המחזור ה-12 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/11/21.

1. קשר שמאלי Member

מי אמר שאין ספסל. חתיכת מאבק יהיה על האליפות

2. alexshw Member

בלונג ראן לסיטי וצ'לסי ספסל ארוך יותר. ליברפול תלויה בכשירות/אליפות אפריקה יותר מהקבוצות האלה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

משחק קל, 10-0 מייצג יותר אבל ראמסדייל מנע פה עוד איזה שישה שערים.
    זה מאזן הכוחות בין frauds למאמני כדורגל איכותיים שמסוגלים להעמיד הרכב חזק.
    תכלס אי אפשר לקחת כלום מארסנל של ארטטה. בדרך כלל כשמנסים לחפש בכוח איזשהו התחלה של "תהליך" מדברים על שינוי מערך ושחקנים צעירים.
    ארטטה משאיר חושך, כשיגיע מאמן כדורגל אני לא אתפלא אם הוא יצטרך לשנות הרבה.

כשאודגורד נכנס היה לי ברור שאפשר להמשיך ללחוץ קדימה אם אתה ליברפול.
    הנורבגי בארסנל זה אוזיל צעיר, רך באופי יותר ממינמינו.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

CES,

לוקונגה = גוונדוזי. רק בלי כל החרא מסביב. שחקן משעמם. אבל הוא צעיר אז יש לאוהדים תקווה.

הכדורגל של ארטטה הוא אותו כדורגל בדיוק בכל משחק. ללא קשר למערך או לפרסונל. אותו שיט סתמי. ולכן - לפחות בעיניי - בשלב הזה של הקריירה שלו בארסנל כל דיון עליו הוא סתמי גם כן, כאילו יש סיבה לצפות למשהו אחר. כל זמן שעובר איתו סימן הקריאה נעשה שלילי יותר.

גיל,

1. אנפילד בפרמיירליג הוא אוברייטד מבחינת תמיכה של קהל ביתי. אני מעולם לא פחדתי להגיע אליכם בהסתכלות על ההיבט הזה בלבד (כל הקהל ביחד עם הקבוצה ישנו לגמרי עד הריב בין קלופ לארטטה). אז בית או חוץ, אם אני רואה קבוצות עם תקציב נמוך מארסנל, עם שחקנים פחות טובים, עם פחות ניסיון ופחות מסורת, מסתכלים בלבן של העיניים נגד ליברפול ומנסים לנצח - לאו דווקא דרך לחץ משוגע או החזקה בכדור - אז אני מצפה לאותו דבר ממועדון בסדר גודל של ארסנל. זה משחק אחד, לא עונה שלמה. אין סיבה לגיטימית להיראות כאלה עלובים כל פעם מחדש.

2. הבעיה הגדולה באמת היא שארסנל לא נראית כך רק מול ליברפול, אלא גם מול קבוצות פחות מוכשרות בהרבה על הנייר. לנסות לצייר את זה כאילו זה משחק שלא צריך לקחת ממנו דוגמא ולהשליך על כל המצב כי זו ליברפול באנפילד!!!1 - כאילו הוא שונה במשהו - ממה שרואים בכל משחק אחר זו דמגוגיה (לא מכוון אליך או מישהו אחר כאן בדיון, אלא למה שאני מניח שארטטה ידבר עליו לאחר המשחק כדי לכסתח לעצמו את התחת).

golding אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קבוצות אתה רואה?
    זאת הייתה ברייטון וזה היה מקרה אחד ב3-4 שנים בין אם אנפילד אובר רייטד או לא.

המחצית ה2 נגדם הייתה פריקית לגמרי, לא ראיתי קבוצה בסדר גודל כזה משחקת ככה נגדנו שנים.
    אין מה לבסס על המחצית הזאת איזה טענה כלשהיא.

אנחנו גם מגיעים נגד ארסנל במיינדסט של משחק גדול, בניגוד לברייטון.
    ההשוואה חסרת טעם.

6. oranfu Member

ברייטון מניעה כדור בצורה גדולה, איפה הם ואיפה ארסנל...

היה צריך להחליף את מאנה במחצית כי הוא שיחק כמו מטומטם במחצית הראשונה, חד משמעית.
    אני מניח שאם היה לנו מחליף הוא גם היה מוחלף (כמו שקרה נגד אתלטיקו).

סה"כ משחק טוב שלנו וברגע שהגברנו את הקצב בלחץ הם קרסו.

טרנט הזה כזה סקסי.
    ופאביניו עושה אצלנו הבדל לא פחות מסלאח, טרנט ווירג'יל.

אבל לא כל יום ארסנל וזה שאין ספסל יפגע בנו.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמתי: "בית או חוץ".

בשלוף העונה: ברנטפורד, ברייטון, ווסטהאם. קבוצות פחות מוכשרות מאיתנו. פחות עשירות מאיתנו. משחקות כדורגל טוב בהרבה באופן קבוע. אם זה מול ליברפול ואם זה מול כל קבוצה אחרת. אבל וואטאבר. ההתעסקות בליברפול היא לא רלבנטית בכלל, לא שאנחנו משחקים חרא כדורגל בכל שבוע.

בחייך. חשבתי סיימתם עם ההטרלות עליי בתחילת העונה שעברה.

ישנתם חצי שעה. אם ככה הייתם מגיעים נגד צ'לסי/סיטי הייתם חוטפים בראש.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון ענק שלנו, 35 שערים ב12 משחקי ליגה, אני תוהה מתי פעם אחרונה ראינו תפוקה כזאת.
    קבוצה מצויינת, 20% שניקח אליפות, 95% שנסיים בטופ 4.
    מקווה שג'וטה בסדר וממשיך לחכות לחדשות על התאריך יציאה לאפריקה של מאנה וסלאח.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

ניצחון ראשון לראניירי על יונייטד מאז נובמבר 2003 - 1:0 בגשר כמאמן צ'לסי. ניצחון שלישי סך הכל ב - 17 משחקים. הראשון היה באולד טראפורד, 3:0 גם כמאמן צ'לסי.
    ניצחון שקוטע רצף של 5 הפסדים לשדים, 4 האחרונים שבהם בהפרש של 3 שערים.
    אגב המשחק הראשון שלו באנגליה היה נגד מנצ'סטר יונייטד - אבל באולד טראפורד, צ'לסי אז חזרה מ - 3:1 ל- 3:3.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופעה מצוינת שלנו, אני חושב שארסנל הצליחו לתסכל אותנו ב25-30 דקות הראשונות עם משחק לחץ מאוד אינטנסיבי בשטח שלנו, זאת הייתה גישה נועזת מצד ארטטה שגם דיי הצליחה - עד שהאידיוט יוצא על קלופ באנפילד. היה ברור לגמרי שזה יעלה את האינטנסיביות שלנו גם בגזרת הקהל וגם אצל השחקנים, וברגע שזה קורה, בעוד שאתה מנסה ללחוץ אותנו - אתה בבעיה. החשש היחיד היה מאיבוד ראש של מאנה, שבהחלט פלירטט פלוס עם צהובים. הפאול המיותר על ווייט היה יכול להיות גם אדום. מזלנו שזה נגמר בשער שלו כי בעיניי אם לא היה מבקיע סיכוי סביר שהיה חוטף צהוב שני באיזשהו שלב.

מבחינת הופעות אינדיבידואליות, אני חושב שאליסון וההגנה היו מצוינים. צימיקאס בעוד הופעה טובה מאוד ואנדי כבר צריך באמת לחשוש. מבחינתי הוא כרגע לא חוזר אוטומטית ל11, לצימיקאס 3 יתרונות ברורים עליו במשחק הראש (הגול השלישי לדוג'), יכולת לשחק עם רגל ימין ובעיקר הדליברי בכדורים נייחים (לא נופל מטרנט כרגע, כל כדור פרפקט). בצד השני טרנט במאסטרקלאס, איזה שחקן.
    הקישור היה מפתיע מאוד מבחינתי, פאביניו כרגיל בהופעה עצומה אבל תיאגו ואוקס בעיניי היו נהדרים. שניהם עם עבודת לחץ אדירה, ובהתקפה כל אחד הביא את היכולות שלו לידי ביטוי. מבחינת מיקומים הרגשתי במהלך המשחק שתיאגו ופאביניו כמעט בדאבל פיבוט כשאנחנו עם הכדור וזה עזר לנו לצאת מההגנה, אחרי המשחק ראיתי מיקומים ממוצעים בסקיי וזה היה נראה ממש ככה. אוקס לעומת זאת דחף קדימה וימינה לעמדת אליוט ואלה העמדות שהוא צריך להיות בהן.
    ההתקפה דווקא הייתה ""בינונית"" בהיבטי הנעת הכדור אבל אנחנו חדים בצורה מפחידה העונה מול השער. ג׳וטה לצורך העניין ממש הסריח את הדשא אבל תשים אותו במצב טוב והוא יבקיע, סלאח היה לא מעורב כמעט ומאנה התעסק בשטויות, אבל ברגעים החשובים הם (שוב) היו שם. עד כה עונה אדירה שלנו מבחינה התקפית, ביי פאר הכי מפחידים בליגה.

ניצחון כיפי בטירוף שבא בתזמון טוב, לא יודע איך הייתי מתמודד גם עם פיטורים של סולשאייר וגם עם הפסד באותו יום...

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעבר לחוסר המושג של ארסנל בהתקפה (ופה אני עם אלעד - מה שראיתי אתמול זו עדיין אותה ארסנל של ארטטה, משעממת פאסיבית וחסרת מושג, יפה להם שחיברו רצף חביב אבל זה היה בלתי נמנע באיזהשהוא שלב, היא לא הייתה נשארת בתחתית ובסוף אלה משחקים שאת רובם היא צפויה לנצח), הגנתית הסיפור פה היה בעיקר פאביניו. משחק גדול שלו, הוא קריטי ועד כה העונה שלו הייתה מאוד סטופ-סטארט עם פציעות והופעות פחות טובות. לצורך העניין עם כל המחמאות שהורעפו פה על ווסטהאם, היא לא עשתה נגדינו משמעותית יותר ממה שעשתה ארסנל, היא פשוט קיבלה משחק נפל של אליסון והופעות חלשות מאוד של פאביניו, רוברטסון ואחרים.

12. קשר שמאלי Member

חתיכת בישול של קאנסלו

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

סיטי עם כל המיליארדים והפלסטיק עם 5 אנגלים בהרכב. יפה.

14. alexshw Member

בעונות הראשונות תחת רומן היו בצ'לסי יותר אנגלים בהרכב מאשר ב - 5 שנים שקדמו להגעתו.
    צ'לסי ב - 99 בכלל עלו עם הרכב על טהרת זרים באיזה משחק.

בכל מקרה עם הכישרון הקיים בדור הזה, אין מה להתפלא לכמות כזו של אנגלים בהרכב. רק יונייטד מביאה אנגלים רק כי הם אנגלים. כולם אצלה אוברייטד פרט לגרינווד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

די נו. אם יונייטד הייתה מביאה את גריליש ב100 מ' והוא היה נראה כמו עד עכשיו בסיטי, והייתה מנסה ונכשלת להביא את קיין ב150 בלי להסתכל ימינה או שמאלה, היית עושה פה שחיטה כשרה.

אסטרטגיית הרכש של יונייטד זה קודם כל להביא את האופציה הכי בנאלית על המדף. לא חושב שיש העדפה מיוחדת לאנגלים. בסיטי דווקא כן התקבלו החלטות שמעלות תהיות בנושא הזה.

אלעד אוהב/ת את זה.