המחזור העשירי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/10/21.

1. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. k_700 Member

כל הכבוד, על פני שנתיים זה אחד מ-3 המאמנים שעושים את העבודה הכי מרשימה בליגה.
    בן ג'ונסון הילדון שהוא קידם משחק נהדר ותופס שם את המשבצת של המגן הימני.
    נדמה לי שבמעל 700 דקות, במשחקים שהוא פתח בהם הם רק היום ספגו שער ראשון. מרשים מאוד.

וכמובן 0 מילים על השחקן שהדרכון שלו פשוט פוגע בו כי הוא שחקן פשוט נהדר-

הכי מרשים בליגה.
    מקטומיני אנגלי עאלק.
    אחרי עשרה מחזורים להיות על אותה כמות נקודות כמו סיטי, לכבוש מספר שערים זהה, 2 נקודות מליברפול.
    והכי חשוב הצמד בנראחמה+אנטוניו אחראים על יותר שערים> טוטנהאם.
    קלאס ב0 מאמץ.

3. Bruno Fernandes Member

ועם כל זאת קיי -הייפ מוגזם.
    שחקן מוגבל ביחס לאוננות התקשורתית,תג המחיר שהוא פאתטי על גבול הארי קפטן כפכפי ריבוק\ג'ק החיקוי של בקס מעליקספרס
    ובהשוואה לשחקנים אחרים בליגה בעמדה שלא פחות טובים ממנו ומתומחרים בחצי. לא יותר טוב מביסומה או טילמנס .
    מחלקת הרכש אצלך תשים עליו 100 מיליון רק כדאי שלא ילך לאבו דאבי\מוסקבה (ששם הוא לעניות דעתי בכלל לא באנקר בהנחה וחותם בדיוק כמו רונאלדיניו מלונדון אילו היה חותם ).
    מקווה שבאבו דאבי ומוסקבה ירצו למשוך קהל אוהדים חדש המנופף דגלי פלסטיק,ובכך יחתימו את האוברייטד האנגלי התורן.
    אחרת גשם החמישיות ימשיך לרדת במנצ'סטר.

לפחות רונאלדו מנע מאיתנו החתמה של קיין-אלכס תשמח

4. k_700 Member

הוא לא בתפקיד של ביסומה או טילמאנס. טילמאנס זה אחד שמשחק ליד שחקן כמו רייס. המחיר שלו גבוה אבל במחיר גבוה אתה מקבל את אחד משני הקשרים האחוריים הכי טובים בליגה(גם אחד שלא נפצע SO FAR *).
    בקיץ קראת לו מקטומיני אנגלי, עכשיו התקדמנו והוא כבר שחקן כדורגל טוב עם מחיר מנופח. אנחנו בכיוון הנכון.
    אגב, ביסומה וטילמאנס לא יעברו לשום מקום בפחות מ60

אם זה תלוי בי אמרתי לך את מי אני מביא בכמעט חצי, אבל ברור לי שאנחנו לא באמת מסתכלים על מי שאני רוצה.
    אם זה לא הכסף שלי ושלך, מה אכפת לי שיזרקו 90 מליון פאונד על רייס? אופציה מצוינת, בגיל הנכון, צבר נסיון טוב והוא רק משתבח.
    שחקן אנגלי במחיר גבוה מאוד שמגיע לקבוצה גדולה עם פחות סימני שאלה מגריליש/מגוויר לדעתי.

אגב, הוא לא באנקר בצ'לסי? לדעתי הוא מושיב אפילו את קאנטה על הספסל שם. אי אפשר באמת לבנות על הכשירות של קאנטה יותר ומהרגע שאחד כמו רייס משתדך עם טוכל הוא לא רואה ספסל, לידו כל קשר ברוסטר של צ'לסי יוכל להרגיש נוח.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/21
  5. Footballover Member

רייס שחקן מפחיד. עוצמות שלא קיימות בליגה הזאת, זה פאביניו על סטרואידים. 90 מיליון זה מחיר מנופח אבל אלה המחירים ומדובר על שחקן שסוגר לך פינה סופר חשובה לעשור הקרוב.

6. prica9 Member

שחקן ענק.
    לגבי המחיר, אני יכול לחשוב על 20 שחקנים לפחות שעלו במחיר מנופח מרייס

7. alexshw Member

גניבת דעת מושלמת

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

prica9 אוהב/ת את זה.
  8. superleeds Member

נוריץ-לידס-2:1. ידס ניצחה קרב התחתית ועלתה מעל קו האדום. לצערי לידס היא צל של עצמה משנה לשעבר ואיך שנראה כעת, עונה קשה לפנינו. עם כל זאת היה כ"כ חשוב לקחת את הנקודות אתמול. אולי זה יתרום לביטחון עצמי.
    ומה נגיד על נוריץ אלופת הצמפיונשיפ נותרה ללא ניצחון אחרי 10 מחזורים. האם יש תקדים לדבר כזה?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.