המחזור התשיעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/10/21.

1. Bruno Fernandes Member

ברור שמארוטה בפורום האיטלקי זה גאון היובל.
    אני באופן אישי פחות מתלהב מטבס ופוגבה בזמנו.
    או אריקסן ולוקאקו
    זה גם כל ילד במנג'ר יודע.
    קונטה הוא פרימדונה לא קטנה ובכיין-אבל מאמן שיטתי . לקבוצה שהיא אולדהאם אתלטיק ברמה הטקטית הוא הבחירה הנכונה כרגע.

2. VAR Member

אם מוכנים לתת לו גב כשיספסל את רונאלדו אז כן, הוא הבחירה הנכונה. אבל המערכת ביונייטד תעשה בדיוק את ההיפך מזה.

לא חושב שיש שמץ של סיכוי שהוא יקבל גב למהלך כזה. מועדון לא משלם לשחקן 500K בשבוע בשביל להביא אחר כך איזה מאמן עם אנגלית עקומה שיספסל אותו וישחק עם כל הלינגארדים של הסגל. גם ברונו לא מתאים ל3-5-2 שלו (לא מכיר שום מערך אחר). הוא יהיה אצלו בדיוק מה שאריקסן היה אצלו באינטר. כלומר שחקן ספסל.

כל הזמן שרונאלדו ביונייטד אני חושב שרק זידאן יכול לגרום לזה להצליח בטווח הקצר (ולהצליח בטווח הקצר אני מתכוון למקום 4 ואולי ריצה יפה באלופות כמו שסולשאר עשה בעונה הראשונה שלו, לא להתחרות עם ליברפול צ'לסי וסיטי על האליפות). על איזה מאמן יכול להביא הצלחה בטווח הארוך אפשר לדבר אחרי שרונאלדו יחזור לספורטינג לסיים קריירה.

3. סיונרה Member

רק זידאן. יפתיע אותי אם יחשבו על מישהו אחר

4. alexshw Member

מה יש לתת גב. בכלל ממאמן טוב במועדון טופ אני מצפה ששחקנים ישרתו שיטה ולא מאמן שישרת כוכב. לשחק על כוכב ולבנות סביבו יכול גם אלישע לוי.
    אף מועדון טופ חוץ מסין אירופית כבר לא חשק ברונאלדו בגלל הבעיה הטקטית שהוא מייצר. רונאלדו צריך לעזוב ל - MLS כבר בינואר ופוגבה צריך להמכר גם כן.
    הכי גרוע להביא מאמן כדי שיתאים לשחקן X. כן לא אופתע אם זו המחשבה של יונייטד. זה רק יוכיח את מה שכתבתי בהודעות קודמות. באמת שאז אין מה לאוהדי יריבות לחשוש.

ויהיה מוזר אם זידאן יסכים להגיע למיטה כה חולה, אחרי שידע לברוח מריאל מבעוד מועד כשצפה שיתחילו בעיות. וצריך להבין שזידאן בריאל חצי אלוהים. כולם מעריכים ומכבדים אותו. יש לו אוטוריטה שם.
    ביונייטד הוא יהיה עוד מאמן.

5. VAR Member

רונאלדו יעזוב לMLS? בהצלחה לשכנע אותו בזה. אפילו אם יש מועדון אמריקאי שמוכן להשוות לו את מה שהוא מרוויח ביונייטד אני לא רואה אותו עושה את זה. מיונייטד הוא עובר רק לספורטינג או פורש.

6. alexshw Member

אני מעיף אותו לספסל. שיעשה שם מה שהוא רוצה. מעדיף לשחק עם קבאני בחוד.
    רונאלדו לא ירצה להשאר אחרי שיתייבש זמן מה בספסל. הבעיה תפתר.

7. VAR Member

תעיף אותו לספסל תקבל מכתב פיטורים כעבור לא יותר משבועיים.

לכן אני לא חושב שקונטה יסכים לבוא.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. prica9 Member

אוףףף רונאלדו הורס את הקבוצה צריך למכור אותו.

אמירה הזויה

9. alexshw Member

שבועיים אחרי המינוי? קרקס ברמת הפועל רעננה. זה טו מאץ' אפילו על הליצנים של יונייטד.

10. Bruno Fernandes Member

Var - אתה כנראה לא רואה מספיק משחקים,ברונו הוא היחיד שמתאים בטוח לשיטה הזו, כי הוא מגוון ויכול לתרום גם במשחק הגנתי ,(בניגוד לאריקסן, שאגב אריקסן בשלב מסוים כן תפס מקום קבע בהרכב .אבל זה לנושא אחר)
    למה אני אומר שברונו היחיד שמתאים ? כי שאר השחקנים בסגל שאמורים לאייש את 3 העמדות (מאחורי 2 החלוצים),פשוט לא טובים בכדורגל לפחות ברמת הפריימר ליג\צאמפיונס.
    בנוגע לרונאלדו-תראה כל הפרשנים ואוהדי יונייטד ברשת אמרו שיונייטד חייבת חלוץ חוד. וזה כי קאבני פלסטר ושאר החלוצים בסגל הם לא שחקני סגל לגיטמיים באף קבוצה רצינית שלנו ואני מניח שראית כאלו שליונייטד טרם פרישתו של פרגוסון.
    זיינו תמוח על האלנד וקיין-מאחר והם לא זמינים רונאלדו האופציה הטובה ביותר. זו עובדה ,את מי עדיף להביא את זה שרץ כמה קילומטרים יותר ? או חלוץ של 100 מ130 ב3 עונות האחרונות? קבוצה שמשחקת היטב כיחידה יכולה לחיות עם רונאלדו .
    אני מניח שגם קונטה וגם ה532 שלו או זידאן ב433 או כל מאמן שיגיע יבין שבעצם יש לו עדיין את אחד מחמשת החלוצים הטובים ביבשת בסגל.

11. VAR Member

מוריניו פוטר ברגע ששרף את חדר ההלבשה. למה שגורל של מאמן יהיה שונה במקרה הזה? רונאלדו שחקן יותר נוח לאימון מאלכסיס?
    זו חשיבה מאוד עקומה בעיניי להביא ב500K לשבוע מישהו שלא מתאים וצריך לבנות סביבו סגל בהתאמה אישית (מה שברור שאין ביונייטד) רק כי אין מישהו אחר זמין בשוק. אז משחקים עם קבאני ומרסיאל עד שתיפתח אופציה מעניינת יותר.

מילא אם היה חותם רק לעונה, למה לזיין לעצמך גם את העונה שאחריה? הרי אין באמת מאמן שיכול לספסל אותו.

12. alexshw Member

למה מאמן יאבד חדר הלבשה אם יושיב את רונאלדו על הספסל ישר? אף מאמן לא מאבד חדר הלבשה בשבועיים, בטח אם הוא יטיב עם הקבוצה על המגרש. אבל שוב אם מינוי חדש הוא לצורך לשרת את רונאלדו אני לא אופתע וזה מאוד מתאים לקו מחשבה במועדון. זה לא יעבוד בשום פנים ואופן.

13. VAR Member

בשום מקום בעולם לא מחתימים שחקן על חוזה כזה מתוך מחשבה שלא יהיה האלוהים של המועדון.

לפעמים התנאים מסביב מבשילים כדי שזה יצליח ויהיה אפשר לגנוב דעת. קובי בלייקרס דוגמה מעולה לזה. באנגליה הנוכחית המקסימום שזה יכול להביא זה מקום 4, אבל למצוא שעיר לעזאזל שימצוץ לרונאלדו ואחר כך יהיה אפשר להפיל עליו את הכישלון זה הרבה יותר קל ולכן זה מה שיקרה. אין לאף מאמן רציני מה להתקרב לשם עד שרונאדו לא עף. את פוגבה אולי יהיה יותר קל להעיף, הפרה הזאת כבר לא מביאה חלב.

14. alexshw Member

בוא זו יונייטד. היא החתימה את מוריניו על חוזה חדשה ופיטרה פחות משנה אחר כך. סולשאר רק חתם על חוזה חדש ל - 4 שנים ותפטר אותו בקרוב.
    אין שום קשר בין מהלך אחד לאחר שם.

רונאלדו חתם בשביל להעלות ערך מניה ושהגלייזרים ימכרו אותן ביותר כסף. על הדרך ימכור עוד כמה חולצות. את המטרה הראשית הוא מילא כבר. השכר שלו כסף של המועדון, הכסף ממכירת מניות הולך לכיס של הגלייזרים.

15. VAR Member

מוריניו וסולשאר זה pawns לעומת רונאלדו. לא ברי השוואה בכלל. מוריניו אולי מאמן יקר אבל השכר שלו זה לא 20% מרונאלדו.

מועדון שחושב מקצועית לא נכנס להרפתקה הזאת מלכתחילה. ליובנטוס הייתה סיבה להאמין שהוא עדיין בשיאו, ליונייטד לא הייתה. זו פרה שיהיה אפשר לחלוב במשך שנתיים ואז אולי תחת הנהלה אחרת יהיה אפשר להקים קבוצת כדורגל. עד אז המקסימום שאפשר לעשות זה למזער נזקים ולהוציא את המקסימום מהמצב הקיים וכנראה שזידאן הכי מתאים לזה. אותו לא תהיה בעיה לפטר אחרי שרונאלדו יעזוב. הבעיה שגם הוא בן אדם די חכם שלא נכנס למיטות חולות.

Roma אוהב/ת את זה.