המחזור ה-17 בפרמיירליג: המוות אינו מחוסר עבודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/1/21.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנקודה שלו הייתה שמשחק קודם התעסקתם בבלם למרות שלא ספגתם וגם לא כבשתם, ועכשיו שהוא לא משחק ושוב לא כבשתם כבר אי אפשר להאשים אותו ולחשוב שאם תביאו בלם בינואר זה יהיה פתאום פיתרון קסם לכל הבעיות שלכם.

2. oranfu Member

לא לכל הבעיות, אבל להרבה.

אנחנו נאלצים לשחק עם הקשר הכי טוב שלנו בהגנה כי אין לנו בלמים. זאת בעיה גדולה מאוד גם להגנה וגם לקישור.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור, זה רק השופטים, לא העובדה שליברפול משחקת כאילו היא פתאום מאומנת על ידי מוייס עם פלאיני למעלה.

4. Rushie Member

הקשר הוא שכמו שאין מה לדבר עליהם אחרי המשחק היום, כי הם לא שיחקו, לא הייתה סיבה לדבר עליהם גם אחרי ווסט ברום וניוקאסל- כי הם לא אשמים בתוצאות האלה. אך ורק ההתקפה. תראה את הסטטיסטיקה מהיום, הזוי כמה כדורים גרועים רוברטסון שיחרר מהאגף, הזוי איך מאנה לא סיים עם שלושער.
    לא מבין למה אתה כותב לי בכל הודעה שנייה שחייב בלם אחרי שהסכמתי עם זה לא פעם. אם כבר משחקים כמו היום גורמים לי לחשוב שאנחנו צריכים למכור את אוריגי ומינאמינו ולהביא במקומם מישהו שקלופ כן סומך עליו שיביא שערים כשג'וטה פצוע והשלישייה הקבועה נראית רע. פרקטיקלי אין לנו ספסל.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. Rushie Member

ברור שהכדורים הארוכים זה חלק משיטת המשחק שלנו לנטרל קבוצה שיודעת ללחוץ חזק וגבוה. אנחנו עושים את זה הרבה מול קבוצות כאלה ומבקיעים הרבה שערים בזכות זה.
    כמובן שהיום רמת הביצוע הייתה חלשה מאוד, כמו בכל שאר ההתקפות שלנו.

6. oranfu Member

אתה מאשים את ג'ונס במה שקרה נגד ווסט ברום אבל לא את וויליאמס למרות שהוא זה שהרחיק בטמטום לקרן.
    אבל אנחנו מחפשים אותם...

ברור שאין לנו ספסל. יש לנו הרכב חזק, מחליף אחד בהתקפה ואולי 2 מחליפים בקישור. זהו.
    אין בלמים מחליפים, אין מגנים מחליפים, אין שוערים מחליפים, יש רק שחקן התקפה מחליף אחד.

כל הפציעות מתחילות לתת אותות כי לא יכולים לעשות רוטציה מרוב פציעות והשחקנים עייפים.

אגב, אני רוצה שוב להגיד שהשופטים הם חבורה של שרמוטות. כי גם במשחק רע - פנדל היה משנה הכל והגיע לנו פנדל מובהק.
    אז לא קיבלנו ואנחנו משחקים כמו סטוק.

אבל כשיוניטד תקועים ואין גול, אז פוגבה מסתבך עם עצמו ברגליים ומקבלים פנדל שנותן נקודות.
    ככה מגיעים למצב של 33 פנדלים בליגה בשנתיים. זה משמעותי.

7. Rushie Member

אם התכוונת אליי אז אתה קשקשן כי מעולם לא האשמתי את ג'ונס בשער הזה.
    אני לא מתעסק בשטויות כמו מה היה קורה אם ג'ונס לא היה מאבד, מה היה קורה אם היה שם שחקן אחר במקום וויליאמס, קריאה בקפה וקלפי טארוט. אובייקטיבית מי שעלה לנו בשער זה פאביניו שפספס את הנגיחה מול השחקן שלהם.

וויליאמס או פיליפס לא מעניינים אותי יותר מדי. סביר שבעונה הבאה הם לא יהיו פה בכלל (בינתיים עושים לעצמם יח"צ לא רע). אנחנו פה בפורום מביעים דעות על משחקים שאנחנו רואים ודעתי היא שמי שלא מפסיק לדבר על שניהם מחמיץ לגמרי את הבעיה האמתית והיא עייפות החומר בחלק ההתקפי שלנו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

אם זה לא אתה אז סליחה. אבל זכור לי שנאמר פה שג'ונס אשם בשער.

היתה שם שרשרת של טעויות בגול. כמובן שגם עבירה ברורה על פביניו בעלייה לכדור גובה, אבל כרגיל לטובת ליברפול לא שורקים.

יש לנו כמה בעיות. אבל בפער עצום הבעיה הכי משמעותית היא מרכז ההגנה (זה גם משפיע על כל השאר).

לגבי החלק הקדמי - האמת שנמאס לי גם ומבחינתי צריך למכור את פירמינו בקיץ. אני מאוד אוהב אותו, אבל יש גבול כמה אפשר לסחוב חלוץ שאלרגי להבקעת שערים. אמנם נשרקה עבירה (למרות שלא היתה כמובן) אבל נפל לו היום כדור לרגליים מ5 מטר מול שער בלי שוער והוא בעט החוצה.
    כמו נגד ניוקאסל שנפל לו כדור לנגיעה מ4 מטר בלי שוער ונגח החוצה.
    כמה אפשר להיות גרוע מול השער? וזה לא כאילו הוא משחק כל כך טוב בהיבטים האחרים כבר תקופה ארוכה.

אנחנו מסתמכים לחלוטין על 2 שחקנים שיבקיעו והם בכושר רע. מפירמינו אף אחד כבר לא מצפה להבקיע.

9. alexshw Member

שערי פרמייר ליג שליברפול ספגה מהאקסים:
    ניקולה אנלקה - 5
    דין סונדרס - 3
    דון האצ'יסון - 3
    כריסטיאן בנטקה - 2
    פיטר קראוץ' - 2
    סטן קולימור - 2
    צ'רלי אדם - 2
    דני אינגס - 2
    רובי קין - 1
    פול סטיוארט - 1
    אנדי קארול - 1
    ראחים סטרלינג - 1
    פיטר בירדסלי - 1
    ג'יבריל סיסה - 1
    רובי פאולר - 1
    פטריק ברגר - 1
    אל האדג'י דיוף - 1
    ראיין באבל - 1
    דיוויד תומפסון - 1
    סטיב סטונטון - 1

10. VAR Member

זה צועק שהוא צריך לקבל את דורטמונד בעונה הבאה, וזה בדיוק למה זה לא יקרה.

Clichy ו-AS R אוהבים את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sir Alex Ferguson @Rushie
    הבעיה שלנו מתחילה ממרכז ההגנה.
    מכיוון שכבר ה5.1 והמועדון לא השכיל להבין שכשעפים לך 2 בלמים בכירים לעונה שלמה אתה חייב להביא בלם, המצב הוא ששני קשרים חשובים משחקים בלמים.
    הנזק הכפול הזה ולחילופין שימוש בבלמים ליצנים מליגה 6 באנגליה או 2 בגרמניה הוא עצום.
    ההתקפה לא מעניינת אותי בכלל. כרגע אנחנו בקרייסס בהגנה וזה גומר לנו גם את הקישור.
    הכל מתחיל משם. נקודה.
    נגד ניוקאסל ב99 מתוך 100 אחד המצבים היה נכנס.
    נגד ווסט ברום עם בלם סביר היית מנצח.
    זה כבר עוד 4 נקודות וכשגוטה יחזור מהפציעה שספג במשחק הידידות אז ההתקפה תשתפר.
    מי שלא מביא בלם במצבנו מזמין השפלות מול יריבות וויתור על מאבק אליפות מראש.

oranfu ו-yakov_y אוהבים את זה.
  12. Rushie Member

ההתקפה לא מעניינת אותך בכלל? מ17 מצבים מול ווסטברום, 11 מצבים מול ניוקאסל ו-17 מצבים מול סאות'המפטון הבקעת שער אחד.
    זו -עובדתית- הסיבה שבגללה אתה ברצף רע ונתת צ'אנס למקום 2 לעקוף אותך. לא כל מיני קונספירציות בסגנון פיליפס חלש עם הכדור ואז הוא מכריח את טרנט לרדת יותר נמוך לקבל כדורים ואז הוא נראה חרא. טרנט נראה חרא כי טרנט נראה חרא. כי מסורתית השחקנים שלנו נראים חרא בסביבות הכריסמס מרוב עומס ועייפות.
    מה היה ההבדל שנה שעברה? שבכריסמס קלופ נתן קרדיט לסגל הרחב, שיחק עם חצי הרכב במשחק הראשון וחצי הרכב אחר במשחק השני, באנו רעננים וקרענו את אברטון 5-2 (צמד של אוריגי) ואת בורנמות' 3-0 בחוץ.
    השנה אוריגי לא ראה דקה למרות שהקבוצה במצב שכל שער זה כמו ניתוח קיסרי. אם יש מקום שממנו הבעיה שלנו מתחילה זה משם.

שיהיה ברור, וויליאמס ופיליפס לא צריכים להיות בלמי הרכב כי אפילו אם יש להם את האיכויות הנדרשות (ואני בספק לגבי זה), אי אפשר לעשות את המעבר הזה מליגה 6/ליגה 2 בגרמניה להרכב של אלופת הפרימיירליג בן לילה. הם יכולים להיות שימושיים במשחקים נקודתיים כמו שפיליפס היה מול ווסטהאם למשל אבל לא ללונג ראן. לא הוגן לדרוש את זה מהם.
    אבל הם לא הבעיה, לפחות לא כרגע. הם משחקים בהרכב און אנד אוף כבר כמה חודשים טובים, אנחנו עדיין מגיעים להמון מצבים פר משחק וטור הספיגות שלנו נראה בסדר גמור איתם. מה שגורם לכמות הספיגות שלנו להיראות רע באופן אובייקטיבי זה ה7-2 בוילה פארק ששם שיחקו בכלל... ואן דייק וגומז.

Clichy, Sir Alex Ferguson, Ori8 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונספירציות?
    זה מול הפנים שלך, מה הקשר לקונספירציות?
    אתה לא מצליח לראות את זה אז כבר אין לי איך להסביר לך את זה. אין פה שום קונספירציה אין קשר למילה הזאת בכלל.
    עמדת המוצא של ארנולד ב20-21 קרובה יותר לבלם מאשר העמדה שלו ב18-19 19-20 זה מובהק מול הפרצוף שלך מדי משחק.
    תלך תסתכל על משחקים מהעונה שעברה איפה ארנולד כשואן דייק עם הכדור ומשגר כדור על המילימטר למי שהוא רוצה בקישור/התקפה.
    ארנולד בעצמו אשם גם ביכולת שלו העונה, ברור. אבל להגיד שאין הבדל בעמידה שלו בעקבות איבוד הבלמים שלנו זה להעלים עין.

ההתקפה בכלל לא מעניינת אותי.
    תוקפים אותנו ומצליחים לעשות עלינו לחץ כי ההגנה שלנו לא מתמודדת, אתמול זה כל פעם שהיה כדור גובה והנדרסון לוקח אותם רק ב50% ופעמים קודמות זה על האיטיות המחרידה של פיליפס/וויליאמס.
    הקישור שלך כבר לא אותו קישור, הוא איבד את פאביניו ואתמול גם את הנדרסון.
    כל אלה מיידית גוזרים עליך פחות מצבים בהתקפה.
    זרקת פה מספרים...מה זה המספרים האלה? איזה 17 מצבים היו אתמול? איזה 17 מצבים היו נגד ווסט ברום?
    למה 17? 70.
    על מה אתה מדבר?
    תחסוך ממני את ה ATTEMPTS המגוחך הזה.
    ווסט ברום בעטה יותר מאיתנו לשער, אתמול לא היו 17 מצבים, אפילו לא 5. נתקלת בחומה כל פעם, פורסטר נתן זינוק אחד כל המשחק?
    לא רק כמות המצבים שלך בירידה אלא גם האיכות שלהם כי הקישור שלך זה לא אותו הקישור.

מגוחך לדבר על פירמינו-מאנה-סלאח כשאני מסיים משחק ליגה עם מילנר-פאביניו-הנדרסון ברביעייה ההגנתית....
    אתה כל העונה משחק בלי 2 הבלמים הכי טובים שלך, הקשר הכי טוב שלך בעונה שעברה והקשר שהבאת כדי שישדרג את הקישור העונה ואתה מדבר איתי על סלאח ומאנה.

הכל מתחיל בבלמים.
    אתה מדבר איתי על שריטה כשיש לך מחלה סופנית.

Liverpool have had an alarming total of just seven shots on target in their past three matches. Missed chances proved costly at St James’ Park but in the other two games they have created precious little. #awlfc [
    @JamesPearceLFC
    ]
    בבקשה בדיוק בתזמון התגובה שלי.
    על איזה 17 מצבים אתה מדבר בכלל? ATTEMPTS אלק. בלוף הכי גדול.
    איכות מצב שלך כשאתה עם בלמים נורמלים וקישור נורמלי לעומת כדור רוחב של מאנה כשברחבה 6 שחקני סוטון ו2 שלך...נו באמת. ATTEMPT.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/21
    oranfu, הקופ בישראל ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. Rushie Member

אתה לא קולט שאתה רק מחזק את הטענה שלי? איך אתה אומר לי שההתקפה לא מעניינת אותך כשאנחנו מקנברטים יותר מ40 (יאללה, אתה לא מאמין במושג הזה אז תחתוך ל30) הזדמנויות ל7 בעיטות למסגרת בסך הכל.
    ותסביר לי איך הנתון הזה היה משתנה אם אתמול במקום הנדרסון היה עולה בוטמן/בן ווייט/פרנקו בארזי. ובלי עוד השערות (אני נזהר לומר קונספירציות) בסגנון אם הנדרסון היה עולה קשר אז הוא היה נכנס לרחבה ומבקיע את השער. עם כמה שאני אוהב אותו סקורר הוא לא בדיוק. מאז שקלופ פה אנחנו נשענים על האמינות הגדולה מאוד של מאנה וסאלח מול השער, זה מה שלא דופק בשבועות האחרונים.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא בוטמן על הנדרסון.
    החיסורים שלך הם ואן דייק וגומז בהגנה. פאביניו והנדרסון בקישור.
    אתה זוכר מה קרה עונה שעברה כשהנדרסון היה חסר וכמה חיכינו שיחזור? הוא היה חסר אתמול בקישור.
    פאביניו כשנפצע, אתה זוכר את החששות שלנו מה יהיה עם הקישור? הוא לא משחק העונה קשר.
    אלה חיסורים נוספים שנגררים מהפציעות.
    אתה מביא בלם, אתה כבר משחרר את הנדרסון לקישור במקום צ'מברליין שכרגע בתהליך שיקומי, אתה מסכים שכבר שידרגת את המשחק שלך ואתה יותר לייקלי להגיע למצבים יותר איכותיים?
    אתמול היו המון חיסורים, אלה של הפציעות ואלה שנגררים מהפציעות בגלל שאין תחליף לפצועים.

המשחק שלנו נפגע הרבה יותר מאשר ירידת איכות של 10-20 אחוז במשחק של סלאח שזה גם ראינו לפעמים בעונה שעברה.

האם מאנה לא היה טוב אתמול? הבנאדם קיבל כדור ממוצע על 2 מגנים, רץ בלי הפסקה, נתקע בחומות, חנקו אותו 90 דקות.
    אם סביבו המערכת הייתה מתפקדת כרגיל הוא היה מקבל מצבים שונים לגמרי.
    כשחסרים כל כך הרבה שחקנים, פצועים ונגררים, המשחק שלך שונה, התלות שאתה מתאר בסלאח ומאנה גבוהה מאי פעם.
    מה מאנה יכל לעשות אחרת אתמול? אולי חסרות לו 10% של חדות, אוקיי. עדיין הוא מקבל כדורים על 200 מגנים ומילימטר ספייס, הוא לא מראדונה.
    אתה מתאר מצב כאילו מאנה וסלאח קיבלו כדורים כמו שהם אוהבים ובעטו הכל החוצה.

כשואן דייק מעיף רקטה לרגל של ארנולד (כן אני יודע שאין לואן דייק תחליף אלא להמתין ל21-22) וארנולד נמצא במצב של שיוויון מספרי ואז הוא מביא את הכדור למאנה באחד על אחד זה שונה לחלוטין מהמצב הנוכחי שלך של פיליפס שלא מסוגל הטעייה בסיסית או כדור מעבר ל5 מטר או הנדרסון שנלחץ כשהוא הבנאדם האחרון בהגנה ואתה נאלץ לשחק קצר ולתת למאנה לרגל עם הגב לשער כשעליו 2 מגנים.

אז כן אי אפשר להחליף את ואן דייק אבל לא להביא בלם ולחשוב שהבעיה היא רק אם ספגת 0 או 2 זה לא להבין את גודל הנזק שגורמות לנו הפציעות.

oranfu ו-הקופ בישראל אוהבים את זה.