הליגה הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/8/17.

1. Raulito Madridista

-מרקו אסנסיו "העתיק" את אשתו מדינה וכן הלאה, הוא לבטח לא ציפה לזה. אני חושב שבריאל מדריד היו מעדיפים, לא מדבר על האוהדים אלא חשוב מכך, המאמן והנשיא - שהוא יישאר, ולא להביא את ברהים דיאס על אף שברהים כאילו צעיר ויכול להשתפר.
    -דיברת על עניין ההזדהות, אבל זה ששחקן צרפתי הוא לא חזות הכל. עוסמאן דמבלה עדיין מסמל המון דברים שמגעילים בכדורגל. אם אני אגיד שהוא תאב בצע אז גם קיליאן אמבפה כזה, אחלה, אבל אמבפה "הרוויח" את הזכות. דמבלה היה שבע מאוד בברצלונה, לא מקצוען, שחקן שזורק זין.
    -קראתי את הריאיון של ניימאר היום. הוא מרים לליאו מסי, סבבה, היחס של האוהדים הצרפתיים היה מטופש ומגעיל. אבל כשהוא אומר "שעבורו" זה היה גיהנום זה מעליב. הוא קיבל כל כך הרבה כסף ונתן להם כל כך מעט, מעט ממה שהם רצו וקיוו, לא ללכת לבדוק סטטיסטיקה של גולים ובישולים.

-מדהים בכל זאת כמה שחקני התקפה טובים יש להם כשכולם כשירים. יפה הם ואיפה ריאל מדריד - ואני מסרב לכנות את ג'וד בלינגהאם שחקן התקפה.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכסי בקה בקה, שחקן ניס שהבקיע את שער הניצחון היפה נגד מכבי ת"א בשנה שעברה מאיים כעת להתאבד בקפיצה מגובה רב, הפסיכולוג של ניס והמשטרה מעורבים, נחכה להתפתחויות.

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכסי פאקה פאקה. סליחה.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

5. cheddar Member

בדיוק דובר על הסיכון של איזור מארסיי באולימפיאדה ועכשיו הם מראים מה הם עושים

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Nigel de Jong

מי זה סקלי אלבארו הזה של ליון (מושאל לברמן) ולמה בסרטונים שרצים הוא נראה כמו הכלאה של יאיא טורה ודקלן רייס?

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שחסרות סיבות לשנוא את אופ"א אבל ההתעקשות שלהם למנוע מברסט לארח בביתה במשחקים באירופה בעונה הבאה זו סיבה ממש טובה.
    אם פ.ס.ז' מסוגלת בכל שנה להגיע למשחק חוץ בברסט במסגרת הליגה גם ריאל מדריד ובאיירן מינכן יוכלו להתארח שם במסגרת ליגת האלופות, הכל טוב לא צריך להרוס את הכדורגל יותר ממה שהרוס וחסר רגש כיום.

EO11 ו-uri אוהבים את זה.
  8. RubberSoul Member

גם לג'ירונה עשו בעיות עם האיצטדיון, ובהנהלה התרצו וישפצו מה שצריך. זה עולה כסף שלא כל מועדון קטן מוכן להשקיע.

9. yakov_y YNWA

למה מץ במבחנים ולוריון ירדה ?
    לוריון כבשה יותר, במפגשים בניהם היו ניצחונות חוץ, 3-2 ו-2:1.
    כאילו בגלל שמץ כבשה יותר בחוץ היא נשארה ? מגוחך.

10. RubberSoul Member

יותר תמוה לי למה הקבוצות מהליגה השנייה משחקות שני סיבובים יותר בעוד הקבוצה מהליגה הבכירה מחכה כבר בגמר.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

רכבת מאמנים אצל הקבוצות הבכירות:
    פרנק הייז עוזב את לאנס אחרי קדנציה מוצלחת ועובר לניס.
    וויל סטיל שהתחיל כסיפור סינדרלה בראנס והתפוטר לפני סיום העונה יחליפו בצפון מזרח צרפת.
    ברונו ז'נזיו שפוטר מראן במהלך העונה האחרונה יחליף את פאולו פונסקה בליל.
    מי שרצתה מאוד את פונסקה וניסתה ללא הצלחה להחתים קונסייסאו היא מארסיי שלבסוף קרובה למהלך גדול ומפתיע ותמנה רשמית בקרוב את דה-זרבי מברייטון.

12. DRORIKO Member

אף פעם לא עפתי על דה זרבי. העיקר בנו לי איזה הייפ סביבו כאילו הוא מרצ׳לו ליפי, בסוף הגיע למארסיי.

13. k_700 Member

הוא בלוף ענק.
    גם בצרפת יבינו את זה.

14. RubberSoul Member

במארסיי לא נכשל כל מאמן שני? מאמן רציני יודע להימנע מהמקומות האלה, אז באמת לא ברור מה הוא חשב לעצמו.

15. k_700 Member

מה חשב לעצמו? כנראה למרות כל ההייפ והזיוני מוח שהוא מקושר לכל מועדון גדול לא באמת היו לו הצעות קונקרטיות רציניות יותר ובברייטון מזערו נזקים כשהגיעו איתו להסכמה על פיצויים.
    אותי זה לא מפתיע, לא החזקתי ממנו בשום שלב. הכדורגל שלו צפוי, אין הגנה, המון מזמוזי כדור, מגיב באיחור תוך כדי משחקים.
    היה אפשר להסתיר את החוסר מושג שלו בהגנה כשהיו שם עילויים הגנתיים כמו קאייסדו וקולוויל לפני שנה.

פריולי, אחד העוזרים שלו מסאסולו שבדיוק עבר מניס, מרשים אותי יותר.