דיון תלבושות ליגת העל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י avivank, ‏10/6/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. abcd Member

מסכים לגמרי עם התלבושת המסורתית.
    היה דיבור כזה בתחילת שנות ה-2000 (נבחר ריבר) ואפילו באותה עונה זה לא החזיק.
    חבל, יכלו לרוץ 20 שנה כבר עם משהו וזה היה מושרש.

ירוק לא יעבוד, עברו יותר מדי שנים והרוב אפילו לא מודע לזה (אני עוד זוכר ממש בצעירותי סט ירוק אבל גם אז הצבעים הרשמיים היו צהוב-שחור).
    זה לא יהיה שונה בהרבה מלהוסיף אדום.

2. ~Omri~ Member

בדיוק בגלל זה כתבתי שזה צריך לבוא בשילוב קמפיין נוסטלגי. צריך לפמפם לאוהדים בראש שירוק הוא חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של המועדון. לא מעט קבוצות גדולות באירופה מחזירות צבעים נוסטלגיים לתלבושות החוץ. שם זה עובר בשלום כי יש יותר מודעות להיסטוריה.

בעיני צהוב-ירוק זה אחלה שילוב צבעים. בהתחשב בעובדה שהוא נדיר בארץ שלנו, זה יהיה מאוד מיוחד עבור נתניה להחזיר אותו (גם כתלבושת שלישית).

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

"כל בן אדם במדינה יודע את זה" - אם זה היה ככה, לא הייתי רוצה שהמועדון יחליף.

"וזה שזאת לא הקבוצה הראשונה שעולה לראש" - זה הרבה יותר מזה. אם אני הולך בעיר נתניה ביום שישי, עם חולצה של מכבי נתניה, ביום שיש משחק של מכבי נתניה, ואני מקבל הערות רק על ביתר ירושלים, זה אומר דרשני עם כתב מודגש וקו מתחת.
    חג פורים אחד החלטתי שאני מגיע למכללה עם חולצה, כובע וצעיף של מכבי נתניה עליי. קיבלתי תגובות רק על ביתר ירושלים.
    לכל מקום שאני מגיע אליו לבוש בצהוב-שחור שהוא לא אצטדיון כדורגל בשעת משחק של מכבי נתניה, אני מקבל תגובות רק על ביתר ירושלים.

"לא ראיתי שזה הפריע לבאר שבע" - כתבתי מיהם שלושת המועדונים היחידים בישראל שהזיהוי שלהם חוצה את גבולות הכדורגל (ועוד במקרה של ביתר ירושלים זה הכי קיצוני - יש אזרח במדינת ישראל שלא יודע שהם משחקים בצהוב-שחור? לא משנה באילו נסיבות, בסוף מה שקובע זה שגם האישה הכי מבוגרת בפזורה הבדואית בטח תדע מהחדשות). כשרואים את הצבע האדום, הוא לא מזוהה ישר עם אף קבוצה.

אפשר להמשיך לשחק בצהוב-שחור כי "למה שנחליף?" או "היינו קודם". לא מזלזל בזה. גם לא ידכא אותי אם נישאר בצהוב-שחור. זה פשוט חבל, כי בחיים לא נרגיש מה זה כשמזהים אותנו לא רק אוהדי כדורגל נישתיים.

4. abcd Member

מרגיש לי שהדיון הזה חוזר על עצמו במדויק לפחות פעם בעונה.
    אני אגיד לך משהו קשה. מי שלא יודע באיזה צבע אנחנו משחקים הוא כל כך לא מחובר לכדורגל וכנראה גם לא יודע שיש קבוצה שנקראת מכבי נתניה (ונתקלתי גם בכאלה) ככה שגם אם תעלה עם נצנצים זה לא ישנה כלום.
    אלא אם כן אתה חושב שיש אנשים במדינה שלא מכירים את הצבעים שלנו אבל כן את אלה הייחודיים של ראשל"צ?

אין שום הבדל מדיד בין הזיהוי של בית"ר לצהוב-שחור ושל הפועל לאדום-לבן.
    אתה הולך עם צהוב אז זה נראה לך שיש, אתה רוצה להגיד לי שאם היית הולך בעפולה באדום מישהו היה מעלה על דעתו שאתה אוהד ב"ש?
    פעם בטוח לא, היום מאוד בספק וגם זה אחרי השנים מאוד מאוד מוצלחות שלהם כשמנגד הפועל ת"א על גבול הלא רלוונטית.
    המצב שלך גם יותר טוב בקטע הזה כי יש לך את היהלום והמכבי. אני שוב חוזר כאן לתלבושת המסורתית שהיה מייחד אותך לא רק מול בית"ר אלא בכלל בארץ כי זה משהו שלא קיים (אולי חוץ מהפועל חיפה).
    אתה רוצה שיכירו אותך יותר? תצליח, אין שום פתרון קוסמטי אחר.
    שקול בעיני לאלה שחושבים שאם הכסאות באצטדיון היו בצהוב אז היינו יותר ביתיים, כאילו שבקופסא היו תוצאות אחרות.
    תבנה קבוצה טובה=>יבוא קהל=>תהיה ביתיות ואף אחד לא יידע איזה צבע הכיסאות בכלל. כמובן שהכל מתחיל מכסף.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד חצי שעה בית"ר תפרסם את המדים החדשים.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

משעמם.

7. South Boy Member

בדיוק אותם מדים כמו של בני יהודה רק בצהוב.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חמוד, לא רע.

השחור צריך להיות רק לשוער, היא לא יפה

9. ~Omri~ Member

סה״כ תלבושת נחמדה. לפעמים התלבושות הפשוטות יותר הן הכי יפות.

אני מסכים לגבי התלבושת השחורה. זה צבע שהוא בעיני לא יפה לשום קבוצה. חבל שלא המשיכו עם התכלת של עונה שעברה.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחורה דווקא יכולה להיות תלבושת פצצה, למשל זו של מכבי שנה שעברה.

11. matanbl22 Member

השוער משחק עם חולצת המשנה?

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא השחורה היפה מבין השלוש לדעתי.
    משהו אחד שאני לא מבין, בית"ר לאורך רוב השנים תמיד שיחקה עם צהוב-שחור בבית וכחול-לבן בחוץ, איפשהו ב-2004 זנחנו את הכחול ועברנו לתלבושות שמורכבות רק מצהוב-שחור-לבן. עכשיו החוק של המנהלת שמחייב תלבושת לבנה די מסנדל אותנו(וגם מונע להוציא תלבושות לבנות מיוחדות) כי התלבושת השחורה התקבעה כבר כתלבושת חוץ המסורתית שלנו ואז כדי להוציא סט כחול-תכלת צריכים להוציא מראש סט רביעי וזה משהו שנדיר שקורה אצל קבוצות בכלל וישראליות בפרט.

13. matanbl22 Member

הסט הלבן חייב להיות חלק? אי אפשר להוסיף למשל פסים כחולים?

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר להוסיף קישוטים כאלה ואחרים אבל פסים/משבצות אני חושב שחורגים מהתקנון המטופש הזה.

15. avivank Member

זה נראה סבבה לא יותר מדי העיצוב לא באמת של הכותל או משהו שקשור לירושלים(אבל החליטו לשווק אותו כאילו לאומברו אכפת מביתר) הספונסר איכזב אותי למה להשים כמדבקה עם רקע.

מצב נושא:
הנושא נעול.