המחזור ה-17 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/12/21.

1. ZobyGadol Member

סוף סוף אברטון מצדיקים את עצם קיומם, עבודה טובה הסוכן בניטז.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/21
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לפאקינג אלוהים, 4 שנים אני מחכה לגול הזה. זהו העסקה שטרנט חתם עם השטן הושלמה, הוא קיבל את הרגל של סטיבי.

3. Ori8 Member

מדהים. חיפשנו את השלישי כאילו אנחנו בפיגור.
    כאילו ידעו שאם הם לא נותנים פה מסמר אחרון או ילחצו על הדוושה עד השריקה הם יסתבכו. כל הכבוד. לא משחק קל.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

אין ספק שטרנט אחד הגברים הכי סקסיים בעולם.

היה גם משחק מצוין לקונאטה.

היו כמה וכמה עם משחק לא טוב, בראשות אליסון וטיאגו (שניהם פשוט נתנו גול במתנה) ומאנה שיכול להישאר מבודד מול שחקן הגנה (של ניוקאסל) גם 30 פעם במשחק ולא להצליח לעשות עם זה כלום.

LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה.
    בבקשה את המשחקים של ינואר לדחות, לא של דצמבר.
    ואת הוירוס המסריח לפזר לכיוון מנצ'סטר.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Sturridge Member

טוכל אשם בזה שהוא נותן לבארקלי וסאול עדיין לגעת בדשא אחרי הסאבוטז’ שהם עושים לו פעם אחר פעם. אברטון פראיירים שלא ניסו לתקוף, איתם על המגרש גם הגנה לא הייתה.
    לא ייאמן שאנחנו עם השני אהבלים האלה וגאלגר מטייל בלונדון.

ואם אפילו במשחק מול יריבה כזאת זייך ופוליסיק לא מצליחים לייצר כלום אז גם עליהם כבר אפשר לומר מילות סיכום. חבל.

7. oranfu Member

אה גם אוקס היה חלש. שכחתי ששיחק בכלל.

8. Ori8 Member

אבל גם לזה ששיחק ליד קונאטה ששכחתי את שמו היה משחק טוב, נכון? אתה לא חושב?

9. Footballover Member

מסכים לגבי סאול, אבל לופטוס צ'יק לא עשה כלום מועיל מאז המשחק מול יובנטוס, הוא היה עלוב היום והגיע לו להיות מוחלף בבארקלי. בכל מקרה זה לא משנה, עשינו היום (כמו מול יונייטד, ברנלי, ווסטהאם...) מספיק כדי לנצח. היינו צריכים להוביל 4-0 אחרי המחצית הראשונה. אני חושב שזו הרבה יותר בעיה מנטלית. כשהכדור-שניים הראשונים לא נכנסים אנחנו נכנסים ללחץ. כשכובשים אנחנו מתחילים לשחק הגנתי ופזיז. אין שליטה על המשחק גם במשחק כמו היום בו היה לנו 80 אחוז החזקת כדור. לדעתי זה נובע ממנטליות שברירית וחוסר בשלות של המון שחקנים בסגל הזה. כן, סאול ובארקלי זה סרטן אבל הם לא הסיבה לנפילה שאנחנו רואים.

10. oranfu Member

היה לו משחק לא רע, פחות טוב מקונאטה.
    זה שהוא יוצא עם הכדור זה נחמד, אבל ראו שהם מחפשים לשחק עליו בשלב מסוים כי לא הצליחו כלום עם קונאטה.

אבל אתה סתם מחפש לעצבן.
    אני לא מחזיק ממנו, הוא שחקן בינוני. אתה רוצה שאני אתחיל לחפש אותך פה כל פעם שיש לו משחק לא טוב?
    אגב, הוא איבד היום גם כדורים בהגנה, זה פשוט לא נגמר בגול. אבל אם זה היה טיאגו...
    מה שכן, מבחינה התקפית המסירות שלו היום לחלק הקדמי היו מצוינות. לרוב הן כמו רולטה אבל היום היה מדויק.

11. oranfu Member

Ori8 אוהב/ת את זה.
  12. owen11111 Member

מאטיפ בעונה מעולה עד עכשיו. השיתוף פעולה עם ואן דייק עד כה מצויין, ולא סתם הוא מצליח להשאיר את קונאטה על הספסל בינתיים.
    הוא קורא את המשחק מצויין, מחפה בצורה אדירה על היציאות קדימה של טרנט והנדרסון, מתקל טוב מאוד ומנצח את מרבית מאבקי הגובה שלו.
    גם בכל מה שקשור לפן ההתקפי הוא נראה מצויין העונה, בלא מעט משחקים הוא מצליח לייצר דחיפה קדימה של הכדור באמצעות דריבל.

קשה לי להבין את מי שאומר שהוא נראה בינוני. לא יכול לחשוב על יותר מ-3 בלמים שמשחקים טוב ממנו העונה.

משחק לא מבריק שלנו, דיי דומה למה שקיבלנו מהקבוצה בכל השבועיים האחרונים. היום פגשנו יריבה חלשה במיוחד אז זה הספיק. אבל בגדול יש לנו יותר מידי משחקים שמרגיש כאילו אנחנו ״מאבדים עניין״ במשחק. יש שמשחקים שפתאום למשך 15 או 20 דקות אנחנו פשוט רגל מהדוושה, ונותנים ליריבה להניע כדור, מנסים לשחק בסגנון לא ברור (בעיקר המון כדורים מהירים למאנה וסלאח) ונותנים לקבוצה השנייה הזדמנות לחזור.
    כשאנחנו כן עם הרגל על הגז, אנחנו נראים כמו הקבוצה הטובה בעולם.

טיאגו במשחק מזעזע. קשה מאוד להגן על הופעה כזו, אבל היא מגיעה אחרי חודשיים מעולים, אז אפשר לקבל את זה. אבל לבצע 3 טעויות כמו שביצע במחצית הראשונה זה יותר מידי, אפילו לשחקן הרפתקן כמוהו.

מעריך שהמשחק שלנו בראשון יתבטל, כמו כל המחזור
    עם המזל שלנו הליגה תבוטל עד תחילת ינואר, ובאמצעי השבוע בינואר הליגה תדחוף שניים ואולי אפילו שלושה משחקי השלמה. אני בתקווה שאם כן, ההשלמות ייעשו FIFO, ואז לטוטהנאם ולסטר יהיו עוד מספר משחקים להשלים לפני המשחק נגדנו, אבל מתחילה להתגבר אצלי התחושה שבגלל הסיפור עם האומיקרון השחקנים שנוסעים לאליפות אפריקה יחמיצו יותר מ-2/3 משחקים.

Scouser Tommy ו-Ori8 אוהבים את זה.
  13. oranfu Member

ראיתי 2 טעויות של טיאגו (טעויות גדולות).

אני מסכים שמאטיפ סה"כ משחק טוב העונה.
    יחד עם זאת - אני לא מחזיק ממנו. הוא רך כמו מרגרינה (גם היום כשווילסון נכנס ראינו שהוא מפסיד לו ולג'ואלינטון מאבקים), והיציאות שלו קדימה הרבה פעמים גם מובילות לאיבוד כדור (זה היה בולט במיוחד נגד צ'לסי שכל יציאה שלהם קדימה הגיעה מאיבוד כדור שלו).

אני גם לא חושב שהוא קורא כל כך טוב את המשחק כי הוא כן נתפס מחוץ לעמדה פה ושם, אבל אנחנו כל כך התקפיים שאני מניח שזה מאוד קשה לא להימשך לפעמים לשטחים שאתה לא אמור להיות בהם (כי אנחנו משאירים הרבה שטחים בחלק האחורי).

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה שאליסון לא הגיב בכלל בגול גרם לתגובה מוגזמת, אני לא חושב שזאת בעיטה שצריך לצפות ממנו להציל. אין ספק שהיה שם בריין פארט שלו אבל בעיטה מצוינת של שלבי. תיאגו השתפר מאוד מחצית שנייה והיה בסדר גמור.

קונאטה היה פנטסטי, לא פחות, עוד משחק שהוא נראה בו מאוד חכם וקורא את המשחק נהדר כשאנחנו בקו הגנה מאוד גבוה ומול דריבליסט מהטובים בליגה (אם לא הכי טוב). מאטיפ לידו גם היה אחלה לדעתי.

טרנט... איזה עילוי של שחקן. מוסר מהטובים שראיתי בחיי, ולשמחתי שיחקו אצלנו כמה מהגדולים בהיסטוריה לפניו... על שטח גדול הוא לא נופל מאף אחד. והבעיטה זה הצעד הבא בהתפתחות שלו כשחקן. גם הצלה אדירה של מצב לגול שם, עונה פשוט אדירה שלו. בצד השני אנדי ממשיך להיות לא מורגש התקפית אבל באנקר בהגנה.

ההתקפה בערב "שקט" בגדול אבל סלאח פשוט אלוהי, ג׳וטה חד מאוד ומאנה לדעתי גם היה סביר פלוס.

חשוב להתרחק 3 נק' מצ׳לסי, אבל הכיוון שהדברים הולכים אליו לא בדיוק מעודד. נחכה ונראה.

Ori8 ו-owen11111 אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

מי שהביאה את סאול לצ׳לסי זו מארינה, הdof של המילניום.
    רק השבוע זרקו לה את הפרס, לא?

כנראה שכמו שסבא שלי אומר, מה שממש זול, לא שווה.
    ומה שממש יקר יכול לתת ערך להרבה זמן.

או במילים אחרות, איך לא הבאתם את טכשומאני בקיץ כשהיה לו סעיף שחרור?
    אתם עדיין מקושרים אליו אבל הפעם צריך כבר משכנתא(לפי דברי הנשיא שלו), או במילים אחרות זה כבר לא חצי ממה שיעלה רייס.
    זה בערך מה שיעלה רייס.