המחזור ה-18 בפרמיירליג: לילה עיר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/1/21.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר שלא את אוואר.

Liverpool-Forever, Scouser ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. avdz7 Member

איך אפשר להגיד אוברייטדס בהקשר שלהם?
    השלישייה ההתקפית של ליברפול כבר הוכיחה את עצמה ברמות הגבוהות ביותר, כשהיא קוטפת את התארים הכי נחשקים ועוד עושה את זה בסטייל.
    אפשר לראות שהם לא בכושר ועובר עליהם משבר, אבל לצערי זה יעבור בקרוב.
    אגב, הם יפגשו את ברנלי במחזור הבא, ממש יריבה בהזמנה.

בוא נחזור להתעסק בצלחת שלנו.
    ברונו לא באמת במשחק טוב, יכל לצאת ווינר אבל החמיץ ממצב קורץ ובנוסף היו לו עוד איזה 2-3 פעולות לא חדות כשהיה קרוב לשער ויכל לעשות הרבה יותר.
    מרסיאל יחסית היה בסדר. אמנם שיחק די רחוק מהשער והיה עסוק בעיקר במשימות הגנתיות בגלל הפוזשן של ליברפול, אבל בפעמים שהיה מעורב הוא הצליח לשמור על הכדור ועשה כמה דריבלים מוצלחים שלא הובילו למצבים ממשיים. וזה מה שהוא עושה לרוב, בגדול.
    וראשפורד מה איתו? יש משחקים שאני יכול להגיד עליו שהוא חתיכת פנומן ועילוי ומה לא.
    ולפעמים יש לו משחקים שאני מגרד את הראש ותופס את הראש ולא מבין מה הוא עושה. בקיצור, חוסר יציבות משווע.
    סה״כ אני די תופס מהשלישייה ההתקפית שלנו, אבל תחת המאמן שלנו הם לא יתקדמו לשום מקום.
    כמה עצוב בשבילנו שפספסנו את פוצ׳טינו.

3. k_700 Member

כל החלק ההתקפי שלנו לא היה במשחק (אולי למעט החצי השני כשהיה יותר מרווח באגף הימני שלהם וייצרנו משם כמה מצבים טובים), כתבנו על זה כל המשחק.

אבל איפה הייתה הביקורת תוך כדי המשחק על הצד השני?
    השליישייה של ליברפול לא הבקיעה שער מדקה 12 מול ווסט ברומיץ',שזה 4 משחקים- 16 נקודות בקופה שהם לא לקחו.
    לדעתי מעבר לכושר, החוסר חדות אצליהם הוא כבר תקופה.
    לא לוקח מהם את מה שהשיגו, אני פעם בשבוע מזכיר לך כשצוחקים על ראשפורד שמבחינתי הרף להשיג זה סלאח למשל, אבל אתמול?
    לדעתי השלישייה שלהם הייתה במשחק פחות טוב מהשלישייה שלנו.
    לא הרגיש לי אתמול שליברפול נפגעה בגלל ההגנה שלה, ההגנה שלה לדעתי הייתה בסדר גמור, גם הקישור ידע לדחוף טוב ב40 דקות הראשונות.
    ההתקפה שלהם פשוט לא מתפקדת.

נחכה ששחקן ההתקפה הכי טוב שלהם יחזור מהפציעה שלו, לדעתי יוציא אותם מהבוץ.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול ספציפית בעיקר השלישייה הסריחה, זה נכון. גם טרנט ואנדי בכדורים האחרונים. כלומר דווקא השחקנים שמהם אתה מצפה לספק את הסחורה.

אבל צריך להגיד משהו על כל החמישה האלה שלא אומרים מספיק: הם שיחקו פרקטית בלי הפסקה מעונת 16/17 (אנדי מהאמצע שלה). כל עוד הם לא היו פצועים הם פתחו כל משחק כבר 4 שנים, באותו מערך לרוב, בלי שחקנים שידחפו אותם מאחורה, בלי רוטציה, בלי שחקנים אחרים ושונים לשחק איתם בהרכב... זה לא עסק פשוט. ג׳וטה היה פנטסטי לפני הפציעה זה נכון, אבל גם בעצם זה שהוא שחקן אחר מהם הוא הכניס גם קצת משהו אחר למשחק, הכריח אותם להרים את הרמה שלהם. זה חלק גדול מהעניין פה בעיניי. אפילו בובי שכבר תקופה ארוכה יותר נראה חלש היה נראה יותר טוב בערך בתקופה שג׳וטה נכנס לעניינים.

קלופ ראה את זה בא, בגלל זה הנחית בקיץ מישהו שאמור היה לעזור לאנדי בעומס, מישהו שיתרום ליצירתיות מהקישור ויוריד קצת מהאחריות של שני המגנים, ועוד שחקן התקפה בקאליבר רציני. לצערנו הרב כל השלושה האלה החמיצו חצי עונה והיד עוד נטויה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

d-s אוהב/ת את זה.
  6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצאנו להתקפה בהליכה וניוקאסל עדיין לא ירדה מספיק מהר. מביך.

כיף לראות את ההנעת כדור עד שכמובן שאקה דואג לאבד.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוח של סיטי עד ליברפול סופר נוח. לדעתי עד המפגש מולם הפער רק יגדל. סיטי גם במומנטום טוב יותר עכשיו.
    המפגש מול ליברפול יהיה מכריע כי אחריו יש להם משחקים מול טוטנהאם, ארסנל, ליגת האלופות בגרמניה, ואז אחרי ווסטהאם אותנו, כלומר תקופה לא פשוטה עם עומס של משחקים, אם יש תקופה שהמומנטום של סיטי יכול להעצר לפני שהם גומרים את סיפור האליפות זה שם.

8. k_700 Member

הפ לא יגמרו את הסיפור של האליפות לפני זה כי גם לך יש לוח משחקים קל עד ארסנל, שזה שבעה משחקים מעכשיו פלוס המשחקי גביע באמצע.

הם לא צריכים ממונטום, אתה רק קרוב אליהם בטבלה עכשיו כי לקח להם זמן להכנס לעונה הזאת.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דבר כזה יריבה בהזמנה לליברפול?
    עשינו תיקו עם ווסט ברום העלובה וניוקאסל הלא פחות עלובה.
    לא יודע מה בהזמנה כבר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

כל מילה של קארגר אני חותם עליה בדיון הזה, לגמרי פוגע.
    יש קטע כזה עכשיו של אוהדים ופרשנים שלנו לגמרי להאדיר את "העבודה" שעושים פה בחודש וחצי האחרונים עד לרמה שאנחנו כבר קונטנדרים ברורים.
    מצד אחד מציבים רף, מצד שני, אנחנו עוד לא בשלב "בתהליך" שאנחנו יכולים לבוא ולשאוף לנצח את ליברפול אצלה בבית בלי קהל ועם 900 שחקני הרכב פצועים.

"גם רוי קין וסקולס הגיעו לשחק מול קבוצות גרועות של ליברפול באנפילד(עם ג'ימי) ולא השתלטו על מרכז המגרש שם".
    זה הכי דמגוגי ששמעתי בטיוי בחודש האחרון.

יש לא לבוא ולשלוט במרכז המגרש אבל לגמרי להיות במשחק(כמו למשל בחצי השני שלנו כשהם התעייפו ועשינו כמה שינויים טקטיים) ויש לבוא ולהרמס עם שני נגרים באמצע שרק מאבדים כדורים 35 מטר מהשער... יש להם שני קשרים כבלמים ועוד קשר בהופעת בכורה בהרכב בליגה מאז אלוהים יודע מתי ואתה אפילו לא מביא שחקן אחד לקישור שיכול להתמודד עם הלחץ שלהם ולהוציא התקפת מעבר אחת נורמאלית למרות שהם לחצו אותנו כל כך גבוה בחצי הראשון...
    הדיבורים האלה על SMALL TEAM בתהליך זה פשוט מעליב, בטח בעונה כמו העונה.
    אבל מצד שני הדורפנים כבר עושים חישובים לאליפות...

11. Raulito Madridista

קודם כל אף אחד מהטריו ההתקפי הוא לא בן 30 עדיין, גם לבנדובסקי כמעט ולא החמיץ משחקים בשנים האחרונות למשל. את השנה הזו הייתי שם בצד כרגע, זו שנה מחורבנת. אבל הנקודה החשובה יותר היא, ואי אפשר להאשים אותי כאחד שהוא אנטי קלופ, להיפך, הלוואי ויהיה היורש של זידאן (מעניין לראות אם יכול לעשות מהפכה גם במועדון כמו ריאל שההתנהלות שלו היא איי שם בשורשים מאז ימי ברנבאו כנשיא) - אם הם אף פעם לא קיבלו מנוחה האם אין לו חלק בכך? לדוגמא בעונה שעברה, לפני הקורונה, כשהפער בצמרת היה אסטרונומי, משחקים של 0:3 ו-0:4 ו-0:5 - למה לא להחליף אותם כדי שינוחו? ואני לא חושב שמדובר כאן במקרה כריסטיאנו רונאלדו למשל שעד שהגיע זידאן לא השתכנע, או ליאו מסי וארנסטו ואלוורדה שהמאמן גם פחד לאבד נקודות לדוגמא וגם לא היה יכול לנהוג בסמכות נגד הכוכב שלו כי זה כמו מורה להתעמלות...
    נניח לגבי ריאל הרבה ביקורות היו על זידאן על כך שלא שילב את יוביץ' מספיק, ואני תומך בביקורת הזו, אבל את מספר המשחקים בהם היה לנו יתרון שהוא מעל 0:2 בדקה ה-80 - אפשר לספור על כף יד אחת..

אגב, בחזרה ספציפית לעונה הזו - טרנט בכושר רע, סלאח בכושר רע, מאנה בכושר רע, אני חושב שמכאן באמת אפשר רק לעלות אם לא יהיו עוד פציעות. גם טיאגו בקושי שיחק בקבוצה, זה עוד כלום לעומת מה שהוא מסוגל.

12. k_700 Member

מישהו באמת בדק את הטענה הזאת שנשמעת יותר כמו תירוץ לימים הקרים האלה שהשלישייה של ליברפול באמת שיחקה כמות דקות חריגה ביחס לשלישיות התקפיות אחרות בקבוצות של 60+ משחקים בעונה ב3 שנים האחרונות?

הם בתקופה רעה.
    אחד ממרכיבי השלישייה כבר שנה פלוס בירידה תלולה, לפעמים ההסבר הוא לא בהכרח עייפות וקילומטראז׳.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. oranfu Member

סביר מאוד שהם באמת שיחקו יותר.
    אין להם מחליפים, בכלל. הם קבוע בהרכב ומשחקים 90 דקות כמעט תמיד.
    כל קיץ הם גם משחקים עם הנבחרות שלהם בטורנירים אז אפילו אין להם פגרת קיץ בשנים האחרונות.

זה לא עניין של תירוץ, העברתי עליהם ביקורת גם. אבל אני כן חושב שיכול להיות לזה קשר.
    פירמינו כבר תקופה ארוכה נראה פחות טוב פיזית, זה מאוד בולט. הבנאדם צל של עצמו מבחינה פיזית.
    וגם אצל מאנה בשבועות האחרונים זה מרגיש לי כאילו הוא מותש פיזית.

שוב, זה לא תירוץ. מצופה מהכוכבים האלה שמקבלים הרבה כסף להיראות יותר טוב.
    וכמובן שגם המועדון אשם שלא הביא שחקני התקפה נוספים (ולא, מינאמינו ב-7 מיליון לא נחשב) עד הקיץ האחרון שהביאו את ג'וטה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המועדון עשה בדיוק מה שצריך לחלק הקדמי. תיאגו וג'וטה זה חיזוק משמעותי מאוד להתקפה.
    מה שקורה מאחורי ההתקפה משפיע על ההתקפה ויש שם מצב חירום חמור מאוד.
    מגוחך לדבר על מאנה וסלאח בזמן שאין בלמים במועדון ו2 קשרים חשובים לא משחקים בקישור.