הליגה הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/8/17.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניס כרגע:
    מקום 2 זמנית(למרות הפחתת נקודה).
    ההגנה הטובה בליגה.
    היחידה שלא ספגה העונה בפארק דה-פראנס - פעמיים.
    היחידה שלא ספגה העונה מול פ.ס.ז' - פעמיים 0-0 בפארק, 0-1 היום בריביירה.
    הקבוצה היחידה שפגשה את פריז העונה יותר מפעם אחת ולא הפסידה לה, כולל הקבוצות מליגת האלופות.
    אולי בדרך להופעה ראשונה בשלב הבתים של ליגת האלופות.
    גמר גביע ראשון מאז 1997(תפגוש את נאנט במאי) אז גם זכתה בתואר האחרון שלה.

גאלטייה ממשיך לנסוק.
    הרכש הטוב ביותר שעשו בניס הקיץ.

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של שחקן קנטאן מרלאן מנאנט, פעם שלישית שאני רואה אותו ולמרות שהוא משחק בעמדה חדשה לו(קשר התקפי שהוסב לעמדת המגן השמאלי) הוא נראה נהדר, קטן קטן אבל יודע להשתמש בגוף ומבחינה התקפית הוא פנטסטי, משתתף בהנעת הכדור ובמשחק ההתקפה כמו מיני-קאנסלו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

איך גלטייה כל הקריירה מאמן בצרפת? או שהוא לא רוצה בחו"ל?

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא רק עכשיו זוכה להכרה כמאמן בכיר בצרפת, אם ימשיך להצליח עם ניס יציאה החוצה כנראה תהפוך לאופציה.
    לפני כן בסנט אטיין נחשב למאמן ליגה טוב אבל לא יותר, כי לא היה שחקן גדול, עד השנה שעברה לא הייתה לו אליפות, הוא לא זר, ככה זה בצרפת.
    גם גורבנק שהחליף אותו בליל זכה לבוז עוד לפני שאימן משחק אחד ומקבל המון ביקורות למרות שבמכלול העונה של ליל לא נוראית בהתחשב בבעיות מחוץ למגרש. ניס בקיץ הלכו על בטוח והנה הם פייבוריטים לסיים על הפודיום ולקחת גביע, ליון שרצתה את גאלטייה אבל הנוכחות של ז'וניניו הפריעה הימרה על פטר בוס ועדיין מחפשת את עצמה, מארסיי נפלה יפה עם הבלוף של סמפאולי הליצן ומונאקו גם נמצאת עכשיו בתקופה של עוד חילופי מאמנים.

alexshw אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי עליו כבר לפני כמה חודשים בדיון של ארסנל.
    בקצרה לא חושב שהוא יכול להוביל חוד של קבוצת טופ ויש עליו הייפ שטיפה גדול מהיכולת שלו אבל כן יכול להיות שחקן מסייע/משלים טוב מאוד לחלוץ טוב ממנו. יצטרך לעבור לקבוצה שמשחקת עם שני שחקני התקפה בחוד.

itzik.miro ו-אלעד אוהבים את זה.
  7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע לקאזטי

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. k_700 Member

בול.
    מתאים מאוד לארסנל לקפוץ ראש על העסקה הזאת.
    לא מתאים בעליל לפרסונל ההתקפי שלהם.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי סרטון יוטיוב שלו וקלטתי שהוא משתמש הרבה בשני הרגליים. מסיים יפה ברגל שמאל, אבל בועט פנדלים בימין. בנוסף, נראה חזק, יציב, זז טוב באמצע, לא פוחד ממגע. קצת מזכיר את דניס של ווטפורד. שזה אומר אחלה חלוץ לסגל של ארסנל, לא בטוח שהוא לבדו מספיק.

עד היום חטפנו איידס מליל, אולי פעם שלישית גלידה אם זה יקרה. הוא נראה כמו מישהו שמתאים לארסנל להביא. בעיקרון, הוא בפרופיל הנכון. אנחנו לא הולכים להביא את האלאנד, ואני לא רואה הרבה חלוצים שם בשוק שאפשר להגיד שהם מוכנים או מתאימים לטופ 4 באנגליה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמפאולי בדרך החוצה ממארסיי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

@Nigel de Jong
    ראיתי הרבה פנדלים גרועים בחיים שלי. מה שהיה עכשיו במונפליה לא ראיתי בחיים.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניס מועדת, מארסיי מנצחת, ראן מביסה את ליון(שוב) ושטרסבורג ממשיכה להפתיע.
    המאבק על מקום בפודיום לוהט ובראשון חתיכת משחק בולודרום בין מארסיי לניס.
    אם עד העונה היריבות ההיסטורית בין המועדונים הורגשה בעיקר מהצד של ניס אז העונה זה דו-כיווני לגמרי, הקבוצות מתחרות אחת מול השניה על המקום השני והאירועים במשחק הליגה הקודם בריביירה בו שחקני מארסיי הותקפו ע"י האולטראס של ניס, התבוסה שניס הנחילה למארסיי ברבע גמר הגביע והפרויקט החדש והמבטיח בריביירה העלו את היריבות בין הקבוצות צעד אחד קדימה ואין לי ספק שהולודרום ילבש חג כמו במשחקים מול פריז וליון. מארסיי השנה לא טובה בבית ומתקשה מאוד התקפית מול יריבות שמתגוננות, לניס של גאלטייה אין בעיה לשבת מאחורה ולעשות הגנה נכונה עם שני קווים ישרים בקישור ובהגנה ולצאת קדימה מהר עם שחקנים כמו גווירי ודלור וגם אין להם אירופה בחמישי, ההיגיון אומר שהם לא מפסידים את זה.

עבור סמפאולי שהרוויח קצת שקט אחרי שני הנצחונות האחרונים מדובר בשבוע החשוב העונה, הגומלין מול באזל בקונפרנס ליג והמשחק מול ניס יקבעו אם יסיים את העונה בפרובנס או שנראה זעזוע נוסף על הקווים קצת יותר משנה מאז הפעם הקודמת.

alexshw אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

אוהדי פריז סן ז'רמן שרקו בוז לכל השחקנים במהלך הניצחון אתמול, פרט לקיליאן אמבפה שזכה לתשואות (האמת שבדקתי את כמות הקהל ב-Trasnfermarkt, כתוב שהיו 44 אלף אוהדים למרות שראינו קרחות ביציעים - ולפי המספרים כבר היו ימים עם פחות אוהדים), והתמקדו בעיקר בניימאר ובליאו מסי כמובן. הם אפילו הריעו אחרי פאול שספג הברזילאי שהיה על כר הדשא וכאב.

- אני בטוח שגם מסי לא מרוצה מהיכולת שלו העונה, הוא נעלם בדקות הקשות נגד ריאל מדריד, זה לא שהוא ניסה דריבל ולא הצליח, הוא פשוט לא דרש את הכדור. אבל כמובן שהקהל אגר עצבים על המשחק וזה יצא על שחקן הרכש הנוצץ שהגיע בקיץ, זה לאו דווקא תלונות קשות כלפיו.
    - הבעיה הגדולה שלהם באמת היא עם ניימאר, זה תסכול מצטבר על עונות חלשות, מסיבות, פציעות וכן הלאה. אני לא יודע איזו קבוצה תיקח אותו ולדעתי גם בברצלונה כבר לא רוצים אותו. אם הוא יעזוב - אין דבר. אני לא חושב שהולאנד נמשך לליגה הצרפתית אבל בטח יגיע שחקן גדול גם אם זה לאו דווקא מה שהם הכי צריכים כי פשוט אל חלאיפי מאוהב בתוכנית הזו. כן יש להם שחקנים בסגל שעושים עבודה שחורה ושחקנים איכותיים בעמדות אחוריות.

14. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

15. סמואל אטו Member

פסז' מגיעה ל"משחק עונה" בליגה הצרפתית עם רמת מוכנות של קבוצה בליגת הותיקים.

אני לא ממש מכיר את מבנה הבעלות וניהול של הקבוצה הזאת, אבל אם יש להם רצון באמת לנהל מועדון כדורגל מצליח אז העונה הזאת צריכה לשמש כצומת דרכים עבורם.
    אני מעריך ששינוי אמיתי צריך להתחיל בלהחליף את אל-חלאיפי ולבנות הכל מחדש.