דיון התיירות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Barcik, ‏4/9/06.

1. Lars Ricken Member

אני נוסע בפעם החמישית לפראג,בשבוע הבא.
    מכל הפאבים המומלצים שאי פעם שמעתם עליהם בפראג משלל מדריכי התיירותי יש אחד שלא תשמעו עליו.שוכן בפינת הרחוב ליד המלון איביס קרלין.פאב קטן אליו אתה צריך לרדת במדרגות מן הרחוב שבחוץ אל המרתף.פאבעם אווירה מיוחדת,חברית כאילו משפחתית לא משנה מאיפה אתה,ברגע שאתה נכנס כולם מציעים לך בלוא לשבת איתם בשולחן כולם צוחקים ונהנים אפילו היה רגע שכל הפאב חיברו שולחנות והחלו לצחוק ולהנות ביחד.והם אפילו לא מכירים אחד את השני! בימי שלישי קבוע יש שמה הופעה של איזה להקה צ'כית חמודה שאני בספק אם יותר משלושים איש שמעו עליהם אי פעם אבל עדיין מנעימה את השהות בפאב.וכמובן לא נשכח את הבירות,כל הבירות הצ'כיות ישנם בנוסף להתמחות של הפאב בבירה הגרמנית פאולנר-הפה-ווייצה,סלבטור,אוקטברפסט,ברוין ממש את כל הסוגים מהחבית.מקום מדהים,מחכה לחזור לשם.אם תרצו,אתן כתובת מדויקת בהמשך.

2. לא מצאתי כינוי Member

טס למקסיקו עוד שבועיים וחצי, נוחת בקנקון (לתקופה של שלוש וחצי שבועות) חוץ מכל הדברים שכולם יודעים (שקנקון יקרה, שכולם מגיעים לפלאיה דל כרמן, שיש איזה אי חמוד בשם קוזומול, ויש גם מקום בשם איסלה מחורוס) יש עוד מקומות טובים להיות שם שאסור לפספס? מידע חשוב? המון תודה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/13
  3. BvB Member

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/13
  4. Green Lantern Member

איזה נושא משביז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. Kompany Member

אני הדרכון שלי קיבל אישור כרגע מאלאניה שבטורקיה, רודוס, קפריסין, לונדון ופריז - הכי מהנה היה בפריז כמובן. בע"ה בעוד כחצי שנה אבקר גם במקום הכי חשוב לי אישית, פולין כחלק מהמשלחת.

בכל מקרה, אני רציתי לקבל ייעוץ על יעדים לא יקרים במיוחד (גילאי 18) שיש שם את מה שכולם יודעים ואוהבים - ים, מסיבות וכיף.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו שהיה פה בברזיל?

אני מתכנן לנסוע מה-3 ביולי עד ל-14 ביולי בשביל המונדיאל. לראות רבע גמר עד הגמר, כמובן לא הכל בגלל המרחקים. חשבתי על רבע גמר בריו, חצי גמר בסאו פאולו ועוד גמר בריו, ואולי עוד רבע גמר נוסף בסלבדור.

עכשיו אני מבין שהמרחקים עצומים, האם יש עיירות/עיר ליד סאו פאולו וריו שאתם ממליצים לישון, במיוחד ריו, כי העיר מפוצצת ואני לא מתכוון לשלם להם את הסכומים שהם דורשים.

7. gidong Member

אנחנו רוצים לנסוע עם הילדים באוגוסט ליער השחור ואני בודק לגבי טיסות. הבנתי שיש אפשרות לנחות בציריך בשוויץ או בגרמניה. טיסה לציריך יותר יקרה מגרמניה וגם השכרת הרכב שם יקרה יותר אז מתלבט לגבי טיסות לברלין כמו שאני יכול להזמין פה , טיסות לפרנקפורט או לבזל אז אצטרך להזמין דרך החברות תעופה עצמן. עדיין לא בחרנו מלון או דירה שנשכיר אבל אני מעדיף לסגור קודם את הפינה של הטיסות כי זה הכי דחוף. חברים מלחיצים אותי שכדאי כבר עכשיו להזמין אחרת לא תהיה לי טיסה בתאריכים שאני רוצה. מישהו היה כאן ביער השחור? איפה נחתתם? אני רוצה מיקום כמה שניתן מרכזי כדי לא לנסוע שעות על גבי שעות כדי להגיע למקום שנישן בו.
    חוץ מזה- אני הייתי מאוד רוצה לטייל בקראון. האם מישהו היה בטיול כזה? זה יוצא יותר זול או יקר מטיול רגיל?

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מעולם לא הייתי שם אבל ברלין רחוקה מאוד. נהוג לטוס לפרנקפורט או לבזל ועכשיו הבנתי שבגלל הביקוש הרב פתחו קו חדש לשטוטגארט שזה כבר ממש קרוב והכי מומלץ. שווה לברר לגבי זה.

9. מזגן Member

חושב שזה הדיון הכי רלוונטי.

מה יותר קשה: גלישת רוח או סקי.

בחיים לא עשיתי סקי עד לפני שבועיים. בכמה שעות הצלחתי ללמוד לפנות עם שתי הרגליים לשני הכיוונים ולרדת ככה מההר.
    האם אני אוכל ללמוד תוך שבוע גלישת רוח ככה גם כן בלי הדרכה?

10. yonmu Member

נוסע עם חבר פעם ראשונה לרומניה לשבועיים. מתכננים טרק של שבוע בערך (בהרי פגרש), חוץ מזה יש לנו כמה ימים פנויים פה ושם.
    יש המלצות? (שנינו דתיים אז מסיבות\מסעדות לא כשרות וכו' לא רלוונטי).

תודה מראש!

דימה אוהב/ת את זה.
  11. dannyg Member

אנחנו רוצים להזמין מקום לפסח (לא יודע אם איחרנו את הרכבת ואם נשארו מקומות פנויים) ומתלבטים אם זה יהיה באזור ירושלים או בצפון. אנחנו נוסעים עם 3 ילדים ולכן זה חייב להיות במיקום מרכזי ליד אזורים לטייל. גם אם זה יהיה בירושלים אז מקסימום יום אחד זה יהיה בתוך העיר ושאר הזמן נטייל באזור.
    אשמח לקבל רעיונות למסלולי טיולים באזור ירושלים. אולי אשתאול?
    לגבי מקום לישון- מישהו יכול להמליץ? מה לגבי מלון לאונרדו בירושלים? אני רואה באתר שלהם פה שהם מציעים שני מלונות- מישהו היה ויודע מה ההבדל? מה במיקום יותר מרכזי?
    ואם בצפון- באיזה אזור כדאי לטייל? בגליל? ופעילויות: מרכז מבקרים/ ראש הנקרה/ צפת? אשמח גם כאן לקבל המלצות.
    ברור לי שיהיה עמוס בכל מקום אבל עדיין חופש אז חייבים לנצל...

12. סיונרה Member

המלון בקינג ג'ורג' הוא במיקום טוב. את השני אני לא מכיר.

13. cheddar Member

אם אתה מזמין 5 מזוודות לטיסה במשקל של 20 ק"ג מותר לנסוע עם 4 שכל אחת שוקלת 25?

14. דימה Member

מערב אפריקה חברים. אם מישהו היה (לא משנה מדינה ספציפית) אשמח לטיפים.
    כנראה עוד חודש חוף השנהב..

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בגאנה, שכנתה של חוף השנהב, יש שאלות ספציפיות?