה זה בדיוק מפריע לך? הוא מנסה לפתות אותך? הוא רוצה לנסות להקים איתך משפחה? סך הכול מנהל את חייו האישיים בצורה שבה הוא רואה לנכון ולא כופה שום דבר על אף אחד.

3. רוברטו באגיו31 Member

הבנתי, אז אתה בעד פדופיליה ? הרי אתה טוען שהכול עניין של נורמות, מי קבע שפדויפיליה זו תופעה שלילית ? או ללכת לזונה זו תופעה שלילית ?

4. Telkiyski Member

פדופיליה פוגעת באחרים וגורמת נזק.
    גם קלפטומניה.
    איזה נזק או פגיעה באחרים יש בזה שאינדיבידואל מחליט לשנות את מינו?

5. South Boy Member

שבפדופילה יש כפייה על ילדים מתחת לגיל ההסכמה ובשינוי מראה חיצוני של גבר למראה של אישה אין כפייה על אף אחד.

6. רוברטו באגיו31 Member

נכון אבל הטענה שלך היא שאין לנו זכות לקבוע מה נחשב כשריטה ומה לא, נכון ?

אז אני טוען שכמו שפדופיליה נחשבת כשריטה שצריך לטפל בה, ככה צריך לטפל בגבר שרואה בעצמו אישה .

האם הטענה שלך היא שפדופיליה היא לא שריטה על גבול המחלה ??

7. Telkiyski Member

אני ידוע שפדופיליה גורמת לפגיעה עצומה, וזה מה שקובע.
    לא מעניין אותי אם זו "שריטה" או לא.
    אגב, יכול להיות גם פדופיל שלא עושה כלום עם זה שהוא פדופיל, ולא פוגע באף אחד - ואז אין בעיה.
    בסופו של דבר הרי בן אדם לא שולט בלמי ולמה הוא נמשך, אתה מסכים איתי?

גבר או אישה שמחליטים לשנות את המין שלהם - לא פוגעים באף אחד, לא גורמים נזק ולא כופים שום דבר על אף אחד, ומכאן שאין לך שום זכות לדרוש "לטפל" בזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. רוברטו באגיו31 Member

תשמע אחי, כל הכבוד לך ( ברצינות ) שאתה מצליח להכיל דברים כאלה, אני מן הסתם הרבה פחות "ליברל" ממך .
    לדעתי לפני שעושים ניתוח לשינוי מין, עדיף לעשות שיחות עם פסיכולוג או פסיכיאטר ואם באמת האיש מקצוע ממליץ לך לזרום עם הניתוח לשינוי מין, אז סבבה תעשה .
    אבל לעשות ככה סתם על דעת עצמך ? נראה לי מסוכן גם לבן אדם עצמו וגם לך תדע אולי יש לזה השלכות בריאותיות .

9. סיונרה Member

גם ללחיות בשקר כלפי חוץ יש השפעות בריאותיות, כנראה משמעותיות יותר.
    אף פעם לא קל להיות הראשון שעושה מעשה, ולכן היא אמיצה. מבחינתי תופעה הרבה יותר גרועה מאשר אנשים שמשנים את המין שלהם היא אנשים שנאלצים בגלל הפחד מתגובת החברה להסתיר את מי שהם כלפי חוץ (בהנחה שמי שהם זה לא רוצח סדרתי או אנס, אלא סתם אימוץ זהות אחרת).
    האם זה מה שיפתור לו את כל הבעיות בחיים? אין לי מושג. ואם כל מה שחסר לאנשים כדי להיות מאושרים ושלמים עם עצמם זה לשנות את המין שלהם או לבקש שיקראו להם בשם עצם שלא תואם את המגדר שלהם, אז יאללה, למה לא.

South Boy אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

מבלי להיכנס לויכוח אם זה בסדר או לא, אחרי שהיא עברה את הניתוח היא כן נקבה בהגדרה הפיזית. זה כל הקטע של הניתוח.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא לעולם לא תהיה נקבה בהגדרה הפיזית. גם אם תחתוך את החבילה, תשייף את הגרוגרת, היום גם יש ניתוחים שמעדנים את הקול הגברי, זה הכל קוסמטי ולתת חיצוניות שתעזור עם מה שהם טוענים שהם מרגישים עמוק בנפשם. אבל נקבה בהגדרה הפיזית היא לעולם לא תהיה.

12. DRORIKO Member

מה מבדיל מבחינה פיזית בין אישה טרסנג'דרית לאישה "רגילה"?

13. South Boy Member

רחם? שחלות? ציר הורמונלי שמייצר אסטרוגן בכמות שנקבה צריכה?

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מערכת הרבייה? רחם, שחלות, חצוצרות, דגדגן.

15. LFC-Gerrard1 Member

זה הרבה יותר בסיסי מזה.
    לגבר יש כרומוזומים XY. כרומוזום ה-Y הוא זה שאחראי לכך שנפתח אשכים וכו' וכו'. בעצם כל מה שהופך אותנו לגברים.

לנשים יש XX. הביטוי הגנטי שלהן שונה החל הרבה מלפני הלידה.

אגב, אמנם לא קשור, אבל מאוד מעניין, יש גם נשים בעלות כרומוזומים XY. השחקנית ג'יימי לי קרטיס היא כזו. לא אכנס לזה אבל אגיד שגם הן עקרות מכיוון שאין להן רחם. מבחינה פיזיולוגית וחיצונית הן מתפתחות כמעט כמו כל אישה אחרת, אבל כאמור ללא יכולת להכנס להריון.
    ככה שגנטית הן גברים אבל פיזיולוגית הן נשים (כמעט לגמרי).

de Middenweg ו-סיונרה אוהבים את זה.