המחזור ה-17 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/12/21.

1. Rushie Member

מאטיפ היה פנטסטי. ואן דייק זה ואן דייק וההשפעה שלו עלינו היא אדירה אבל בכנות, מאטיפ הוא הבלם בכושר הטוב ביותר אצלנו העונה. רק מעניין למשך כמה זמן הוא יצליח להישאר כשיר.
    מעניין שכשטיאגו מאבד כדורים אז מנפנפים את זה כי זה חלק מהמחיר של שחקן "הרפתקן" (למרות שאתמול היה מדובר באיבודי כדור שהם סתם טיפשות נטו) אבל כשמאטיפ עושה את זה נכנסים בו, וזה בכלל לא משנה שאחד קשר והשני בלם, כי זה כבר ברור שהדחיפה קדימה של מאטיפ, כמו זאת של טיאגו, זו הנחיה ישירה של קלופ.
    כשקבוצות מצופפות מולנו השחקנים ממש מחפשים את מאטיפ ורצים קדימה, וברוב הפעמים הוא גם מצליח להכניס כדורים על הקרקע שחותכים את ההגנה ומבטלים 2-3 שחקנים. זה יופי של כלי מבחינתנו. אתמול כמעט כל כדור שלו הגיע ליעד.

לגבי רוברטסון, לזכותו ייאמר שלא היה לו עם מי לשחק על האגף אתמול. עמדת המוצא של מאנה הייתה בין המגן הימני לבלם, כנראה קלופ זיהה נקודת תורפה בקורה הרחוקה ורצה שמאנה ינצל אותה, וזה השאיר את רוברטסון לבד באגף מול כמה שחקנים. בדרך כלל מאנה נמצא בחוץ על האגף ואז הוא זמין לחפיפות של רוברטסון על הקו.

Walkon, Ori8, owen11111 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. Footballover Member

חחחחחחחחחח... המופע הכי טוב בעיר, כרגיל.

3. k_700 Member

חחחחחחחחחחחח. לא. לא מקורי הכוונה.

ועכשיו ברצינות, אני, אתה ואחרים יכולים להגיד מה שאנחנו רוצים. אנחנו לא דירקטורים של מועדון כדורגל בצמרת העולמית. אנחנו לא חשופים באמת לdata שמרינה והצוות המקצועי חשופים להם.
    סבבה אני חשבתי שסאול שאני הכרתי יכול להוסיף המון(וכל הקיץ אגב קיוויתי שלא תביאו את טכשומאני), אתה כבר מיקמת את ז׳ורז׳יניו מהבלון ד׳אור בהר רשמור של הכדורגל העולמי איפשהו ליד פירלו וצ׳אבי.
    כל אחד והסטיות שלו.
    הסיפור פה אגב הוא פחות סאול. סאול לסגל בהשאלה של 4-5 מליון אירו זה לא עסקה כלכלית גרועה.
    כנראה לא הערכתי נכון כמה הוא גמור ובאמת היה צריך להקשיב יותר לחששות של אוהדי אתלטיקו/ספרדים שהתריאו. אחלה וכן ירבו עסקאות כאלה אצלכם, אני גם מוכן לממן את הפסל הבא שניתן למרינה הקדושה ב2022 אם זה ימשיך.
    אבל הסיפור האמיתי פה הוא כמה שאר ״הבאנקרים״ בקישור שלך ובראשם קאנטה, ז׳ורז׳יניו מסתכמים לאפס אחד גדול.
    סאול בהשאלה היה אמור לתת לך קצת depth בקישור. מישהו העריך בקיץ כמה קאנטה גמור?? זה כבר ברמה שכנראה צריך שני קשרים רציניים בקיץ.
    ומפה עולה השאלה למה חסכו את הכסף על טכשומאני בקיץ כשהיה לו סעיף שחרור וברור שבצוות אצלכם מאוד מעריכים אותו ומאוד רוצים אותו(אתם עדיין מקושרים אליו).

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/21
  4. Footballover Member

יפה איך שהעברת את הנושא לז'ורג'יניו. סקיל מדהים.

אני עדיין בטוח שז'ורג'יניו, קאנטה וקובאצ'יץ' זה קישור טופ קלאס שיכול להתמודד מול כל קבוצה בעולם. זה ששניים מתוך השלושה פצועים רוב העונה זה לא משהו שניתן היה לצפות, ולהביא עוד קשר ב-50 מיליון וצפונה לא היה הגיוני בשום צורה.
    בקיץ הבא זה כבר עניין אחר. מה שכן, היו חייבים להשאיר אחד מגילמור וגלאגר.

בכל מקרה מרינה וההנהלה עשו עבודה מצויינת בשנים האחרונות. היו ויהיו נפילות אבל אני הכיוון הכללי של המועדון הוא מעולה. מעטים מאוד מועדוני הצמרת שאני יכול לומר עליהם את אותו הדבר. וזה לא שהיה רחוק היום שבו יכלנו למצוא את עצמינו במחוזות של ארסנל, או חלילה יונייטד וטוטנהאם.

5. alexshw Member

תעשה כמוני - חסימה. יחסוך לך זמן יקר וינקה את הפורום.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

גוד מורנינג אמריקה,
    הנושא הוא הקישור של צ׳לסי.
    ז׳ורז׳יניו הוא פחות או יותר הקשר ששיחק הכי הרבה בשנה האחרונה בצ׳לסי.
    אז ברור שאני אתייחס אליו.

אתה עדיין באילוז׳ן משלך שקאנטה(הבן אדם כבר לא מסוגל יותר להיות כשיר לחודש משחקים), קובאצי׳ץ׳(מעבר לזה שהוא בינוני גם הוא עם כשירות בעייתית) וז׳ורז׳יניו הם טופ קלאס רמה עולמית שימי תבורי. הבנו, הבעיה אצלך חשוכת מרפא.
    אבל השאלה היותר חשובה, היות ורואים את הבעיה של הקישור אצלכם בכל משחק ומשחק בחודש האחרון, האם יש לכם מספיק כלים שם כדי להדביק את סיטי וליברפול? התשובה היא כרגע לא מובהק.
    אין מספיק איכות בהרכב, גם בקישור האחורי וגם בעמדה של ה50-50/בוקס טו בוקס.
    וזה יעלה הרבה כסף, בקיץ כמובן.
    כל שחקן שקושרתם אליו בעמדה הזאת הוא שחקן יקר(טשומאני, רייס ). אין מנוס לדעתי אם רוצים להדביק את צ׳לסי.
    גילמור/גאלגר זה יפה לרוטציה. אתה לא יוצא איתם שנה הבאה בידיעה שזה הבאנקר הכי גדול שלך לקישור שרוצה לקחת אליפות לצ׳לסי וסיטי.

לא יודע מתי היה היום הזה שהייתם לא רחוקים מארסנל וטוטנהאם. תמיד היה לכם יותר כסף ובעיקר יכולות לייצר כסף מכל הסגל שלכם.
    מיונייטד אתם לא רחוקים בכלל, כבר כמה עונות טובות אם לא שמת לב.

מרינה עושה הרבה דברים מצוינים, אבל בקיץ האחרון טוכל רצה בלם, רצה את חאקימי ורצה קשר אחר מסאול ולא קיבל.
    אם בטעות היו קוראים לה אד וודווד והמאמן היה שחקן בית בעברו, היא לא הייתה מקבלת פרסים בדצמבר.
    לסיכום, בעיני אתה בבעיה חמורה בקישור.
    בקיץ גם אני חשבתי שכל קשר שתביאו זה מישהו שצריך לחשוב איך לצמד אותו לקאנטה. היום אתם צריכים גם את השחקן שיחליף את קאנטה מיידית. בעיה.

7. k_700 Member

שכחת להמליץ לו גם לא להתחסן.
    ימיקרוב.

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל גדול שחאקימי לא הגיע. גם קונדה לא היה עושה העונה הבדל גדול ואפילו לא קשר אחר במקום סאול.

הקבוצה הזו נפלה בענק עם שחקני ההתקפה. חוץ ממאונט ולוקאקו (שנהנה מהספק) אין פה אף אחד לרוץ איתו קדימה. זייך, פוליסיק, ורנר והאברץ לא נותנים כלום. פלופים אחד-אחד. 250 מ' על פארש. שם נמצא הפער שלנו מסיטי ומליברפול ושם נמצאת הסיבה לכל איבודי הנקודות האחרונים.

9. SoD Member

חשבתי שכל מה שחשוב לשחקן התקפה זה ללחוץ, תתחברו ככה זה הכדורגל המודרני

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם מי אתה מדבר?

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין פה איזה סימן שאלה על טוכל בהקשר הזה?

כל השחקנים שציינת פה הגיעו כהבטחות גדולות במינימום, אחד מהם כידוע כמעט הגיע לאותה ליברפול שאתה מדבר עליה. 4 שחקנים שהגיעו בפרופילים דומים לצורך העניין לג'וטה/סלאח/מאנה, וחלקם אפילו צעירים יותר ועם יותר קבלות מהשלושה האלה. סטטיסטית זה מאוד מוזר ש4 מתוך 4 פשוט לא נותנים כלום.

12. DRORIKO Member

איך אתה מסביר את זה שעם כל הפלופים האלה זכית בצ'מפיונס ליג?

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

פוליסיק שחקן טוב, טוב מספיק כדי להצליח בליגה, אבל אין לו גוף לכדורגל מקצועני. שלושת האחרים לא מספיק טובים. הם לא היו מספיק טובים בחצי העונה עם למפארד (בניגוד למאונט ואפילו לתמי) והם לא מספיק טובים מאז. זייך (שבעצמו נפצע כל כמה משחקים) בן 28 ו-ורנר בן 25 ואני אופתע אם יש פה אדם אחד שרואה בהם פוטנציאל להוביל קונטנדרית בעתיד. האברץ בן 22 וזה הדבר היחיד שאני יכול להגיד לזכותו. אתה רואה שם סטאר בפוטנציה? אני רואה שם פלופ שלא עושה שום דבר ברמה גבוהה ולאורך זמן. לא כל מה שעובד בגרמניה ובהולנד יעבוד גם באנגליה. נפלנו.

גם בוסינגווה, מיירלש וטורס הביאו צ'מפיונס. טורניר נוקאאוט, שיט הפנס.

14. Raulito Madridista

צ'לסי זכתה בליגת האלופות בשל מרכז השדה האימתני שלה. קאסמירו-קרוס-מודריץ' (אמנם יש קצת נסיבות מקלות - נפלנו מהרגליים וקרוס מאז מרץ שיחק כשהוא לא בריא) נראו לידם כמו ילדים בחצי הגמר, בשני המשחקים, זה היה יכול להיגמר במשחק הראשון במדריד כבר ולא ה-1:1 הפוקסי שחילצנו. גם מערך שלושת הבלמים עזר. קאי האברץ אחראי על השער הכי חשוב שלה אבל חוץ מזה עונת נפל, 1/3 מהשערים שלו זה בגביע הליגה. לא ראיתי ממנו שום דבר ברמה גבוהה - הוא בטח לא מהיר, הדריבל לא איזה שובה עין, חוכמת משחק. אולי התנועה, כשבא לו. אני גם תמיד אעריך יותר את וורנר שלפחות משקיע וקורע את התחת ויכול 'לעשות בלאגן' עם המהירות אבל הוא מחמיצן כרוני וחסר ביטחון.

היא צריכה שחקן התקפה חדש וטוב. שייקו את הזאר בחזרה וישלמו את השכר שלו (צוחק). לאחרונה זה נראה רע מאוד אבל לוקאקו יחזור לעניינים וחשוב להיות בשיא הכושר במרץ-אפריל.

15. Footballover Member

אני מסכים עם הפנסיונר שהבעיה העיקרית היא בהתקפה. אני באמת לא מצליח להבין מה קשור פה הקישור, מצטער.
    כשאנחנו מייצרים יותר מצבים מסיטי במחזור האחרון והם מבקיעים 7 ואנחנו 1, הבעיה היא ההתקפה. כשאנחנו מגיעים ל-4,5 sitters בכל משחק ולא מנצלים אותם, הבעיה היא בהתקפה.

אני פחות נחרץ לגבי זה שאין מה לעשות איתם קדימה (זייך וורנר טובים כשחקני סגל ופוליסיק והאברץ פוטנציאלים גדולים לדעתי) אבל אין שאלה שכרגע הם לא שם, לא מבחינת מנטליות ולא מבחינת תפוקה. המועדון עשה את מה שכולם חשבו שהיה צריך לעשות - הביאו חלוץ שאמור לתת את התפוקה החסרה, ועל הדרך לתת קצת ניסיון ומנטליות מנצחת. בגלל סיבות כאלה ואחרות, החלוץ הזה לא משחק כמעט העונה והבעיות שהיו שם בעונה שעברה, צצות שוב באין מפתיע. האם טוכל אשם בזה? אני חושב שממש ממש לא. השיטה והיכולת הכללית שלנו עושות את העבודה. המשחק אתמול למשל היה אמור להגמר לאחר 20 דקות, ובמקום זה נתנו לאברטון להכנס למשחק ובסופו של דבר טעות אינדיבידואלית גרמה לנו לאיבוד נקודות שעל הנייר הוא פריקי, אבל אנחנו כבר יודעים אחרת. אחד לאחד יונייטד וברנלי.

אני לא קובר אותנו לעונה הזאת אבל אין ספק שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להתמודד עם סיטי וליברפול כאלה. יקח לנו עוד עונה או שתיים להתבשל ולגדול כקולקטיב וגם כשחקנים אינדיבידואליים, שכן אנחנו שוכחים לפעמים כמה צעירים חלקם. מה שיכול לשנות את העונה הנוכחית הוא אך ורק שחקן התקפה שידע לשים את המצבים ברשת.