הליגה הלאומית 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏23/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אז אני מתבלבל עם מישהו אחר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. HHFC1924 Member

אם יש קבוצת מגזר שכן הייתי רוצה שתעלה (למרות שאני עדיין חושב שבני יהודה תעלה למרות פתיחת העונה שלה) היא כפר קאסם. כרגע היא הקבוצה עם הכושר הכי טוב (ביחד עם כפר סבא) ויש לה את שלומי דורה שכאוהד הפועל חיפה שמכיר אותו טוב יודע שהוא מאמן אהוב ותותח שמסוגל להעלות כל קבוצה ליגה. אז אם בני יהודה בסוף באמת לא תעלה זו תהיה כפר קאסם שתעשה זאת במקומה.

מעניין רק אם שנה הבאה בלאומית תהיה גם מ.ס. אשדוד וגם הפועל אדומים אשדוד האם מ.ס. תישאר מ.ס. או שתחליט לחזור להיות מכבי עירוני אשדוד ולמעשה להתאחד עם הקבוצה שנמצאת בליגה א'

3. matanbl22 Member

בחיים לא יהיה איחוד בין מס אשדוד לקבוצת האוהדים עירןני אשדוד. שום צד בחיים לא יסכים

4. HHFC1924 Member

יש רק את ג'קי שלא מסכים שמ.ס. תחדל מלהתקיים. מעריך שמתישהו הוא יבין שאף אחד באשדוד לא אוהד את מ.ס. והם בוחרים או בעירוני או באדומים

5. RubberSoul Member

6. DRORIKO Member

טוב אז טסלפפא הקשיב לביקורות וירד מה-3 בלמים, מה שהביא לו נצחון. זה כבר הופך אותו לפחות אטום מסולשיאר.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בגדול הוא עלה לשחק עם 4 בלמים בלי מגנים בכלל כשהשחקנים הכנפיים מתפקדים בהגנה כמגנים ויוצרים מערך די הזוי של 6-3-1 כשמגנים ו4-3-3 כשתוקפים.

לא יודע אם זה מה שהביא את הניצחון כי זה היה משחק פחות טוב מהקודמים עם פחות מצבי כיבוש פשוט עם כדור אחד ברשת אבל מי אנחנו שנתלונן אחרי כמעט חודשיים בלי גול

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוני סטויאנוב מהפועל כפר סבא מועמד להגיע אלינו, מישהו ראה אותו ויכול לחוות דעה?

9. DRORIKO Member

קיצר מי אתם מהמרים שתהיה העולה השניה לצד בני יהודה

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

צפיתי ברוב המחזורים העונה בלאומית וזו הודעה שלי עליו אחרי המחזור הרביעי . לדעתי הישראלי עם התקרה הכי גבוהה בלאומית וברור שהוא לא שייך לליגה הזו.

(אולי תיקח את יכולות הסקאוטינג שלי בעירבון מוגבל כי אשתקד זה היה בזיע שהדעה שלי עליו הייתה זהה והוא לא רואה דקות באשדוד בינתיים)

הבנתי שהוא קשר אמצע טבעי אבל הוא משחק הרבה באגף ימין. יש לו כושר נהדר, טכני מאוד, אין הרבה מגנים ימניים ישראלים עם טכניקת הגבהה כמו שלו, מרגיש בנוח בחלק ההתקפי. שחקן שחייב לשחק בליגת העל, בטוח שיש לו מקום בכל סגל בארץ.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/21
    EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. Melikson24 Member

אם דודו ביטון לא יעשה שטות ויעזוב בינואר לליגת העל אז לדעתי נס ציונה. יש להם קבוצה טובה ומגובשת

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. Love Is Red Member

הפועל כפר סבא או כפר קאסם יחד עם בני יהודה

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפר קאסם במקום השני, נקודה מנס ציונה המוליכה, מודיעה מיד אחרי ההפסד לאותה ראשונה על פיטוריו של שלומי דורה. פיטורים ממש אדיוטים סליחה.

מאחל להם שזה יפגע בסיכויים שלהם להעפיל. אני בלי קשר חושב שריינה, כפר סבא וכמובן נס ציונה, עדיפות עליה במאבק על הכרטיס אולי השני ליד בני יהודה.

prica9 אוהב/ת את זה.
  14. matanbl22 Member

לדעתי הסיבה היא שהקבוצה קרובה לעליית ליגה אז החליטו לזעזע את המערכת וליצור בלאגן שלא יעלו ליגה חלילה

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  15. ייא Member

למה שהם לא ירצו לעלות?
    מה ההבדל בין קאסם לנסצ? שאם תעלה שוב תארח בפ''ת בשעות הזויות לעיני 44 צופים בינואר.... מה האינטרס שלה לעלות ושל קאסם לא?

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.