הגרלת מונדיאל 2022 בקטאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏1/4/22.

1. DRORIKO Member

ברזיל כנראה תעלה אבל לא תלקק דבש בבית הזה. שוויץ זאת אחת הנבחרות הטובות באירופה, עוד כשהוגרלנו איתם באותו בית במוקדמות אמרתי שאני חושש וכנראה ידעתי טוב מאד למה. השאלה זה איזה סרביה נקבל, האם זאת הנבחרת החלשה של המונדיאל הקודם או שצמד הדושאנים הולך להתפוצץ. בכל מקרה זאת תהיה הפתעה אם ברזיל ושוויץ לא יעלו.

2. Telkiyski Member

צודק

3. morata Member

כמו שאלכס אמר, 2014 עם איטליה ואורוגוואי של סוארס. יותר מזה, הבית ב-2002 עם שבדיה, ארגנטינה וניגריה שהוגדר בית המוות. ארגנטינה אפילו נחשבה לפני אותו טורניר המועמדת הראשית לזכייה

4. Telkiyski Member

ועדיין מאז 2006 ב-4 מ-5 טורנירים אנגליה בבית קליל.

2002 אגדה עם יהודה ארם בוכה באולפן

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שקורה כשיש יותר מדי נבחרות בטורניר. אני מעריך שנקבל פה ושם הפתעה, אבל כעיקרון כל הגדולות צריכות לעבור הלאה. אם זה מהמקום הראשון או השני.

6. prica9 Member

בית6 זה שחזור של בית 5 ממונדיאל18.
    רק קמרון במקום קוסטה ריקה

7. prica9 Member

בושה וחרפה הפיפא האלה.
    אני חושב שזה בכלל יונייטד שגומלים להתאחדות על כל מתנות השיפוט שהם מקבלים מהם.

#במוחשלהסקאוזר

8. Telkiyski Member

וגם הבית של צרפת צפוי להיות שחזור של 3 מ4.

9. RubberSoul Member

הולנד סנגל יהיה המשחק הראשון בסוף, לא קטאר-אקוואדור. בטח בגלל הפרשי השעות מדרום אמריקה וגם זה משחק שיהיו לו צפיות.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מעניין להבין את הסיבה הרשמית, הפרשי השעות לא נראה לי מהווה שיקול, זה לא מונדיאל ראשון שיהיו הפרשי שעות בין היבשות, משחק הפתיחה זה חגיגה עבור המארחת, מעניין למה החילוף.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

11. RubberSoul Member

מלכתחילה השאירו את שיבוץ האיצטדיונים לאחרי ההגרלה, מניח שרצו להימנע ממשחק פתיחה שאין עניין בו. שימו לב שבכל הטורנירים האחרונים היה צפוי רייטינג גבוה יחסית למשחק הפתיחה. בדרך כלל הנבחרת המארחת היא אחת עם תרבות כדורגל אז רייטינג צפוי להיות, או שיש משחק אטרקטיבי.

רוסיה ב-2018, גם אם היתה לה יריבה לא מעניינת, עדיין היתה מעניינת לפחות מהצד המקומי. ברזיל היתה ב-2014, וב-2010 אמנם זה היה דרום אפריקה, אבל השוק המקסיקני משמעותי.

אז ידעו שקטר זו נבחרת מפלסטיק, כנראה קיוו שתשובץ נבחרת אטרקטיבית למשחק הפתיחה. יהיה קצת מוזר אם טקס הפתיחה יהיה אחרי המשחק הראשון, אבל לא בטוח לגבי זה.

12. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבתים היחידים שאמור להיות בהם איזשהו מאבק על העלייה הם 7 (קרב משולש על המקום השני אחרי ברזיל) ו1 (סנגל/אקוואדור - למרות שזה בתכלס בית של "ליגה אירופית", ברמה מאוד נמוכה חוץ מבית 2 שאפילו מאבק מעניין על עליה אין בו). גם בית 6 יכול להיות עם פוטנציאל מעניין - אם קנדה תשחק בבגרות וברמה דומה לזו של המוקדמות, יש לה סיכוי לא מבוטל לעקוף את קרואטיה וגם לעשות הרבה צרות לבלגיה - שתיהן נבחרות בדעיכה.

בהצלבה כבר הכל פתוח, ואני מקווה שהנוק אאוט יהיה הרבה יותר מעניין מהמונדיאלים האחרונים. בגדול מאז 2006 אני לא זוכר נוק אאוט עם כל כך הרבה משחקים שיוויוניים פוטנציאלית (ב2014 למשל הייתה ממש נפילה בעניין של המשחקים אחרי שלב הבתים, וחבל).
    מה שכן, לאנגליה והולנד אמורה להיות דרך קלה מאוד לרבע הגמר. אוי ואבוי להן אם הן לא מסיימות במקום הראשון בבתים שלהן. וקלאסי שפורטוגל עם סנטוס הדגנרט תפשל מול אורוגוואי, תסיים במקום השני בבית ותודח מול ברזיל בשמינית.

13. alexshw Member

סביר להניח שפורטוגל תבזבז עוד טורניר עם דור איכותי על פינישר פנסיונר שמשחק בשביל עצמו וכמובן מאמן הגנתי שמשרת אותו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אוהב מגוון רחב של סגנונות ומשחקים בין נבחרות מיבשות שונות . בטח שזה יחסית שקול לפחות על הנייר.

בגלל זה בית 8 שמרכיב את פורטוגל, אורווגואי, דרום קוריאה וגאנה זה בית "מונדיאלי" קלאסי. מצד אחד כל נבחרת מיבשת שונה מצד שני אין פערי רמות גדולים מדי על הנייר.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

15. Roy t Member

אנחנו הולכים להנות מבתים 6,7,8.....אני דווקא מרוצה מההגרלה, שכל החזקות יגיעו לנוקאאוט

Sent from my SM-G950F using Tapatalk