המחזור ה-15 לעונת 2021/22 ב-SerieA:: ממשיכים בחגיגה עם מחזור אמצע שבוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏30/11/21.

1. Zakutaroma Member

גם קארדסדרופ יחמיץ את אינטר.
    מוריניו מחזיר את כל הנקודות לקופה שלקח במחזור הקודם.
    הקבוצה הזאת נראת כל כך מגעיל ואפור, הפך את הקבוצה שלנו לקבוצה שנלחמת על אחד אפס ומשחקת כדורגל יבש, אפור לא מאומן.
    ואין מה להפיל את זה על הסגל.

תקופה אפורה אני צופה.... הוא יוריד אותנו עמוק לאמצע הטבלה.

2. DeRossi16 Member

כמו שאני אומר מתחילת העונה אין שיטה.
    טל יכול להמשיך לדבר על מערך כזה וכזה, כשאין שיטה ודרך זה לא משנה באיזה מערך משחקים.
    90 דק דרך האמצע , 90 דק שאני רואה את זאניולו מתחזה/נכנס עם הראש בקיר , איזה משחק סבל בדיוק כמו כל שאר המשחקים העונה.
    אין קארדסרופ בשבת ואין לו מחליף בסגל(לא סופר את האמריקאי) , מכה קשה.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשקט, בשקט, מבלי שהרשימה אף אחד (תקנו אותי אם אני טועה) בולוניה רק נקודה מרומא. המשחק בינינו לבינם ביום ראשון יהיה משחק על הזכות להיות זו שתאיים על השביעייה ככל הנראה.

יש לי צפיות גדולות מסאסולו - נאפולי, אחרת לא הייתי מחמיץ את שבה מול מילאן.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  4. טל. Member

DeRossi16
    מה זה שיטה? זו סתם סיסמא.

חייב להתבצע בקבוצה הזו שדרוג מנטלי ופיזי (זאת אומרת התקדמות בפיתוח ווינריות ובלוחמנות... ביחד עם התקדמות ליכולות פיזיות גבוהות יותר הן במובן של עמידות לפציעות, והן במובן של קצב משחק וכוח ומהירות גבוהים יותר).

כל זה חייב לבוא יד ביד עם מערך שמנצל את מה שיש לסגל הזה להציע.

אתה וגם הפרשן בטלביזיה יכולים להתלונן עד מחר על זה שרומא משחקת דרך האמצע, אבל האמת המרה היא שזה מה שיש לסגל שלנו להציע.
    לא יעזור להתלונן. האמת המרה היא ש-
    אין ברומא שחקני כנף וואו. אין אפילו שחקני כנף בינוניים פלוס.
    ומתוך המצבת הקצרה שכן יש - אחד סותם כרגע חור בעמדת המגן, והשני סותם חור במרכז שדה...

הסגל הזה איז באונד לשחק דרך האמצע. ובוא אגלה לך סוד עצוב: עד שספינאצולה לא יחזור לכושרו המפלצתי ביורו ככה זה גם יישאר.
    מה שכן - אפשר לעשות את זה יותר טוב...
    *למשל לשים את זאניולו שהולך עם הראש בקיר מתחת ל 2 חלוצים, ולא בתור אחד מ 2 החלוצים. ככה כשהוא לא הולך עם הראש בקיר יש לו 2 אופציות מסירה מלפניו ולא רק אחת. (בטח אחרי שכבר ספגת גול ואתה צריך להשוות. גם על חשבון חזרה ל 2 בלמים בלבד).
    *למשל במחצית - כשכבר יודעים שלא הולך - במקום להחליף את דיווארה המטאטא ההגנתי בקישור האחורי, להחליף דווקא את וורטו/מחטיאן שלא תורמים בכלום בהתקפה, בשחקן אחר שמתמחה בבלטה הזו ואולי יכול להביא בשורה בעמדה הנתונה הזו בקישור הקדמי ההתקפי, למשל כריסטאנטה, למשל זלבסקי, למשל דרבו.

--------------------------------
    אבל מה שלא יהיה... ביום שבו תמי אברהם מקבל את ההזדמנויות שקיבל היום, ומפיק מהן רק פיספוסים ובעיטות מחוץ למסגרת: זה לא יום שנוכל להשיג בו יותר מידי... שמע בוא נהיה כנים.

--------------------------------
    בגלל ההעדרויות של אברהם אלשע ומעל כולם קארסדורפ: אני נאלץ להסכים עם התחזית הקודרת לאינטר.
    לצערי.
    אינטר זו דווקא יריבה "תפורה" לרומא של מוריניו במשחק ביתי באולימפיקו.
    יריבה בהזמנה.
    -אבל אכן יותר מידי חיסורים והעדרויות כדי לדבר באופטימיות על העניין...

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/21
  5. DeRossi16 Member

אתה רואה פרמייר ליג? רומא היא בדיוק יונייטד של סולשאר , חוץ מיכולת אישית של שחקן שום דבר לא נראה על הדשא , זו הכוונה באין שיטה ואין דרך.
    הפתרון לזאניולו הוא פשוט , ספסל, עד שלא ילמד למסור. זה לא משנה איפה הוא משחק , הוא פשוט לא בוגר , ילד שמנסה להרשים עם הכדור ונופל בכל מאבק פיזי כמו ילדה עם קוקיות.

אני שוב חוזר ואומר , לא יודע איזה רומא אתה רואה אבל אם יש שחקן אחד ששווה שער/בישול/מהלך חכם בתקופה האחרונה זה אך ורק מיקי.

מבטיח לך שמאמן טוב יודע להוציא מפרז ואלשע שחקני כנף בינוניים פלוס משחק אגפים וגם מזאניולו.
    אנחנו לא בארסה , אי אפשר לפרוץ קבוצה שמסתגרת עם 10 מאחור.

6. טל. Member

מעבר לכושר גופני משובח שזה באמת ייאמר לזכותו: אני לא יודע מה אתה ראית ממחטיאן היום,
    ולא יודע מה ראית ממנו במשחקים האחרונים.

הדבר היחיד שאני יודע על מחטיאן זה שהוא שיאן השכר של המועדון ולא שווה את הכסף.
    (תועלת פר יורו).
    אם זה תועלת בכל הקשור לקצב צבירת נק' "בשוטף"... או התעלות במאני טיים/במשחקים גדולים נגד שאר הגדולות... או לסחוף את החברים שלו על כר הדשא להפוך את מי שמסביבו לטוב יותר... או כל פרמטר אחר שאני מצליח לחשוב עליו... אין לארמני שום ערך מוסף ממשי... לפרוייקט שבונים ברומא.

ולכן, בהתחשב בעלות שלו הוא פשוט נטל על הפרוייקט הזה.

אם לצאת מגדרי ולנסות להעניק נק' אור לגבי מחטיאן: אני מניח שאם תתפור מסביבו קבוצה של המון רכיבים משובחים שעובדים היטב ומתוקתקים ממילא - הוא ישתלב בתוכם בהצלחה כשחקן רוטציה מועיל.

זהו.

(אבל עד כמה קבוצה שכזו שכבר ממילא מתוקתקקת - חייבת שחקן שכזה מלכתחילה)?

-----------------------------------------------
    זאניולו חג סביב ה"בינוני" מתחילת העונה. אני לא סנגור שלו. אני רואה שבשנה וחצי שישב בחוץ הוא סיגל לעצמו הרגלים רעים, פיזית ומנטלית.
    -זו המציאות. אני לא עיוור...
    לפעמים הוא פחות מבינוני, לפעמים קצת יותר מבינוני. אבל זה אזור המחיה שלו. מבחינת רמה. אני לא מכחיש.

יחד עם זאת, אתה רואה שזו בעיה שקיימת אצל המון שחקנים בהמון מקומות בחלקי המגרש...
    ואני אישית לא יכול לחשוב על שום רמדיה אחרת, לא לזאניולו ולא לרומא כולה... -מלבד לנסות מערכים וסגנונות ותפקודים שונים, עד שימצאו את זה שיכול להועיל הכי הרבה/להיות הכי מוצלח.

אני אגיד לך יותר מזה אפילו: אם בחודש הקרוב יתברר שאטאלנטה ימשיכו עם הגז ויבטלו את הסיכוי הריאלי למקום 4, אני במקום מוריניו פונה לאוהדים ולהנהלה וביושר מצהיר שהמטרה של העונה הזו זה כבר לא טופ-4 שזה יעד לא ריאלי, וגם על מקום 5-6 אין טעם להקריב את העתיד למענו... והיעד הבלעדי השנה הזו הוא רק לבצע ניסיונות שונים ומשונים ולמצוא (בלי לחץ של הישגיות) את הבסיס הטוב ביותר לעונה הבאה.

AKA "שנה אפס".

7. DRORIKO Member

אם זה היה יובה לא רק שהוא לא היה מבטל את השער של סאסוולו הוא גם היה רץ לחגוג עם השחקנים

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק משוגע!

אינטר צריכה לשלוח מכתב תודה לסאסולו.

9. yonmu Member

אני אופטימי מדי או שמסיאס באמת נראה כמו חתיכת בינגו?
    דיאז חוזר לדיאז-פרה-קורונה. זלטאן לא נגמר.

נ.ב. גם הערב קסי לא עשה שום דבר מיוחד.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לכתוב "משחק בהזמנה" על אחת מאינטר/מילאן/אטלנטה וכן, גם יובה, זה ניתוק מוחלט או אמונה שלמה בתיאוריה לגביי מוכנות הקבוצה למשחקים כאלה. ברור שמוריניו יותר טוב מול קבוצות שתוקפות ועדיין, רומא אנדרדוג מובהק מול היריבות האלה, בטח בלי פלגריני, אברהם, קרסדרופ, כנראה אלשע והפצועים הקיימים. אינטר צריכה ויכולה לשבור את המנחוס במגרש הזה.

@uri המשחק לא היה משעמם אלא ביזיוני לסרייה א ולצערי זה לא הראשון העונה. משחק אימון עם קהל שהביא נקודות קלות ולצערי פערי רמות כל כך גדולים גורמים לי להרגיש לא נוח לגביי הליגה. מוטה התבטל לחלוטין בפניי אינטר, דווקא בהרכב מאוד חסר הגנתית בלי באסטוני, דה פריי, דרמיאן וראנוקיה.

הקאן נראה יותר טוב ממשחק למשחק.

uri אוהב/ת את זה.
  11. GRANDE LAZIO Member

כאחד שלא הפסיד דקת משחק של לאציו העונה, שינויים שהייתי עושה בינואר:

מוכר את סטראקושה, שמעתי שניוקאסל מעוניינת - אפשר להוציא 10+m גם אם חוזה נגמר.
    מביא שוער ראשון - קפה מוזכר, מניח שהשאלה אפשרית/שוער מוכח אחר. שוער שני מעלה מהפרימברה.

משחרר מיידית: ריינה, פטריק, ואברו מארוסיץ', אסקלנטה, לייבה, מוריקי, פ אנדרסון. מנסה למכור את אלברטו, מפחית בדרישה גם לאיזור ה30/בודק אופציית טרייד. אפשר להכניס סכומים נכבדים על הרשימה הנל.

הולך על רומאניולי בכל הכוח, הוא לאציאלה וישמח להגיע/בלם מוכח אחר בקנייה או השאלה. מנסה שוב את קוסטיץ', או ווינגר מוכח אחר. אני חושב ששחקן כמו לקאזט למשל יכול לעזור, מסוגל לשחק כווינגר וכחלוץ, שחקן עם ניסיון ויכול להיות שיחוק סטייל קלוזה.
    *נותן הרבה יותר דקות לרומרו ומורו.

משנה מערך - 3-4-3,

הרכב:

שוער חדש

בלם חדש, ראמוס, אצ'רבי

לצארי, sms, באסיץ', היסאיי/קוסטיץ'/לוקאקו

קיצוני חדש, צ'ירו, זקאני/מורו

מה שיקרה בפועל:

יגיע בלם חופשי ברמת מוסאקיו/הודט.

12. itzik.miro Member

חייב להבין מה זה "בלם מוכח"

כשאתה עובר קבוצה/ליגה הכל יכול להיות. לכאן או לכאן.

והפער בין לקאזט לקלוזה (לא רק ברמת הכדורגל, באישיות) הוא כמו הפער בין נאפולי בראשות הטבלה לסרלניטאנה בתחתית.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי רק למה צריך להחליף כל כך הרבה שחקנים מסגל שרק אינזאגי מנע ממנו אליפות וחצי גמר צ׳מפיונס ליג...

14. itzik.miro Member

בהחלט שאלה שהתשובה עליה עשויה להיות מעניינת.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק לגמרי.

אם אני בנהלת יובה אני מביא את את מנדי,קאנסלו, דיוויס,קימיך,קאנטה, אמבפה האלאנד ודה-בריינה.

נפטר מראמזי,דנילו,מוראטה,ראביו,בנטנקור

בפועל?
    ראמזי ימשיך לעשוק לנו את הכסף כל הדרך לחקירות.

עוד מישהו רוצה לשחק?

EO11, itzik.miro ו-SerieA אוהבים את זה.