המחזור ה-17 לעונת 2021/22 ב-SerieA:: קבוצת הצמרת מארחים את התחתית בתקווה לא למעוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏10/12/21.

1. DRORIKO Member

עד היום אני לא מצליח להגות קונטנדרית. אני תמיד שוכח מחדש. אי אפשר היה למצוא מילה פחות מסובכת לזה?

2. itzik.miro Member

וברצינות
    מגן הולנדי בן 28.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. טל. Member

בסדר... אתה לא צריך להגות אותה גם.

באאאאנננננגגגג

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. yonmu Member

השער על בנאסר והוא לגמרי צריך להעלות רמה, אבל אי אפשר להמשיך עם בקיוקו.
    טונלי ומסיאס למחצית השנייה ולהתחיל לחשוב על קשר לינואר.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב של מילאן הערב רחוק מלהיות שווה מאבק על אליפות. ותכלס, מהקישור ומעלה, ספק אם שווה ליגה אירופית. אבל, יש עדיין טונאלי, קסייה ומסיאס על הספסל, וזו בכל זאת רק אודינזה. אגב, שימו לב שחקני פנטאזי, בטו כבר עם שער 7 העונה.

6. DRORIKO Member

אם הכוונה שלך זה שבנאסר ובקיוקו עשו לך חשק לעוד קשר צרפתי כושל אז יש לי אחלה קרפדה מהתנור.

7. itzik.miro Member

זה באמת עינוי ראביו אבל העינוי הכי גדול זה שממשיכים להרכיב אותו.

אין אכזבה כמו זו שיש לי מאלגרי.

8. k_700 Member

יהיה חזירות לבקש את בנאסר בינואר?

תחנוני לטונאלי לפני שנתיים לא נענו אז לפחות זה.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בא לי לצעוק שנשבר כבר הזין מהיכולת של הקבוצה הזו, אבל אז אני אומר לעצמי, אולי אנחנו פשוט כמו אוהדי רומא, לא מחוברים למציאות ומתאכזבים בגלל פער בין המצוי לרצוי.

מקווה שאריוובנה מבין שהדבר הזה רחוק מלסוע כמו פרארי

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  10. Zakutaroma Member

הרבה נכתב על הטבלה וקבוצות שמחולקות לטופ 10 ומתחת, אבל ככל שמתקדמים, כולם מאבדים נקודות בכל מקום.
    איזה ליגה מטורפת, גם מחזור שנראה קל לא כזה קל כבר.

11. itzik.miro Member

מי שעוקב אחרי הפורמולה 1 יודע שגם פרארי לא נוסעת כמו פרארי.

ואני לא כועס על התיקו, אני כועס על זה שמתחילת המחצית השנייה ועד השיוויון של ונציה פשוט נתנו להם את כל המגרש לעצמם. לא ניסינו לצאת קדימה בכלל, לא ניסינו ללחוץ, לעזאזל אפילו לא ניסינו להגן!

סתם עמדנו וחיכינו לשיוויון שיבוא.

ואחר כך - דקה 76, אנחנו בשיוויון ומי עולה? בנטנקור וסנדרו! לא פחות ולא יותר במקום ברנה (שהיה חלש אבל לפחות הוא מסוגל לייצר איזה דריבל) ופלגריני. בדקה ה-87 פתאום הוא זורק את סולה למערכה כדי לכסת"ח את עצמו (שכן אם אתה מאמין בו באמת, למה לא להכניס אותו דקה 76?) ובמקום מי? הקשר היחיד ששווה משהו ושוב ראביו משלים 90 דקות.

אני מצטער מאוד אבל האכזבה הכי גדולה והכישלון הכי גדול העונה זה מסימיליאנו אלגרי. בראש ובראשונה מסמיליאנו אלגרי. לא רק בגלל התוצאות אלא בעיקר כי הוא ממשיך לתת לאותם שחקנים קרדיט בלתי נגמר רק כי הם יותר מנוסים וזה למרות שהם מסריחים את הדשא וכי הוא ממשיך להתעקש על משהו שלחלוטין לא עובד!!! אדריין ראביו בכנף שמאל. זה פאקינג לא עובד!!!! לא עובד!!!!!! אז מספיק, די מספיק עם זה!!!! מספיק!!!!!!!!!

אני כבר לא מסוגל לראות את זה, מזלגות לעיניים ההצבה הזאת של האיש האדיש הזה בהרכב בכלל ובאגף שמאל, מזלגות!!!!!

ודיבאלה - זה כבר נהיה עצוב, לא מסוגל להישאר כשיר ליותר מחודש רצוף. לא ייאמן. כאילו הוא עשוי ממרגרינה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/12/21
  12. yonmu Member

מצב הקישור של מילאן:
    טונלי - בבעלותנו ובכושר טוב.
    בנאסר - בבעלותנו ובכושר בינוני.
    קסיה - מסיים חוזה ובכושר בינוני.
    דיאז - מושאל ובכושר בינוני.
    בקיוקו - מושאל ולא ברמה.
    בקיצור, בשביל לרוץ לאליפות אנחנו צריכים שבנאסר ודיאז יתאפסו בנוסף לקשר חדש בינואר.

כל חריקה כזו מזכירה לי כמה קרדיט מגיע לפיולי על מה שהוא מוציא מהסגל הזה.

13. Alta Tensione Member

פיולי צריך לקבל על הראש על ההתעקשות על פלורנצי. הבנאדם מביך, לא קשור לענף ועל הספסל יש חיה כמו קאלולו. איך הוא ממשיך לפתוח?

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו עם הזדמנות פז להעלות למקום הראשון לפני סוף הסיבוב, כשאני חושב על זה שבשישי יש סאלרניטנה אינטר ובראשון מילאן נגד נאפולי, בכלל זו הזדמנות נהדרת אפילו לפתוח פער. אטאלנטה גם עם משחק לא פשוט, בורונה בחוץ, וזה אחרי ההדחה מול ויאריאל בחמישי, ואז נגד רומא סביר שהם יתפרו אותם (משחק אחרון למוריניו?), ונראה שכרגע עד שיחזרו הפצועים של נאפולי, אטאלנטה הקבוצה הכי מאיימת מבחינת סגל ושחקנים.

מילאן 39 *
    אינטר 37
    נאפולי 36
    אטאלנטה 34

לחשוב שאם היינו מפסידים את הדרבי / נאפולי היינו מינוס 10 ואפשר היום בלילה להיות מקום ראשון, היינו כחולמים.

פורצה אינטר.

לגבי מילאן - בדיוק כמו שנה שעברה - סלחו לי אבל מדובר בקבוצה מחראה, לא מעט מהנצחונות שלהם העונה היו על סמך כלום ושום דבר, לא דורסנים, לא נוצצים, אפילו לא תכליתיים, המון מזל, וכלום יכולת. מספיק היה לראות את זה בדרבי, משחק שבו הם היו צריכים לבוא ולטרוף את היריבה שלהם ולגמור להם את העונה, בפועל, להוציא 10 דק ראשון ואחרונות, רק קבוצה אחת היתה על המגרש, במשחק שהיה צריך להיגמר ב-4:1. אני לא אגיד שמילאן לא תרוץ עד הסוף כי מי יודע מה הם יביאו בינואר וישנו בעונה שלהם, אבל בהינתן המצב הנוכחי, אני לא רואה אותם מחזיקים מעמד, לא עם אינטר ולא עם אטאלנטה (לגבי נאפולי זה כמובן תלוי במצבת הפצועים הבלתי נגמרת).

מה שכן, אינטר, חייבת חיזוק של 2-3 שחקנים, בשביל להתקדם עוד שלב ברמה הקבוצתית. הקאן הוא נהדר מאז הדרבי, אבל לכו תבנו מדינה איתו, זאת אומרת, לכו תדעו אם הוא יהיה יציב עד הסוף או לא, אין לנו הרבה יצירתיות חוץ ממנו, אני מחפש ותאכלס מוצא את בארלה, שאין לו מספרים בשיט, ואת פריסיץ, שמשחק על חוזה, ונראה נהדר, אבל אני גם יודע מה הוא יכול להביא כשלא מתחשק לו. אם הליגה היתה קצת יותר טובה או חזקה, אני בספק אם אינטר היתה מוצאת את עצמה במצב הזה כרגע, סביר שהיינו עם כמה נק' פחות והיריבות שלנו עם כמה נק' יותר. גם מהבחינה של אירופה, לאינטר יש כרגע תקרת זכוכית - שמינית גמר, גג רבע גמר עם נקבל איזה ליל כזו בהגרלה מחר. עם חאקימי, לוקאקו ואריקסן, היינו יכולים ללכת עד הסוף, אבל אין אותם, אז צריכים להיות ריאליים.

15. yonmu Member

לא ממש מבין את הביקורת:
    נגד פיורנטינה קלולו פתח והיה חלש כמו רוב הקבוצה, הוחלף על ידי פלורנצי שהיה חלק מהשיפור הקבוצתי במחצית השנייה.
    נגד אתלטיקו קלולו פתח והיה טוב כמו כל הקבוצה, גם כאן הוחלף על ידי פלורנצי שהיה סביר.
    נגד ססואלו פלורנצי פתח והיה חלש כמו רוב הקבוצה, קלולו עלה דקה 80.
    נגד גנואה קלולו פתח והיה סביר.
    נגד סלרנטינה פלורנצי פתח והיה סביר.
    נגד ליברפול קלולו פתח והיה בינוני, פלורנצי החליף והיה בינוני גם כן.
    נגד אודינזה פלורנצי פתח והיה סביר.
    (דירוג הטוב/סביר/בינוני/חלש הוא לפי מה שאני זוכר ולפי ציון באתרים שונים)
    קלולו עם 680 דקות ו2 בישולים, פלורנצי עם 590 דקות. אני לא רואה שמישהו מהם טוב מהאחר או מועדף באופן ברור.
    הגיוני לפתוח עם קלולו כדי להרוויח אותו לעתיד בעוד מפלורנצי נפרד בקיץ. מצד שני, בהיעדר קיאר כדאי לשמור את קלולו כגיבוי נוסף למרכז ההגנה.
    לדעתי, אגב, אם אנחנו בפיגור - סלמיקרס לעמדת המגן הימני ושחקן התקפה פנימה.

הצפי המדכא הוא לכיבוש המקום הראשון על ידי אינטר הערב והחזקה בו עד...