דיון התקשורת - עונת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏11/8/21.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחזקה במה? סימני שאלה לכל העולם חוץ מקיי700 שעבורו ילדודס מצרפת ואוסטריה הם סימני קריאה.
    ואן דייק, גומז, מאנה - זה סימני שאלה. פאטסון דקה וסומארה? חיזוק. ג'יימי וארדי שגדל בעוד שנה והוא כבר בן 201, אין סימן שאלה.

תרשום. למה אתה לא כותב גם בשרשור ההימורים? אתה מאוד נהנה לרשום בפנקס שלך ולחזור להודעות ישנות של אנשים כדי להביך אותם, תן גם לנו צ'אנס. למען ההגינות.

alexshw ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מכיר את סומארה ודאקה, אז לא אתייחס ליכולות שיש או אין להם. אני לא מזלזל בפרופיל של השחקנים או בצורך שהיה ללסטר בעמדות הללו, אבל זה לא יהיה רציני לכתוב כאן משהו מעבר; אני אוהב את וסטרגארד, והשיתוף פעולה שלו עם פופאנה היה יכול להיות מאוד מעניין, אבל בסופו של דבר הוא רק יהיה המחליף שלו בעונה הקרובה, כאשר אוואנס כבר כמעט שבור לחלוטין מבחינה פיזית וסוינצ'ו לא מספיק טוב אוברול. אז לא צפוי להיות שיפור הגנתי משמעותי*, עם כל הכבוד לעוד פלסטר כמו ברטראנד שיעמיק במעט את הרוטציה בעמדה שגם כך הייתה עמוקה שם.

יש שתי בעיות משמעותיות אצל לסטר בהתמודדות על טופ 4.

1. הכשירות של מדיסון. כבר שנתיים רצוף שהוא לא היה רלבנטי במיוחד, בעיקר במאני טיים שם הם מחרבנים. סביר להניח שאם לא היו איתו בעיות של פציעות, הוא היה עושה מעבר כמו גריליש הקיץ - או אפילו קודם לכן - לאחת הקבוצות הגדולות באנגליה.

2. עד היום לא הגיע מחליף למאהרז (לא משימה פשוטה כאמור). בארנס משתפר מעונה לעונה, אבל זה לא מספיק. פרז לא תרם דבר מאז שהגיע, ובכל פעם שהוא במגרש זה מרגיש כאילו לסטר משחקים עם שחקן אחד פחות. איהנצ'ו בער בחצי השני של העונה שעברה, אבל צריך לראות אם תהיה לזה המשכיות. יחד עם זאת, זה יותר חיפה על יכולת חלשה של וארדי מאשר אקסטרה fire power מקדימה. יש בעיה של יצירתיות ותעוזה בצורת המשחק של לסטר (בדגש על אינדיבידואל שיפתור את זה). בעיקר במשחק בו הם דווקא צריכים לשלוט במשחק, ולא לחכות מאחור או להפעיל לחץ מסודר בחצי של היריבה (בעיה דומה קיימת גם אצל צ'לסי, אגב. סגנון המשחק של רודג'רס וטוכל מאוד דומה. גם מבחינה טקטית וגם מבחינה מערכתית).

* - כן אפשר לציין שפריירה בריא ולפני כל הפציעות שלו הוא היה העוגן של ההגנה הזו.

3. oranfu Member

דאקה אמור לעזור להם להיות פחות תלויים בוארדי וגם לשחק במקום פרז הכלום ושום דבר.

4. k_700 Member

לא ציינתי שמות בכלל בהודעה הקודמת אבל יפה שהחלטת לבד מה הם סימני השאלה אצלכם.
    הדגשתי שזה הרבה יותר העומק. זו הולכת להיות ליגה צפופה, עמוקה, העומק משחק תפקיד.
    הילדודס מצרפת ואוסטריה(שניהם בקלות היו עושים סגל אצלכם אגב) יתנו לכל הפחות בלסטר את העומק לסגל שלהם, לכל הפחות.
    אורן הזכיר את פרז אבל שכחו שאת העונה הקודמת סיימנו כשאיהנצ'ו בכושר של החיים שלו(וכנראה שחקן ההתקפה הכי מרשים מינואר עד לסוף העונה בליגה), תוסיף לזה את בארנס שחזר מפציעה וכן ביחד עם וארדי יש להם ארבעה שחקני התקפה טובים לשים ליד מדיסון.

בהגנה, ברטראנד בחינם היה יכול לפחות לתת לכם קצת פחות ימים מייגעים של מילנר בשמאל(ונראה שאנחנו הולכים להזדעזע מזה ביחד בזמן הקרוב, אל תדאג אני פה בשבילך). מזכיר לך שיש להם חוץ ממנו את ריקרדו וקאסטנייה(שמשחק מצוין בשני הצדדים). יש להם סגל עמוק מאוד, לא רואה הרבה סיכויים שאם אין שם מכת פציעות רצינית הם לא בדבוקה העליונה כמו בשנתיים האחרונות עד הסוף.
    אתם קצת יותר פייבוריטים מהם בזכות המאמן והכשרון של הכוכבים הבולטים אבל בעונה ארוכה שתביא עלינו פציעות, בידודים, מאומתים אני נותן משקל גדול מאוד לאורך הסגל.

לגבי שרשור ההימורים. התייחסתי לזה בעבר, שרשור משעמם מאוד מבחינתי.
    על חלק מהשאלות כבר עניתי ועל החלק השני פחות מעניין אותי לענות ב12.8 כשיש יותר מחצי חודש לחלון וכל התמונה יכולה להראות שונה ב1.9. תנתח לי את אותן שאלות ב1.9, אני איתך על הדיון.

5. alexshw Member

6. alexshw Member

למה לגארי נוויל יצא שם של פרשן חכם? הוא סתם רודף הייפ ומפרשן תוצאה.

צריך לעשות עוד צעד קדימה אבל איפה אמור להכנס קיין? יונייטד דלה ומביכה במרכז השדה. בהתקפה ברוך השם יש למי לשחק.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שנוויל חסר מושג, אבל קיין זה בליינדספוט עצום של התקשורת האנגלית. מבחינתם לחלוטין מדובר בכשרון של פעם ב50 שנה, קצת מתחת ללבל של רונאלדו ומסי, כזה שאתה פשוט מביא אם הוא על המדף בלי קשר לצורך מקצועי או מחיר.

בחיים לא ראיתי שחקן כ"כ טוב כמו קיין שהוא בו זמנית בלון מנופח כזה. העצימו אותו למימדים מגוחכים. בעיניי גם הליגה רחוקה מלהיות סגורה אם סיטי תביא אותו.

oranfu, alexshw, k_700 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים על קיין.

מנ יו מראה המון שאפתנות בחלון הזה ובכלל. היא לא צריכה להוסיף עוד רכש כדי להוכיח את זה.

9. alexshw Member

לדעתי יונייטד פשוט שוב הוכיחה שיש לה הרבה כסף. העברות גדולות היא ביצעה גם בעבר. מה החידוש פה?
    היא שוב הוכיחה חוסר אסרטיביות בשוק, לא מצליחה להפטר משחקנים ולא מביאה רכש נחוץ נוסף. מישהו חושב שם שאפשר לקנות רק 2-3 שחקנים כל חלון קיץ(יסלחו לי שוערי משנה שאני לא סופר). אני לא רואה התנהלות נכונה, אני עדיין רואה רק תעמולה. שאפתנות צריכה לכלול גם ידע בכדורגל, מה שאני לא רואה. ושום מילה על דבקות במורה לספורט שהוא בזבוז זמן מוחלט.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא דיברתי מקצועית אלא שאפתנות כלכלית.
    עושים מה שצריך כדי לחזור לטופ מבחינת הגיבוי לגורמים המקצועיים.
    נתנו את הגיבוי הכלכלי הנדרש כדי להביא כישרון אנגלי נדיר שכל הקבוצות באנגליה היו רוצות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

לפזר כסף זה לאו דווקא אומר שעושים מה שצריך. לא יודע מה ההישג הניהולי בזה. הם משדרים תעמולה. כן היא מוצלחת, כל עוד סולשאר מציג סוג של עליה מדומה בתוצאות. לתחושתי הוא כבר לא יוכל להציג את זה העונה.

יונייטד הוסיפה יכולת אישית ליכולת אישית שכבר הייתה.

12. k_700 Member

חוסר אסרטיביות בשוק, לא משקיעים דולר מהכסף שלהם, גנבים, האשטאג והכל אשם וודי שבכלל לא התעסק ברכש בקיץ.
    אין באמת שום רכש שיסתום לו ת׳פה אפילו למראית עין.
    גם אם היו מביאים לו את בארלה, מסי, וראן וקיין הוא היה אומר שזה הכל האשטאג ואין אסטרטגיה.

13. oranfu Member

נוויל, שבאופן כללי מתלונן על הכסף הגדול שהמועדונים הגדולים משלמים, מנהל קמפיין בשביל שיונייטד יוציאו עוד ועוד כסף?
    צביעות? לא, לא אצל נוויל, חלילה.

הוא רק רוצה שיונייטד יעשו עוד צעד מתבקש וישכיבו עוד 150 מיליון דמי העברה ו-400K משכורת לשבוע על חלוץ בן 28.
    למה הגלייזרים האלה לא עוזרים לאולה? איך הוא אמור להצליח אחרי שוציא רק איזה 400 מיליון בשלוש שנים של משבר כלכלי חמור? איך??

ברור שהוסיפו עוד יכולת אישית ליכולת האישית שכבר יש. למה השחקנים הכי טובים בעולם הם הכי טובים בעולם? כי יש להם יכולת אישית שהיא הכי טובה בעולם.
    אתה רוצה שיקנו שחקנים בלי יכולת אישית?

אפשר להתלונן על זה שהם לא ממנים צוות מקצועי בטופ העולמי (לא שהם לא ניסו, הם פשוט לא עושים מינויים טובים) אבל אי אפשר להתלונן שהם לא מנסים. מלבד סיטי (ופריז) - אין עוד מועדון בעולם שנותן כזאת תמיכה למאמנים שלו.

Liverpool-Forever, אמיר ע ו-Bruno Fernandes אוהבים את זה.
  14. k_700 Member

לא הוא פשוט רוצה שמי שיקבל את ההחלטות אם להביא את סאנצ׳ו יקראו לו רומיניגה או סאליהאניצ׳יץ׳.
    אם הוא יחליט אם להביא את סאנצ׳ו זה החלטה של כדורגל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

אני רוצה ששחקנים כמו ואן דה ביק יצליחו. בשביל זה צריך שיטת משחק ברורה. אני לא מאמין בלהיות בנוי נטו על יכולת אישית. בסוף גם השחקנים המובילים נובלים ככה.