המחזור ה-17 בפרמיירליג: המוות אינו מחוסר עבודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/1/21.

1. Scouser Member

עם כל הדיבורים על ההגנה, בסוף המשברון הנוכחי הוא בעיקר קשור להתקפה. אתמול במחצית השנייה לא הייתה שום בעיה של מרכז הגנה, לחצנו אותם גבוה גבוה ופשוט לא הייתה לנו איכות להבקיע (איפה אתה ג'וטה) וכמובן נשדדנו. כנ"ל מול ניוקאסל שמהרגע שטיאגו נכנס שכבנו עליהם אבל לא ידענו לתת את הגול, ומן הסתם גם מול ברומיץ' העלובה.
    בלם חייב לבוא, אבל התוצאות האחרונות יותר קשורות להתקפה שכובשת שער אחד ב3 משחקים. וזה בעיקר על סלאח וארנולד שחלשים מאוד.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם פסיכולוג לא באמת יכול לומר בוודאות, אבל ייתכן שהבעיות בהגנה מקרינות על ההתקפה. בעונה שעברה ליברפול לא הפציצה בכל משחק, אבל היא ידעה שאם תשים גול אחד, כנראה שהיא תנצח. עכשיו היא ממש לא במצב הזה. להגיע לכל משחק בידיעה שאתה מחפש לפחות שני שערים זה עול, וכשחווים כמה משחקים פחות טובים בהם זה לא מצליח, זה מכביד יותר ויותר.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

חד משמעית אמיר.

אני מתעסק בשיפוט כי זה עובר כל גבול ושוב שופט זיין אותנו אתמול. זה פנדל מובהק שלא קיבלנו.
    אבל אני גם רושם שאנחנו משחקים לא טוב, אני לא מאשים בזה את השופטים.
    אתמול פנדל מובהק ובסבירות גבוהה זה לפחות נקודה נוספת לטובתנו. יונייטד פנדל על כלום בשישי הוסיף לה 2 נקודות. זה הבדל של 3 נקודות במחזור אחד על שיפוט לא הוגן (והטענה שלי פה היא לפנדל שאנחנו לא קיבלנו שהוא, כאמור, מובהק).
    אני יכול להמשיך ולהתלונן על העבירה הברורה שהיתה על פאביניו בגול של ווסט ברום.
    או הפנדל שלא קיבלנו בסוף המשחק נגד ניוקאסל כשהשוער שלהם פשוט תפס את הרגל של מאנה כשכדור על הקו (אם להיות הוגן זה משהו שאני בחיים לא אצפה לקבל, אבל זאת עבירה).
    או הפנדל המאוד מאוד מאוד רך שברייטון קיבלו נגדינו בדקה 95 בגלל ה-VAR (שפסל לנו קודם גול חוקי של סלאח בטענת נבדל שלא היתה).
    הדברים האלה משמעותיים מאוד.

אני יכול גם להרחיק יותר ולדבר על הנבדל שלא היה שפסל לנו את הניצחון בדרבי בדקה ה95.
    והיו עוד דוגמאות ל"טעויות" גדולות.

אז כן, אתמול כששופט פשוט מזיין אותי בלי בושה - אני אקלל ואתלונן.

מקצועית - כל מה שגיל רושם זה נכון. הבעיה עם הבלמים היא הרבה מעבר לספיגה פה או ספיגה שם. זה כל המשחק שלנו שנפגע.
    אני גם משוכנע שזה משפיע על הפעולות של השלישייה הקדמית, אבל אי אפשר לתלות את כל היכולת העלובה שלהם בזה שהמשחק השוטף שלנו נפגע. הבעיה הקרדינלית היא מרכז ההגנה, אבל יש עוד בעיות לא קטנות והחלק הקדמי הוא אחת מהן.
    כן, הם מקבלים כדורים פחות טובים, כן הם מקבלים פחות עזרה, כן הלחץ כשהם יודעים שחייבים להבקיע כמה שערים כל משחק בשביל לנצח ככל הנראה משפיע. אבל לא יודע, חושב שמותר לי גם לצפות משחקנים שמרוויחים כל כך הרבה לתפקד גם כשהקבוצה תחת לחץ ולא משחקת בשיא היכולת. לנצח לי לפעמים משחקים ביכולת אישית. אבל הפעולות שלהם פשוט רעות.
    סלאח לא מצליח להשתלט על כדורים בסיסיים, גם כשנופל לו מצב הוא מחמיץ, מסירות נורמליות הוא לא מסוגל לתת...
    על פירמינו ולהבקיע באמת כבר מיותר לדבר, אבל איפה משחק הלחץ שלו? איפה הנוכחות הפיזית? ההשתחררות מלחץ? הוא בשיפור (קטן) במשחקים האחרונים אבל עדיין רע מאוד.
    מאנה, למשל, לא בכושר טוב וגם לא מספיק חד. אבל הוא עובד ועובד ועובד ועובד. לוקח על עצמו ומנסה נון סטופ. גם ממנו אני מצפה להבקיע חלק מהמצבים או לבצע פעולות קצת יותר טובות, אבל לא יכול לבוא בטענות למה שנתן אתמול.

מהשחקנים ששיחקו אתמול - מכמה מהם אפשר לצפות שיבקיעו על בסיס קבוע? רק סלאח ומאנה, וזאת בעיה. בטח כששניהם לא בכושר.

תזונאי ומאמן ו-הקופ בישראל אוהבים את זה.