המחזור התשיעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/10/21.

1. Lebron Member

אני מסכים, אבל עדיין יש הבדל בין מועדון ששופך מאות מיליונים על שחקנים (בין אם זה בהעברות או בחוזים מנופחים), ועדיין נכשל, לבין מועדון שמרוויח מההתנהלות הכלכלית שלו ומשיג את המטרות שלו כל עונה.

2. Bruno Fernandes Member

בסוף זה כלכלי .
    הוא טיפש והסוכן שלו אם הם לא זיהו מה שאני ואתה אנשים פשוטים ברמת הבנת הכדורגל רואים בבירור
    שביונייטד עלולה להיווצר בעיה לקדם את הכשרון.
    סאנצ'ו נער שכונת העוני בחר בסוף בשטרות.
    עם כמה שזה קלישאתי זו המציאות.
    הוא יכל לקחת סיכון להשאר עוד עונה דורטמונד או ללכת ליונייטד לא היו עוד אופציות.

3. alexshw Member

כל מי שחותם ביונייטד בשנים האחרונות זה לא שחקנים שבאמת אוהבים כדורגל, אלא רק כדי לנפח את חשבון הבנק.
    אין סיבה מקצועית לבוא למערכת כזו. סין אירופית.
    גם אם הייתי בטעות חותם ביונייטד, הייתי בורח ממנה אחרי שנה כבר.

4. Scouser Member

איזו תוצאה. לא חשבתי שאראה דבר כזה בימי חיי. התוצאה הכי מהדהדת שיש בכדורגל (מטעמים היסטוריים), ועוד בOT.
    כפיים לכולם אצלנו, במיוחד לסלאח שאם יש עדכון לפיפא הוא לגמרי OVERALL 99. מרחף על הדשא.
    חבל שעידן סולשיאר נגמר (למה בעצם הוא עוד בתפקיד?). היה כיף כל עוד זה נמשך.

oranfu, WellNeverDie ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים החיזוק שהוא מבקש זה מוראטה, דרינקווטר, זאפאקוסטה, אמרסון ובקאיוקו.

Scouser Tommy ו-VAR אוהבים את זה.
  6. VAR Member

מה גורם לך לחשוב שדורטמונד מעוניינת להתחרות? כל העונה שעברה זעקה חיזוק בלפחות בלם אחד ומה שקרה זה שהביאו בהשאלה בסוף החלון את הבלם השלישי של וולפסבורג (שהתגלה באופן אירוני כבלם הכי טוב בסגל) בגלל שכולם היו פצועים וכמובן הוא שלישי ברוטציה כי יש שחקנים שאסור להושיב על הספסל מטעמי PR. מזכיר לך מועדון כלשהו?
    אני רוצה לראות את קונטה תולה על העץ את רונאלדו שישחק אצלו בהליכה. מדובר פה במאמן שג'אקריני, גרציאנו פלה ואדר פתחו אצלו בהרכב בנבחרת (זה בסדר גמור אם אתה לא מכיר את השמות האלה) והסיבה היחידה היא - שהם רצים בלי הפסקה. אין דבר כזה אצל קונטה שחקן שלא רץ. אין בעיה אם אתה נגר שלא יודע מה לעשות עם הכדור כל עוד אתה יודע לרוץ. עכשיו תחשוב על מאמן כזה ומנגד סגל שחקנים שרונאלדו ופוגבה הם הפנים שלו.

לא מאמין שהוא יגיע, הוא חייב להיות יותר חכם מזה. לא חושב שהוא שורד שם חודשיים.
    מה כדורגל בלרצות להיות שני כל הזמן? דורטמונד לגמרי מועדון פופוליסטי שהתמכר לPR.
    ביונייטד שופכים מאות מיליונים כי:
    א. זה שיווקי
    ב. הרף לעלייה לאלופות מהג'ונגל שנקרא הליגה האנגלית הוא גבוה פי מיליון מאשר בגרמניה. זה יעשה נפלאות לכדורגל הגרמני אם הוא יאבד נציגה באלופות. הלוואי שצרפת תעבור בדירוג.

כפי שראית בעונה שעברה גם עונה אומללה ברמות הפטר בוס הספיקה לדורטמונד לסיים בטופ 4 נטו בגלל הכישרון ההתקפי שהיה לה. ביונייטד בונים על אותו הדבר בדיוק, רק שבאנגליה גם זה עלול שלא להספיק.

7. alexshw Member

לרצות להיות שני זה בערך המוטו של כל הבונדסליגה. יש בעיה מערכתית בבונדסליגה. אבל בדורטמונד משחקים כדורגל, רוצים כדורגל. ביונייטד לא זה ולא זה. דורטמונד תורמת לענף, יונייטד מייצגת כל מה שרע בענף הזה. לא פלא שבעליה עמדו במרכז הניסיון להקמת סופרליג. הם מחפשים כסף לא תלוי בתוצאות במגרש, כי אין להם רצון להתעסק בכדורגל.
    כפי שרשמתי עוד באפריל, העמידו את הסבא פרס בפרונט, אבל הבעלים האמריקקים של מועדוני פרמייר ליג הם לב המהלך והאדריכלים שלו.

8. Bruno Fernandes Member

Var
    הבלוף עשה אצלו את התקופה הכי טובה בקריירה.כך שזו דוגמא לא טובה (והוא יספסל את האפס).
    ואני מאמין שידע לעשות התאמות עם רונאלדו,הבעיה זה לא הלחץ של רונאלדו אלא כלחץ יחידתי, יש כל כך הרבה ניתוחים ברשת ותמונות שמראות בבירור את עומק הבעיה שלא קשורה לרונאלדו בכלל.

פנסיונר- איך זה מבטל את מה שהוא הביא לאינטר ויובנטוס בבחינת בניית סגל? לאף מאמן אין פלופים?
    עזוב שהוא בשורה התחתונה לקח פולהאם עם הרבה כסף שסיימה מקום 10 והביא לה אליפות. מה אני אגיד לך כמה אליפוית ראו שם
    את זה כמובן שחכת אבל יש לך נסיבות מקלות אתה כבר לא צעיר אדוני.

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשאל את החבר'ה מהפורום האיטלקי מי בנה את הקבוצות של קונטה באיטליה.

קונטה מאמן טוב עם לא מעט חסרונות שבאופן סיסטמתי שובר את הכלים כשהסיטואציה לא אידאלית. הוא רחוק מלהיות מניה בטוחה.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מהקטע של הPR? ליברפול של העונה שעברה 1 ל1.

11. VAR Member

לא יודע מה היה מאחורי הקלעים בסופרליג אבל אני לא בטוח בכלל שבהינתן ארגון יותר איכותי דורטמונד הייתה נשארת בחוץ (נכון גם לגבי באיירן וPSG). יצאו לתקשורת עם 12 קבוצות וציפו שאופ"א ופיפ"א לא יגיבו (ובכך ירתיעו את האחרות מלהצטרף), התנהלות חובבנית ביותר שבאיירן ודורטמונד ידעו לא להיות שותפות לה.

בדורטמונד היו רוצים שהכדורגל יהיה חובבני, כמו שישי בצהריים בשכונה. כולם עולים אף אחד לא יורד. אם הם הפסידו 4-3 הם גאים שהיו שותפים ל"משחק התקפי" ומוכרים לאוהדים עוד מזה. לא רואה איך זה תורם לכדורגל.

דורטמונד של קלופ תרמה לכדורגל. ממנה לא נשאר כלום חוץ מהשיטה ההתקפית. את טוכל העיפו אחרי שתי עונות כי היה האנטי תזה של זה.

12. VAR Member

אז ביונייטד במקום בלם היה צורך בקשר. אבל לא היה מי שימכור חולצות אז ירדו מהעניין. בדורטמונד אף אחד לא רצה שהומלס יירד לספסל (וזה שחקן שבלי PR היה משחק היום באיזו סנדהאוזן) אז ירדו מהעניין.

13. alexshw Member

שוב הטענה נמצאת במישור אחר - על שאפתנות. יש לדורטמונד גם אסטרטגיה, גם מערכת כדורגל והיא עוסקת קודם כל בכדורגל.

לגבי קונטה, אכן יש לו שם של אחד שמביא תוצאות מהר ובהחלט זה קרה במערכות בריאות יותר וגם עם הכנה בקיץ וגם עם פעולות אפקטיביות בתיקונים שביצעו בסגל. ביונייטד סיכוי רב שזה יראה כמו עם מוריניו.
    יש ביונייטד מאמן וסביבו אין כלום ושום דבר שקשור לכדורגל וגם אותו מאמן לא מתאים לחלוטין.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

@VAR
    אני דווקא חושב שאם יש מועדון שמזכיר את דורטמונד זה ליברפול, ההבדל היחיד הוא בדיוק בנאדם אחד - קלופ.

מבחינת שאפתנות, יונייטד לדעתי יותר שאפתנית משתיהן. היא פשוט מנוהלת ע"י חסרי מושג, אבל מבחינת כוונות ורצון לשים כסף במטרה להגיע להישגים, זה לא בר השוואה בכלל.

ובעיניי העניין עם הקישור של יונייטד לא קשור לPR ושאפתנות אלא לאיפיון מאוד גרוע של הבעיות בסגל והטיפול בהן, ובעיקר עבודת אימון גרועה מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/21
    WellNeverDie ו-Bruno Fernandes אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

לא יודע אם זה מתאים להגדרה מדויקת של שאפתנות, אבל יש ביונייטד רצון לשים כסף בתעמולה וזה מה שקורה ביתר שאת אצל סולשאר.
    PR מעל הכל. גלייזרים בעלים עצלנים. הם לא רוצים לבצע שינויים מהותיים במועדון. כל מה שקראתם בשנים האחרונות היה למראית עין והכל שם מזויף.
    שינוי מהותי, זה קודם כל להביא אנשי מקצוע רציניים מבחוץ שינהלו היררכיית כדורגל. כל המארטו שמארטו האלה קיבלו איזה תואר בתנאים וסמכויות שאף איש מקצוע רציני לא היה מסכים להם.
    אם מארטו הוא מנהל מקצועי אמיתי שיגיד בדיוק מה הראיה שלו בכדורגל, מה הוא רוצה לראות, איזה כדורגל, על מי לבנות, איזה סגנון.
    אני בקושי שמעתי עליו. אין לו שום דבר בקורות חיים מלבד זה שהיה סקאוט אצל דוד משה באברטון ובא איתו ליונייטד. לא קו"ח משהו הייתי אומר.
    יש ביונייטד שאיפה חולנית לא לעסוק בכדורגל. הם גאים בזה שאין להם מושג.